Temos pavadinimas: WordPress, Shopify ir PHPFusion programuotojų bendruomenė :: PHP-Fusion ateitis

Parašė Žmogus· 2017 Spa. 31 21:10:00
#7

ozzWANTED parašė:
MySQL'as yra puiki duomenų bazė su savo MariaDB alternatyva. WordPress'as labai puikiai argumentavo, kodėl visokie heavy-weight ORM'ai iš esmės neturi prasmės, o dar ir nesaugūs yra:
https://codex.wordpress.org/Usin..._Databases
Tas pats ir Fusion'ui galioja. Į šį tinklapį aš žiūriu pirmiausia kaip į programuotojų ir dizainerių bendruomenę. Ir viskas galiausiai susiveda į finansus, t.y. norėjimą investuoti bent jau 20,000 EUR į tai, kuo tiki. Aš tikiu šiuo portalu. Kaip tikiu, kad ir Fusion'as su tinkamomis investicijomis turi parako ir potencialo. Ir aš tikrai turiu planų investuoti į tai. Aš netikiu Facebook'u (kuris dabar jau net Food Ordering'o servisą pristatė), netikiu ir Google'u. Ir manau yra labai daug žmonių pasaulyje, kurie nori tam priešintis. Tad tikrai yra perspektyvų. O kalbant apie Licenziją, kaip ir minėjau, Php-Fusion licencija yra kur kas geresnė ir tinkamesnė komercijai, nei kokio WordPress'o. Ir WordPress'as savo GPLv2 tikrai nekeis, nes licencija, iš esmės yra visko pamatas, pradmuo.


Gal galima plačiau dėl tos licenzijos? Koki jinai čia vaidmenį atlieka?

Kas dėl ateities. Tai tiesiog pavėlavo smarkiai su ta nauja versija. Kaip konkurentai jau pralenkė, net pats WP pristatė visiškai naują platformą: https://developer.wordpress.com/... o ką fusionas per ta laiką padarė? iš MySQL* perėjo į PDO? Pasižiūrai į https://github.com/php-fusion/PH...incore.php arba https://github.com/php-fusion/PH.../print.php tai net šiurpas nukrečia, dabar dauguma nauji CMS, sukasi ant frameworkų, kas yra visiškai suprantama. Kodas tvarkigas, daug lengviau maintaininti ir pnš. O čia gauni spagheti code. Ir poto stumia, kad PHP prasta programavimo kalba, nes visur aplinkui visokie bad practises. Smagu, kad ji dar maintainina (PHP-Fusion), bet manau reiktu jau jį apleisti po mažu arba daryti kažką visiškai naujo, bet čia daug darbo ir neverta gaišti laiko tam, vis tiek kažko naujo ir revoliucingo nepasiūlys..

Kas dėl portalo tai biški gaila, kad apmirė, nes čia tikrai nebloga būtų programuotojų ir dizainerių bendruomenė, bet reiktu keistis iš esmės, perdaryti į forumą.

Redagavo Žmogus· 2017 Spa. 31 21:10:24