Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 78
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK107:38:14
inti 6 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2020 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz36 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.174
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
fr.GTA-MP.lt
Forumas | Tinklapių talpinimas (SVETAINĖS) | Jūsų saitai

Autorius: Reamis Peržiūrų: 7158      Spausdinti temą
2009 Bir. 11 21:06:00          1 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
Labas,

kadangi sena tema dingo, rašau iš naujo.
grįžau prie php-fusion, ir kuriu savo serveriui paprastą saituką į kurį galėčiau patogiai sudėti serverio,
žaidėjų, ir visko kas susija su serveriu informacija.

jau yra gana nemažai dalykėlių, bet vis dar kuriama, ir dar daug kartų bus pakeista.
dizainą naudojų egrafix, šiek tiek redaguotas pagal save, dizaino autoriai emotive.

tai tiek, būtų šaunu išgirsti komentarų, vertinimų...
puslapio adresas: http://fr.gta-mp.lt šypsosi

GTA-MP.lt justHOST.lt
Redagavo Reamis 2009 Bir. 11 21:06:27
2009 Bir. 11 21:06:53          2 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
Visai neblogai sugalvotas išdėstymas, bet grafinę pusę tikrai reikėtų tvarkyt.merkia akį

2009 Bir. 11 22:06:00          3 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
Ačiū, jei tik mokėčiau geriau naudotis photoshop'u, būtų ir gražesnė grafiką šypsosi

GTA-MP.lt justHOST.lt
Redagavo Reamis 2009 Bir. 11 22:06:15
2009 Bir. 14 23:06:33          4 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
Šiek tiek atnaujinta (:

GTA-MP.lt justHOST.lt
2009 Bir. 14 23:06:26          5 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
Labai gražus tinklapis. (:
Išdėstymas ir dizainas, viskas gražiai suderinta. (:
10/10


Redagavo shit- 2009 Bir. 14 23:06:04
2009 Bir. 14 23:06:15          6 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
graziai sutvarkytamerkia akį

2009 Bir. 14 23:06:27          7 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
Taipogi kaip senoje temoje (kuri išnyko) rašiau, kad viskas gražiai, sudeliota, kompaktiška... Bet visgi man tas sub-header'is nepatinka dėl to, kad angliškai ir lietuviškai sumaišyta. O šeip 10 balų. Sekmės projekte. (:

nolife.lt / c-s.lt
2009 Bir. 14 23:06:12          8 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
na tikrai grazus,puslapis,ir dar grazesni vartotoju statusai,nemazai darbo ideta;)

Užsuk! www.Gta-Sa.lt
Užsuk! www.Motoklubas.wu.lt
2009 Bir. 14 23:06:20          9 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
Gražus puslapis.
Modifikacijos taipogi.
Sekmės toliau šypsosi

www.styGRAFIKA.tk - Grafikos Studija!
2009 Bir. 15 00:06:48          10 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
ačiū, stengiuosi (:

Pavelai, kad nežinau kaip kitaip padaryt ;D

GTA-MP.lt justHOST.lt
2009 Bir. 15 00:06:29          11 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
Pavelas parašė:
Bet visgi man tas sub-header'is nepatinka dėl to, kad angliškai ir lietuviškai sumaišyta.


man ir tas pats užkliuvo o šeip gražu 10/10

www.ls-planet.com
2009 Bir. 15 00:06:23          12 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
negi teks nuimti ENG kalbą?

GTA-MP.lt justHOST.lt
2009 Bir. 15 00:06:35          13 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
matot,Reamis,padares,delto,kad pasjy serveryja zaidzia ir anglai,delto taip ir padaresšypsosi

Užsuk! www.Gta-Sa.lt
Užsuk! www.Motoklubas.wu.lt
2009 Bir. 15 00:06:28          14 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
na taip, yra žaidėjų netik iš Lietuvos, forume nesilanko, bet žaidėjų statusus varto ;D

GTA-MP.lt justHOST.lt
2009 Bir. 15 00:06:34          15 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
o iš kur tu nuomuojiesi serverius, ar laikaisi ant savo pc?

www.ls-planet.com
2009 Bir. 15 00:06:49          16 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
manau kaip ir as,jis lauko tam pacem hoste kaip ir as, http://www.serveroffer.lt/

Užsuk! www.Gta-Sa.lt
Užsuk! www.Motoklubas.wu.lt
2009 Bir. 15 00:06:16          17 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
darKy parašė:
o iš kur tu nuomuojiesi serverius, ar laikaisi ant savo pc?

http://serveroffer.lt arba gali priimti užsakymus tiesiogiai per mane. (:
jei serveroffer neatrašo, ar kaip ;D

GTA-MP.lt justHOST.lt
Redagavo Reamis 2009 Bir. 15 00:06:23
2009 Bir. 15 00:06:19          18 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
atspejau liežuvis

Užsuk! www.Gta-Sa.lt
Užsuk! www.Motoklubas.wu.lt
2009 Bir. 15 00:06:21          19 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
Reamis parašė:
ačiū, stengiuosi (:

Pavelai, kad nežinau kaip kitaip padaryt ;D


Gali skriptuką, kaip ir http://serveroffer.lt šypsosi

nolife.lt / c-s.lt
2009 Bir. 15 00:06:46          20 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
na ten paprastas php,
o aš naudoju fusion nežino
tad sunku taip padaryt.

GTA-MP.lt justHOST.lt
2010 Sau. 18 16:01:02          21 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
Visiškai naujas http://FR.GTA-MP.lt saitas šypsosi
gaila, bet galės vartyti TIK serveryje registruoti nariai.

GTA-MP.lt justHOST.lt
Peršokti į forumą: