Temos pavadinimas: WordPress, Shopify ir PHP-Fusion programuotojų bendruomenė :: Kompiuteriniai žaidimai

Parašė zhortiee· 2011 Lap. 30 16:11:40
#180

e-sim - virtualios valstybės politikos, ekonomikos, karo simuliatorius.

Pagrindiniai žaidimo elementai yra politika, ekonomika, žurnalistika ir karas. Čia jūs galite įsteigti įmonę, turėti savo laikraštį, keliauti po kitas ešalis, dalyvauti politinėje veikloje, balsuoti prezidento/kongreso/partijos pirmininko rinkimuose. Prasidėjus karui ar sukilimui, jūsų pareiga kovoti už savo tėvynę visomis išgalėmis. Galimybių riba šiame žaidime priklauso tik nuo mūsų fantazijos.

Skirtingai nuo daugelio kitų naršyklinių žaidimų, e-sim nereikalauja daug laiko: užtenka 5-10 min. per dieną (pirmomis dienomis). Tačiau nereiškia, kad šis žaidimas yra labai paprastas ar kad jame nėra daug galimybių. Pradžioje žaidimas gali pasirodyti kiek monotoniškas ir nuobodus: Padirbi, pavalgai, pasitreniruoji ir viskas. Tačiau tai tik pradžia. Vėliau žaidėjas gali rinktis, ar jis nori dirbti ekonomikos srityje, rašyti laikraštį, o gal suktis politikoje, dirbti seime, vyriausybėje arba prisijungti prie karinių pajėgų ir kovoti už sLietuvą ir sąjungininkus. Tačiau, jeigu jums žaidimas šiek tiek pabodo ir jūs norite nuo jo atsikvėpti, jūs galite ir toliau per dieną žaisti vos ~10 minučių, kad palaikytumėt būtiniausius jūsų eLietuvos piliečio rodiklius – padirbtumėt, gautumėt pinigų, pasitreniruotumėt ir pavalgytumėt.

sLietuva – palyginti didelė valstybė, esame treti pagal gyventojų/žaidėjų skaičių. Užėmę dalį Europos esam.

Registravimosi nuoroda: (gausite 2 gold daugiau pasiekę 6lvl, o tai net ir senbuviui yra dideli pinigai. Čia ne vien nauda man)

http://e-sim.org/lan.14085/

Na o jeigu norite, galite tiesiog registruotis paprastai :

http://e-sim.org