Navigacija

Vartotojų tinkle

-> Prisijungusių svečių: 54
-> Prisijungusių narių: 1
-> Prisijungę nariai:
ozzWANTED
-> Registruoti nariai: 25,856
-> Naujausias narys: mamba3122

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

-> ozzWANTEDNaršo
-> mamba312204:02:10
-> mariusslo04:03:09
-> runneris 1 diena
-> Ponas24 2 dienos
-> pitas 2 dienos
-> Wasiulis 2 dienos
-> Domas J 3 dienos
-> Langas 5 dienos
-> Steview12 1 savaitė
-> XruN 1 savaitė
-> Pliunka 1 savaitė
-> nesby 2 savaitės
-> Meskis 2 savaitės
-> mariusewp 2 savaitės
-> Jankee 3 savaitės
-> neonaz 3 savaitės
-> avice 3 savaitės
-> Reikalas 3 savaitės
-> minimukas 4 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 3.237.205.144
Naujienų: 526
Straipsnių: 235
Temų: 52,508
Postų: 522,331
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 1
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 49

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

-> ozzWANTED
2021 Sau. 26 16:01:53
mamba, tai gal forume klausima pradziai sukurk? Arba paskelbk bounty kiek siūlai už pagalba ir su tavimi susisieks asmeniškai

-> mamba3122
2021 Sau. 26 01:01:18
padeki su serveriai.lt svetaine ir svetaines italpinimu ;/ naujokas esu biski sunku suprasti akinanti šypsen

-> pitas
2021 Sau. 22 16:01:58
Dekui,reiks pasidometi.

-> Langas
2021 Sau. 22 01:01:03
pitas, gali man rodos pakeisti į google rechapcha, tik prisiregink google irgi kad sugeneruoti kodus. O jei apskritai išjungsi, vos tik google displayins tavo web, blogi dėdės paleis botus registruot pilna šudo ir spamint

-> ozzWANTED
2021 Sau. 20 00:01:19
Wasiuliui banas forumo rašymo galioti baigė šypsosi. Sveikinu sugrįžus

-> Šaukyklos archyvas ->

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
-> Archyvas ->
Reklama 400x60
DUK: Kuo skiriasi Modas, Panelė ir Infusionas

Panelė

Panelė - tai modifikacija skirta php-fusion sistemai, kurios instaliacija yra labai paparasta. Tiesiog nusiunčiame ją į infusions/ direktoriją savo puslapyje ir nuėję į savo puslapio ->administracijos panelė -> administracijos sitema -> panelės -> pridėti naują panelę -> pasirenkame atsiųstą panelę, parašome jos pavadinimą, išsaugome ją ir įjungiame. Viskas.
Supaparastintų panelių išvis nereikia netgi siųsti į saitą, tiesiog einame į savo puslapio ->administracijos panelė -> administracijos sitema -> panelės -> pridėti naują panelę -> ir parašome visą panelės kodą, bei jos pavadinimą ir išsaugome bei ijungiame. Viskas.


Infusionas

Infusionas - tai modifikacija skirta php-fusion sistemai, kurios instaliacija yra šiek tiek sudėtingesnė nei panelės, bet visiškai saugi ir neredaguoja php-fusion failų.
Taigi norėdami instaliuo php-fusion modą tiesiog nusiunčiame ją į "infusions/" direktoriją savo puslapyje ir nuėję į savo puslapio ->administracijos panelė -> administracijos sistema ->Įdiegimų turinys(Infusionai) pasirenkame raudonai pažymėtą dar neinstaliuotą php-fusion modą iš modų sąrašo viršuje, ir spaudžiame įdiegti. Tada, jeigu reikia, einame į savo puslapio ->administracijos panelė -> administracijos sitema -> panelės -> pridėti naują panelę -> pasirenkame ką tik įdiegta panelę, parašome jos pavadinimą, ją išsaugome ją ir įjungiame, kad matytume pradiniame puslapyje. Viskas.


Modas(modifikacija)

Modas(modifikacija) - tai sudėtingiausiai įdiegiame php-fusion modifikacija. Josįdiegimo trukmė gali užtrukti net iki vienos valandos, priklausomai nuo modifikacijos sudėtingumo. Norėdami įdiegti infusioną, turime netik tą modifikaciją nusiųsti į "infusions/" direktoriją savo puslapyje, ir jį įdiegti per administracijos panelė -> administracijos sistema ->įdiegimų turinys(Infusionai), bei pridėti ir įjungti per ->administracijos panelė -> administracijos sitema -> panelės -> pridėti naują panelę -> pasirenkant įdiegtą infusioną, parašant jo pavadinimą, išsaugant ir įdiegiant, bet po modo nusiuntimo į "infusions/" direktoriją jūsų saite, mes dar turime redaguoti nuo 1 ik 50-100 kitų php-fusion failų. Šį modą yra labai sunku išinstaliuoti ir daugeliu atveju teks perdiegti išnaujo visą php-fusion. Infusionus instaliuoti primygtinai rekomenduojama tik profesionalams, gerai susipažinusiems su visa php-fusion struktūra ir įšmanančių galimas gedimų priežąstis ir pasėkmės. Modai yra pačios nesaugiausios php-fusion modifikacijos, ir crackeris radės jūsų saitę viena ar kitą tokį modą gali lengvai pasinaudoti, dauguma atveju infusione esančių ne vienu bugu ir taip atlaužti jūsų saitą. Pasistenkite savo saite naudoti kuo mažiau modų, ir stengkitės apsiriboti tik panelėmis ir Infusionais.
Pagal @ozzWANTED,
2006.06.08