Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 46
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,953
Naujausias narys: Quwqkibor

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

And2s03:33:38
Memento Mori 4 savaitės
ozzWANTED 5 savaitės
Quwqkibor 7 savaitės
asirija11 savaitės
tomeem13 savaitės
Reikalas14 savaitės
weberiz16 savaitės
mRokass18 savaitės
kartoonas20 savaitės
iaescortsmap20 savaitės
grunskiz22 savaitės
Bruksnys23 savaitės
illusion23 savaitės
ordo24 savaitės
Jurgaila25 savaitės
originalcs1625 savaitės
Rytis25 savaitės
halis27 savaitės
junkus30 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 3.226.72.194
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,585
Postų: 522,523
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 1
P.S.C. pask. parą: 1
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

And2s
2024 Lie. 17 19:07:04
2008 pirmą kart čia patekau, man buvo 10m ir čia pramokau programavimo.. smagu skaityti senas žinutes, tokia nostalgija akinanti šypsen ačiū Ozz kad saugoji šitą kultūrinį reliktą šypsosi

ozzWANTED
2024 Sau. 17 01:01:00
Desperatiškus komentarus šaukykloje su accountu po mėnesio prasibuvimo, ištryniau. Pasaulis ir taip juodas. Įjungiam šviesą, prašviesės. šypsosi

Majakas
2023 Gru. 10 19:12:39
Negaliu patikėti jog žinutės/pranešimai visi yra nuo 2008 m akinanti šypsen

Žmogus
2023 Rugs. 7 21:09:14
O gal BloodKiller pasijungs?

Apocal
2023 Rugs. 2 18:09:23
Nu davai nuveikiam kažką akinanti šypsen. Prisijungti kada visi čia akinanti šypsen.

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Apie PHP-Fusion sistemą

PHP-Fusion sistema

TRUMPAI APIE SISTEMĄ

PHP-Fusion sistema - tai lengva, paprasta, tačiau galinga turinio valdymo sistema, turinti galybę įvairių naudingų funkcijų, padėsiančių lengvai ir greitai valdyti viso tinklalapio turinį. Sistema pasižymi itin paprastu valdymu, patogia administracijos valdymo panele, kurioje nepasimes net naujokas.

Kaip puslapio vyr. administratorius Jums bus suteikiamos visos galimybės redaguoti kiekvieną portalo plotą, pritaikyti jį pagal savo poreikius, o patikima tinklalapio apsauga užtikrins, kad darbo po atakos nereikės atlikti iš naujo.

Naujausia PHP-Fusion versija: v9.0
Sistemos licenzija: GNU Affero GPL v3

SISTEMOS FUNKCIJOS

Naujienos, jų kategorijos - galimybė greitai ir paprastai parašyt ir paskelbti naujieną Jūsų puslapyje. Taip pat yra galimybė nustatyti kas ją matys: svečias, narys, administratorius ar vyr. administratorius. Taip pat galite įjungti arba išjungti komentarus, reitingus, nustatyti naujienos pradžios ir pabaigos datą, jeigu neesate tikras dėl teksto - išsaugoti naujieną kaip ruošinį ir paskelbti vėliau, priskirti kategorijoms.

Diskusijų forumai - leis Jums sukurti diskusijų skiltis, leisti lankytojams diskutuoti, kurti temas, rengti apklausas. Taip pat galėsite pasirinkti kas kokias skiltis matys: svečias, narys, tam tikra narių grupė, administratorius ar vyr. administratorius. Paprastos funkcijos leis Jums greitai sutvarkyti esamas temas: galimybė temas rakinti, trinti, perkelti, padaryti svarbiomis, galimybė narių pranešimus sujungti, trinti, redaguoti. Galėsite lengvai nurodyt kuri narių grupė (ar tam tikrų pareigų) tvarkys priskirtą forumo skiltį.

Nuotraukų galerijos - ši funkcija leis Jums sukurti norimus nuotraukų albumus, į juos talpinti nuotraukas. Galimybė nustatyti kas matys nuotraukų albumą leis užtikrinti, kad tam tikra lankytojų kategorija arba grupė matys tik tam tikrus albumus. Taip pat galimybė pasirinkti kas galės teikti nuotraukų pasiūlymus į tam tikrus albumus, nustatyti nuotraukų dydį, formatą, svorį, įjungti ar išjungti komentarus, reitingus.

Straipsniai, jų kategorijos - galimybė ne tik rašyti, tačiau ir skirstyti straipsnius į kategorijas, pasirenkant kokia lankytojų grupė kokią kategoriją matys, kaip bus rūšiuojami straipsniai jose. Straipsniai palaiko CSS, HTML ir PHP kalbas, todėl straipsnių rašymo galimybės atitinka kiekvieno poreikius. Taip pat jeigu rašant straipsnį kyla abejonių, visada galima jį išsaugoti kaip juodraštį ir pabaigti bei paskelbti vėliau, lengvai įjungti ir išjungti komentarus, reitingus.

Siuntiniai, jų kategorijos - esant poreikiui visada galima paprastai sukurti norimą siuntinių kategoriją ir jai priskirti siuntinių. Nesudėtingas siuntinių administravimas leidžia greitai ir patogiai pridėti naują siuntinį, į puslapį įkelti dokumentą, trumpai jį aprašyti, pridėti nuotrauką, nurodyti įvairias specifikacijas, bei įjungti arba išjungti komentarus ir reitingus.

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK) - leis Jums nesunkiai sukurti ištisą klausimų - atsakymų biblioteką su atskiromis kategorijomis. Atsakymų forma palaiko CSS, HTML ir PHP kalbas, todėl galėsite atsakymą formuluoti taip, kaip norite.

Pridėtiniai puslapiai - čia galite greitai sukurti atskirą vidinį puslapį su norimu turiniu. Pridėtiniai puslapiai palaiko HTML, CSS ir PHP kalbas, tad galite įterpti tiek paprastą tekstą, tiek įvairius sudėtingus kodus. Sukūrę pridėtinio puslapio turinį galite pasirinkti kas jį matys: svečias, narys, administratorius ar vyr. administratorius. Taip pat galite įjungti arba išjungti komentarus, bei reitingus jame, lengvai pridėti jį į navigaciją.

Narių/svečių komentarai - galimybė tiek nariams, tiek svečiams komentuoti naujienas, vidinius - pridėtinius puslapius, straipsnius, siuntinius. Tinklalapio administratoriui suteikiamos visos galimybės įjungti arba išjungti komentarus norimoje tinklalapio vietoje arba tai padaryt absoliučiai visame tinklalapyje.

Narių asmeniniai nustatymai - nariams suteikiamos visos galimybės jų vartotojus keisti taip, kad jie atitiktų kiekvieno stilių. Galimybė nusistatyti profilio nuotrauką, el. paštą, Skype, AIM, ICQ, MSN, Yahoo duomenis, internetinį adresą, gyvenamąją vietą, gimimo datą, laiko juostą, tinklalapio temą (yra galimybė administratoriui šią funkciją išjungti), parašą, pasikeisti slaptažodį.

Narių reitingai - nariams suteikiama galimybė įvertinti Jūsų parašytas naujienas, sukurtus vidinius - pridėtinius puslapius, įkeltus siuntinius ar nuotraukas. Kaip administratorius, Jus turėsite galimybę įjungti arba išjungti reitingus atskirai kiekvienam siuntiniui, naujienai, puslapiui ar nuotraukai, taip pat tai galėsite padaryti visam tinklalapiui bendrai.

Narių pateikimai - nariai turi galimybę pateikti nuorodas, siuntinius (failų tipus galima nustatyti nustatymuose), naujienas ar straipsnius. Po pateikimo administratoriai gali peržiūrėti pateikimą, jį atmesti arba esant poreikiui pataisyti ir patvirtinti. Pateikimą patvirtinus jis iškart bus rodomas lankytojams.

Narių apklausos - tai galimybė lengvai kurti naujas lanktyojų apklausas, jas koreguoti, bei trinti jau esamas. Apklausos turi funkciją "Pridėti laukelį", tad jūsų apklausa gali būti su neribotu variantų skaičiumi. Tiesa, apklausose balsuoti gali tik nariai.

Narių grupės - tinklalapio administratorius turi galimybę sukurti narių grupes, į kurias vėliau gali įtraukti pasirinktus narius. Atskiroms grupėms galima suteikti teisę moderuoti forumo kategorijas. Nario profilyje lankytojai gali matyt kokioms grupėms narys priklauso, o paspaudus ant grupės pavadinimo - visus joje esančius narius.

Nuorodų katalogas - galimybė administratoriui sukurti nuorodų katalogus, į kuriuos būtų talpinamos narių pateiktos ar administratorių pridėtos nuorodos. Taip pat administratoriui suteikiama galimybė nustatyti katalogų aprašymus, pagal ką ir kaip bus rikiuojamos nuorodos, kas matys atskirą katalogą: svečiai, nariai, administratoriai ar net tam tikra narių grupė.

Papildomi narių profilių laukeliai, jų kategorijos - administratoriui suteikiama funkcija greitai ir lengvai narių profiliuose pridėti papildom laukelių su norima informacija, kurią narys galės įrašyt registracijos metu arba redaguodamas savo profilį. Taip pat galima kurti ir laukelių kategorijas, taip bus paprasčiau juos suskirstyti pagal temas ar ryšius.

Papildomi BB kodai - ši funkcija leis Jums sukurti papildomus BB kodus, kuriuos nariai vėliau galės naudoti rašydami pranešimus forume, komentaruose. BB kodai leidžia atlikti teksto formatavimą (paryškinimą, pabraukimą, centravimą ir t.t.) ten, kur nepalaikoma HTML kalba.

Asmeninės žinutės - šios funkcijos pagalba nariai galės išsiųsti asmeninę žinutę kitam vartotojui, kurią matys tik siuntėjas ir gavėjas. Taip pat nariams suteikiama galimybė gautas ar išsiųstas žinutes archyvuoti, taip užtikrinant, kad jos nebus ištrintos. Administratorius turi galimybę lengvai nustatyti maksimalų gaunamų, siunčiamų ir archyvuotų žinučių kiekį, taip pat nustatyti ar saugoti išsiųstas žinutes ir ar perspėti narį apie naujai gautą žinutę el. paštu.

Tinklapio temos - tai galimybė tinklalapio administratoriui pasirinkti kokią temą, dizainą naudoti tinklalapyje. Taip pat yra galimybė įjungti arba išjungti galimybę nariams patiems pasirinkti norimą temą iš esamų temų sąrašo. Kartu su sistema iškarto jau būna įdiegta 10 skirtingų temų, tačiau bet kuriuo metu Jus galėsite įkelti naują temą ir ją naudoti puslapyje.

Įskiepiai - tai galimybė tinklalapio administratoriui lengvai, greitai ir patogiai įdiegti įvairias modifikacijas į tinklalapį. Čia pat, jeigu modifikacija turi tokią galimybę, yra ir modifikacijos valdymo skyrius, kur galėsite kiekvieną modifikaciją prisitaikyti savo poreikiams.

Tinklalapio panelės - leis Jums pridėti paneles su norimu tekstu. Panelės - tai puslapyje šonuose arba centre atvaizduojami "skydeliai", kuriuose talpinama vienokia ar kitokia informacija. Administratorius gali ne tik pridėti naujas paneles, tačiau lengvai AJAX pagalba keisti jų tvarką, jas išjungti, nustatyti, kad jas matytų tik tam tikra lankytojų grupė. Taip pat yra galimybė visas paneles išjungti tam tikruose vidiniuose puslapiuose (pavyzdžiui naujienos skaityme, kontaktuose, forume ar tiesiog viename ar visuose pridėtiniuose puslapiuose).

Klaidų žurnalas - administratoriui rodomos jūsų tinklapyje atsiradusios klaidos. Apie esamą klaidą Jus informuos tik Jums matomas pranešimas tinklalapio apačioje, kuriame bus nuoroda į klaidos aprašymą. Aprašyme bus rodoma ne tik kokiame sistemos faile klaida rasta, tačiau ir konkreti vieta joje (Jums bus rodomas visas failo turinys su raudonai pažymėta klaidos vieta. Taip pat matysite kokiu laiku buvo nustatyta ši klaida, bus galimybė pasirinkti klaidos statusus: nauja, išspręsta, ignoruota. Taipogi yra galimybė išvalyti žurnalą pagal klaidų statusus statusus.

Juodasis sąrašas - čia administratorius gali greitai užblokuoti lankytojo IP adresą, el. paštą, taip pat uždrausti norimą slapyvardį. Užblokavus tam tikrą el. paštą, lankytojas nebegalės registruotis naudodamas jį. Užblokavus IP adresą lankytojas bus nukreipiamas kitur. Esant poreikiui galima lengvai ištrinti el. pašto arba IP blokavimą, jį paredagauoti.

Narių administravimas - ši funkcija administratoriui leis koreguoti narių vartotojo vardą, slaptažodį, el. pašto adresą, parašą, gimimo datą, nuotrauką ir kitą profilyje nurodytą informaciją. Taip pat čia galėsite pridėti naują vartotoją, lengviau surasti jau esamus, juos peržiūrėti pagal statusus: aktyvūs, blokuoti, neaktyvūs, suspenduoti, blokuoti apsaugos, atšaukti, anonimizuoti, deaktyvuoti. Taip pat galėsite pastaruosius veiksmus ir atlikti.

Narių žurnalas - čia pateikiama informacija apie narių atliktus profilio keitimo veiksmus. Galėsite pažiūrėti kada ir kaip narys keitė savo slapyvardį, el. pašto adresą bei kitą informaciją. Taip pat galimybė įrašus rūšiuoti pagal nario slapyvardį, datą ar laukelį, pridėti naują įrašą ar trinti senus.

CAPTCHA pasirinkimas - CAPTCHA - tai saugumo kodas, kuris padeda užtikrinti, kad jūsų tinklapyje nesiregistruotų robotai. Saugumo kodas būna dviejų tipų - atvaizduojamas kaip paveikslėlis, arba tekstinis. Vyr. administratorius turi galimybę išjungti, įjungti saugos kodą registracijoje, o jei esate nustatę, kad ir svečiai galėtų rašyti pranešimus bei komentarus, tai ir ten. Taip pat galite lengvai nustatyti ar CAPTCHA atvaizduoti kaip paveikslėlį, ar kaip tekstą.

Flood'o kontrolė - galimybė administratoriui nustatyti kas kiek sekundžių nariai galės rašyt pranešimus, taip išvengiant greito pakartotinų pranešimų rašymo. Narys, kuris pažeis maksimalų galimų greitų pranešimų skaičių bus automatiniu būdu blokuojamas. Vėliau, esant poreikiui, administratorius galės šį blokavimą pašalinti.

Slaptažodžių šifravimas - visų narių slaptažodžiai šifruojami itin saugiu SHA256 algoritmu, todėl net jeigu įsilaužėliams pavyktų juos gauti iš duomenų bazės, jie vistiek nesugebės jų atkoduoti.

Žodžių cenzorius - tai galimybė uždrausti lankytojams vartoti necenzūrinius žodžius. Jums tereikės suvesti juos į laukelį, bei nurodyti žodžio pakaitalą, pavyzdžiui ***.

XHTML 1.0 validumas - visa sistema atitinka xHTML 1.0 standartus, todėl užtikrinamas greitas jos atvaizdavimas, bei suderinamumas su visomis naršyklės. Tai leis pasiekti net pačias seniausias naršykles naudojančius lankytojus.

NUORODOS

Išbandyti PHP-Fusion sistemą (DEMO)
Atsisiųsti PHP-Fusion
Atsisiųsti PHP-Fusion sulietuvinimą
PHP-Fusion naudotojo vadovas (anglų k.)

PHP-Fusion modifikacijos


© WWW.PHPFUSION-LT.COM
Informacija atnaujinta: 2017 05 19
Komentarai
ltu77 2012 vasario 19 22:02:10
tarkim gavau issiuntes zinute i g maila duomenis ka toliau daryti?
SofteriZ 2012 kovo 29 17:03:41
Čia yra sistemos aprašymas, o ne instaliavimo gidas.
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nuostabu! Nuostabu! 60% [3 Balsų]
Labai gerai Labai gerai 0% [Nėra balsų]
Gerai Gerai 0% [Nėra balsų]
Patenkinamai Patenkinamai 40% [2 Balsų]
Blogai Blogai 0% [Nėra balsų]