Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 52
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 2 dienos
inti 5 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.110
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Akcija .
Forumas | Kita | Grafika

Autorius: allenas. Peržiūrų: 6278      Spausdinti temą
2010 Bir. 12 09:06:05          1 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
Skelbiu tokią akciją - atrakciją .
Pirmiems penkiems žmonėms parašę " Allenas "
Sukursiu sigus su jūsų tekstu .
Sigus pradėjau kurti vakar , tad reikia išbandyti .
2010 Bir. 12 09:06:41          2 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
Allenas mano tekstas bus 'Arvydas'

www.mp3in.eu - Nemokama mp3 muzika zippy
2010 Bir. 12 10:06:55          3 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
Allenas mano tekstas bus minimukas

nusirasinek.lt - pratybų atsakymai. REFERALINĖS NUORODOS DRAUDŽIAMOS - SMS hostingas
2010 Bir. 12 10:06:43          4 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
Allenas, mano tekstas bus iZylemerkia akį

http://izyle.deviantart.com
2010 Bir. 12 10:06:20          5 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
Allenas, mano tekstas bus AF

2010 Bir. 12 10:06:10          6 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
Allenas, tekstas Trixius
2010 Bir. 12 10:06:20          7 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
Viskas , einu kurti , daugiau nebepriimu , buvo prašyta jei ką : Pirmiems penkiems žmonėms parašę " Allenas "

Jau greitai atsigausiu! :D
2010 Bir. 12 10:06:01          8 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
Štai : Arvydas .



Jau greitai atsigausiu! :D
2010 Bir. 14 09:06:28          9 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
Visi rengiat tas akcijas. Tai malonėkit jas ir pabaigti. Ar dėl kelių postų kuriat tokias akcijas?...merkia akį

2010 Bir. 14 09:06:15          10 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
AF parašė:
Visi rengiat tas akcijas. Tai malonėkit jas ir pabaigti. Ar dėl kelių postų kuriat tokias akcijas?...merkia akį


Galvoji taip lengva viską sukurt per 1 minutę?merkia akį)
O idėjos? O visą kitą? Tėvai? Draugai? Mes ne robotai.

[deleted url]
2010 Bir. 14 09:06:29          11 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
Tai, gerai. Galit ir parašyti, o ne laukti kol smigs tema ir visi pamirš.

2010 Bir. 14 09:06:06          12 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
AF parašė:
Tai, gerai. Galit ir parašyti, o ne laukti kol smigs tema ir visi pamirš.


Nemanau, kad pamirš.

[deleted url]
2010 Bir. 14 09:06:27          13 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
AF parašė:
Tai, gerai. Galit ir parašyti, o ne laukti kol smigs tema ir visi pamirš.


Tau tai aišku , sulauksi darbo ir tau tas pats ar čia kas kuria ar ne . šypsosi

Jau greitai atsigausiu! :D
2010 Bir. 14 09:06:07          14 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
Ne dėl to čia parašiau. O rašau, nes pastebėjau, kad pradėjo visi tas akcijas rengti, tačiau daugiau nei 80 procentų rengėjų po pirmo darbo, apie kitus pamiršta. Tai tenka susidaryti tokią nuomonę, kad kuriat akcijas dėl postų. Dėl manęs gali ir nekurt man to sigo, bet malonėk sukurti bent kitiems, kas dalyvavo.

P.S kaip pats jaustumeisi, jei sukurčiau tokią akciją, kurioje skelbčiau, kad 5 asmenys laimės unikalius dizainus. Tarp laimingųjų esi ir tu. Vienam iš jų jį duodu, o kitiems sakau, kad kada nors sukursiu. O tuo tarpu sėdžiu supporte ir flirtuoju...merkia akį


Redagavo Auto Fanas 2010 Bir. 14 10:06:15
2010 Bir. 14 10:06:34          15 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
Tu supranti ?
Dabar va dariau vieną akciją , pabaigiau , kiti į skype prašo pagalbos ,
Nespėju aš vienu metu piešti 20 darbų .

Jau greitai atsigausiu! :D
2010 Bir. 14 12:06:38          16 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
Minimukas :



Jau greitai atsigausiu! :D
2010 Bir. 14 12:06:59          17 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
Allenas Mano tesktas bus Frame

...Bye...
2010 Bir. 14 12:06:13          18 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
Pirmiems penkiems žmonėms parašę " Allenas "
Sukursiu sigus su jūsų tekstu .


Skaitytu juk reikia . šypsosi

Jau greitai atsigausiu! :D
2010 Bir. 14 12:06:31          19 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
iZylė :



Jau greitai atsigausiu! :D
2010 Bir. 14 12:06:33          20 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
Nemačiau srr akinanti šypsen Net nežiūrėjau

...Bye...
Peršokti į forumą: