Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 104
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK111:35:08
inti 1 diena
kileedyg 6 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5015 savaitės
minimukas16 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis19 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs31 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1738 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft51 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.84
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 1
P.S.C. pask. parą: 1
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
fZone
Forumas | Tinklapių talpinimas (SVETAINĖS) | Jūsų saitai

Autorius: iSty Peržiūrų: 5734      Spausdinti temą
2009 Kov. 12 01:03:40          1 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Štai jums pristatysiu katik iškepta portalą:
http://fzone.too.lt/news.php
Jo turinys kol kas nėra labai platus, tačiau mes jį didiname kaip tik galime :)
Puslapis ieško: Žurnalisto
Puslapis ieško: Uploaderio


www.styGRAFIKA.tk - Grafikos Studija!
Redagavo iSty 2009 Kov. 12 01:03:18
2009 Kov. 12 01:03:19          2 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Žurnalisto - Prajuokinai, o web tai nieko gero.

2009 Kov. 12 01:03:57          3 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
SUCKS akinanti šypsen daugiau nieko neišeina pridurti blogai

Adminas - ban'o laisvė
www.KIETEKAS.com
2009 Kov. 12 01:03:34          4 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
_BeeT parašė:
Žurnalisto - Prajuokinai, o web tai nieko gero.

Ka prajuokinau? Aš tiesiog sakau man reikalingas žmogus kuris rašytu naujienas iš Counter Strike Gyvenimo.
O man į jūsų kritika tiesiai šviesiai pasakysiu nusišvilpt šypsosi

www.styGRAFIKA.tk - Grafikos Studija!
Redagavo iSty 2009 Kov. 12 01:03:04
2009 Kov. 12 01:03:48          5 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
eilinis crap interneto pasaulyje.merkia akį
2009 Kov. 12 02:03:18          6 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Chazz parašė:
_BeeT parašė:
Žurnalisto - Prajuokinai, o web tai nieko gero.

Ka prajuokinau? Aš tiesiog sakau man reikalingas žmogus kuris rašytu naujienas iš Counter Strike Gyvenimo.
O man į jūsų kritika tiesiai šviesiai pasakysiu nusišvilpt šypsosi


Tai kam čia dedi?
2009 Kov. 12 06:03:38          7 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
eilinis cs saitas, tik tas karys patiko kur headery akinanti šypsen

http://www.linksmiau.net
2009 Kov. 12 07:03:44          8 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Chazz parašė:
_BeeT parašė:
Žurnalisto - Prajuokinai, o web tai nieko gero.

Ka prajuokinau? Aš tiesiog sakau man reikalingas žmogus kuris rašytu naujienas iš Counter Strike Gyvenimo.
O man į jūsų kritika tiesiai šviesiai pasakysiu nusišvilpt šypsosi


Tai kam čia dedi ir prašai įvertinimo kritiką ir reikia priimt...

Marozas.
2009 Kov. 12 08:03:46          9 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Jo turinys kol kas nėra labai platus, tačiau mes jį didiname kaip tik galime šypsosi

Prajuokinai juokiasi Čia tik paprastas, suknistas cs saitas blogai

2009 Kov. 12 08:03:31          10 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
čia dar blogiau čia š
2009 Kov. 12 08:03:10          11 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Eiline šiukšlė ir kam tada dedi čia ivertint jei tau neidomi kritika, čia ir dedama del kritikos ne del reklamos bukaproti tu...

v0.lt - Loading... ;)
2009 Kov. 12 11:03:35          12 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Tokiu durneliu kritika man iš vis neidomi šypsosi

www.styGRAFIKA.tk - Grafikos Studija!
2009 Kov. 12 12:03:51          13 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Nieko gero kaip ir nėra. Info kopijuota, dizainas standartinis.

Kiekvienam žmogui yra skirta dovana, tik ne kiekvienas sugeba ją atrasti.
2009 Kov. 12 12:03:38          14 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Peacemaker parašė:
Nieko gero kaip ir nėra. Info kopijuota, dizainas standartinis.


Info Kopijuota, dar pasakyk gal iš kokio puslapio? akinanti šypsen
Tik Mapinga nukopinau šypsosi

www.styGRAFIKA.tk - Grafikos Studija!
2009 Kov. 12 12:03:40          15 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Labai tuscia akinanti šypsen

2009 Kov. 12 12:03:56          16 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
FZONE- F****** Zone akinanti šypsen o šiaip rimtai tau sakau nusipirk domeną tada dizainą ir tada sugalvok ką nors unikalaus, tada tavo projektas gal ir kils.
2009 Kov. 12 12:03:14          17 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
juokiasijuokiasijuokiasi atėjau ir išėjau
2009 Kov. 12 12:03:36          18 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Vienintelis durnelis esi tumerkia akį

Peršokti į forumą: