Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 28
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,871
Naujausias narys: reinis

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

ozzWANTED20:40:11
tevas 2 dienos
reinis 3 dienos
mc2team 4 dienos
mariusslo 4 dienos
weberiz 6 dienos
ZW 1 savaitė
programuotuvas 1 savaitė
luiteris 1 savaitė
normadelic 2 savaitės
hona 2 savaitės
minimukas 3 savaitės
Aleksandras97 3 savaitės
Langas 4 savaitės
oktanijus 4 savaitės
w0w 4 savaitės
SWIZZ 5 savaitės
dingas 5 savaitės
TOMIJUS 5 savaitės
sorumanas 6 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 34.204.186.91
Naujienų: 527
Straipsnių: 235
Temų: 52,511
Postų: 522,345
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 32

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

ozzWANTED
2021 Bal. 12 21:04:51
Labas, ZW, seniai matytas šypsosi

ZW
2021 Bal. 12 11:04:35
Sveiki.

programuotuvas
2021 Bal. 9 23:04:03
"Iš Revolut, kad gautum 1000 EUR/mėn pajamų, tai turi įnešti bent 15,000 EUR už akcijas. Vidutiniškai 6% per mėnesį uždirbsi", - tai yra scam'as. Jeigu mėnesį į metus pakeistų, vis tiek tai būtų scam'as.

ozzWANTED
2021 Kov. 29 12:03:51
Yra liežuvis

minimukas
2021 Kov. 28 08:03:12
Sveiki, vis dar yra čia apsilankančių?

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
DUK: Kuo skiriasi Modas, Panelė ir Infusionas

Panelė

Panelė - tai modifikacija skirta php-fusion sistemai, kurios instaliacija yra labai paparasta. Tiesiog nusiunčiame ją į infusions/ direktoriją savo puslapyje ir nuėję į savo puslapio ->administracijos panelė -> administracijos sitema -> panelės -> pridėti naują panelę -> pasirenkame atsiųstą panelę, parašome jos pavadinimą, išsaugome ją ir įjungiame. Viskas.
Supaparastintų panelių išvis nereikia netgi siųsti į saitą, tiesiog einame į savo puslapio ->administracijos panelė -> administracijos sitema -> panelės -> pridėti naują panelę -> ir parašome visą panelės kodą, bei jos pavadinimą ir išsaugome bei ijungiame. Viskas.


Infusionas

Infusionas - tai modifikacija skirta php-fusion sistemai, kurios instaliacija yra šiek tiek sudėtingesnė nei panelės, bet visiškai saugi ir neredaguoja php-fusion failų.
Taigi norėdami instaliuo php-fusion modą tiesiog nusiunčiame ją į "infusions/" direktoriją savo puslapyje ir nuėję į savo puslapio ->administracijos panelė -> administracijos sistema ->Įdiegimų turinys(Infusionai) pasirenkame raudonai pažymėtą dar neinstaliuotą php-fusion modą iš modų sąrašo viršuje, ir spaudžiame įdiegti. Tada, jeigu reikia, einame į savo puslapio ->administracijos panelė -> administracijos sitema -> panelės -> pridėti naują panelę -> pasirenkame ką tik įdiegta panelę, parašome jos pavadinimą, ją išsaugome ją ir įjungiame, kad matytume pradiniame puslapyje. Viskas.


Modas(modifikacija)

Modas(modifikacija) - tai sudėtingiausiai įdiegiame php-fusion modifikacija. Josįdiegimo trukmė gali užtrukti net iki vienos valandos, priklausomai nuo modifikacijos sudėtingumo. Norėdami įdiegti infusioną, turime netik tą modifikaciją nusiųsti į "infusions/" direktoriją savo puslapyje, ir jį įdiegti per administracijos panelė -> administracijos sistema ->įdiegimų turinys(Infusionai), bei pridėti ir įjungti per ->administracijos panelė -> administracijos sitema -> panelės -> pridėti naują panelę -> pasirenkant įdiegtą infusioną, parašant jo pavadinimą, išsaugant ir įdiegiant, bet po modo nusiuntimo į "infusions/" direktoriją jūsų saite, mes dar turime redaguoti nuo 1 ik 50-100 kitų php-fusion failų. Šį modą yra labai sunku išinstaliuoti ir daugeliu atveju teks perdiegti išnaujo visą php-fusion. Infusionus instaliuoti primygtinai rekomenduojama tik profesionalams, gerai susipažinusiems su visa php-fusion struktūra ir įšmanančių galimas gedimų priežąstis ir pasėkmės. Modai yra pačios nesaugiausios php-fusion modifikacijos, ir crackeris radės jūsų saitę viena ar kitą tokį modą gali lengvai pasinaudoti, dauguma atveju infusione esančių ne vienu bugu ir taip atlaužti jūsų saitą. Pasistenkite savo saite naudoti kuo mažiau modų, ir stengkitės apsiriboti tik panelėmis ir Infusionais.
Pagal @ozzWANTED,
2006.06.08