Temos pavadinimas: WordPress, Shopify ir PHPFusion programuotojų bendruomenė :: Asus nešiojamo išsirinkimas

Parašė Meskis· 2014 Kov. 18 19:03:55
#1

Sveiki,
Ieškau nešiojamo kompo darbui su Photoshop, Illustrator, Corel ir t.t, kad dirbtų su dideliais failais, be jokių problemų. Aišku bus naudojamas ir visai kitaip medijai, gaglbūt ir žaidimams.

Taigi, reikalinga HDD talpa ~1TB (nežinau ar toks kiekis yra naudingas, galbūt užtektų apie 750GB); Procesorius Intel i7(4700HQ); Ram tikrai virš 8gb, gal net ir 16; Taip pat ir neblogos vaizdo plokštės(GT, GTX serijos). Biudžetas daugiausiai iki 4000Lt

Ieškojau pats ir radau pagrindinius, du variantus. Asus firmos.
Asus N56JR ir Asus N550JV
http://www.asusshop.lt/asus-nesi...tml#tabs-2
http://www.asusshop.lt/asus-nesi...ris-i.html

N56JR šiek tiek senesnis. N550JV turi prastesnę plokštę, bet naujesnis ir manau patvaresnis vyrių mechanizmas, taip pat turi neišimamą bateriją (nežinau ar pliusas, ar minusas). Ir kas labiausiai neramina, tai kad mygtukai nėra juodi ir kad gali nusitrinti.

Gal kas yra susidūręs su šiais kompais, gal ir žino alternatyvų ar tiesiog patars dėl geresnio varianto. Lauksiu atsakymų :)

Parašė Pakartoti slaptažodį· 2014 Kov. 18 19:03:13
#2

sveikas, kadangi žadi nemažai dirbt su media apdorojimo softu, šiuo atveju macbook būtų geriausias pasirinkimas tau. tiesiog kitas darbo lygis ir našumas, tik aišku biudžetą perlipam labai su kaupu.
dėl tų vyrių taip nesijaudink, viskas su asusais geriau, ekranas nenulūš, na o dėl baterijos tai minusas tikriausiai, nes sugedus jai negalėsi taip lengvai pakeist, reikės aukot visą laptopą. aiškiau su integruota batarke laptopas suplonėja ir palengvėja. tiesiog imk pagal specifikacijas ir features geriausią variantą tau ;)

Parašė Meskis· 2014 Kov. 20 00:03:28
#3

Macbookas bus ateityje, bet dabar pagal reikiamus parametrus, jis kainuotų žymiai daugiau nei tarkim ir šie asusai. Taip pat ir dėl plonumo ir lengvuo man būtų didelis pliusas. Vis dėl to sunku apsispręsti, nes vienas ar kitas turi panašiai pliusų/minusų. Ačiū už atsakymą :)

Parašė Gytisz· 2014 Kov. 20 03:03:05
#4

Sveikas meski. Siūlyčiau imti Asus N56JR (+ 4gb ram) galutinė kaina (3.429lt). Šis nešiojamas kompiuteris turi geresne vaiždo plokšte nei antrasis varijantas, bei jisai turi greita procesoriu kaip standartiniui nešiojamam kompiuteriui. Tiks žaidimams, photoshopui(per akis) bei visom kitom programom. Manau geriausias varijantas tau! O jai netingi užsisakyk iš užsienio susirinkes pagal save ir tau atgabens per kelias dienas, už tokia kainą susirinktum tikrai nebloga "laptopa" ;)

Parašė Meskis· 2014 Kov. 24 23:03:36
#5

Visų pirma, ačiū už atsakymus. Vis dėl to išsirinkau Asus N550JV, pagal duomenis tik šiek tiek prastesnė vaizdo plokštė, bet turi IPS ekraną, kuris geriau atvaizduoja spalvas, tai tokiems darbams tiks labiau. Žinoma dar ir plonesnis/lengvesnis, kadangi tenka nemažai nešiotis nešiojamą :)