Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 114
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 2 dienos
kileedyg 6 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas16 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs31 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft51 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.219
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Ieškau žmonių, kurie norėtų prisidėti prie cs serverio(-ių) kūrimo
Forumas | Kita | Off-Topic diskusijos

Autorius: asngbh1592as Peržiūrų: 6681      Spausdinti temą
2011 Bal. 17 12:04:59          1 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
Sveiki, taigi norėčiau kurti naują projektą, kuris susijęs su beabejo populiariausiu žaidimu Lietuvoje "Counter-Strike" . Visai norėtųsi serverį, ar serverius(priklausomai nuo komandos narių skaičiaus) laikyti per vps ar per cs hostingą. Nenorių aš iš to užsidirbti, tačiau noriu būti bent ant nulio. Todėl ir ieškau komandos kurie kartu norėtų prisidėti prie šio projekto plėtojimo, beabejo pelną(jeigu jis bus) dalintumės į lygias dalis, kad nebūtų niekas nuskriaustas šypsosi , jeigu būtų norinčių parašykitemerkia akį
2011 Bal. 17 13:04:24          2 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
Ziurint Koks tas tavo projektas. Jeigu tarkim atejna 3 zmones. Ir tu Pajami koki nors ipp.lt supdomena. Uzmeti koki padalinta dizaina. Tai tada aciu ne . O jeigu rimtai Serva daritum su tikrai geru game modu. Na tada buvu verta demesio. O del srw Siulau dariti HSDM Moda. Nes Lietuvoja Tokiu serveriu ne per daugiausiai.

http://youtu.be/edkFYzpZxos
2011 Bal. 17 13:04:51          3 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
Na aš dizainų nei piešti, nei koduoti nemoku, todėl dizainą kiek manau reiktų pirkti, arba kas norėtų prisidėti nemokamai už dizainiuką. O man labiau krypsta mintis apie cs serverių tinklą, kur būtų zm ir tarkime tavo siūlytas hsdm modas, BET visada tam reikia ne vieno lito, todėl reikia susirinkti gerą komandąmerkia akį
2011 Bal. 17 13:04:56          4 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
Taip Norint kasko gero reiketu investuoti.

http://youtu.be/edkFYzpZxos
2011 Bal. 17 13:04:06          5 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
dėl šios priežasties aš ir ieškau komandos, nes nesu snobas, nenoriu visko sau, beabejo investuoti reiktų visiems bendrai
2011 Bal. 17 14:04:16          6 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
Tai nėra norinčių prisidėti?
2011 Bal. 17 14:04:40          7 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
Tu pats serverius tvarkyti moki per VPS?merkia akį
2011 Bal. 17 19:04:52          8 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
Na, taip daugmaž moku, pagrindines funkcijas ir pan.merkia akį
2011 Bal. 17 19:04:51          9 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
Kiek maždaug nori ir gali investuoti į tą projektą?
2011 Bal. 17 19:04:36          10 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
Aš nežadu daug investuoti, nes tas serveris (tie serveriai) būtų daugiau for fun tipo, bet beabejo surinkus komandą, bei pakankamai lėšų, galėtume sukurti stiprų serverių tinklą ( reikia bent 8 žmonių)
2011 Bal. 17 19:04:39          11 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
o tu gali savo skype duot?

If nobody is perfect , i must be nobody....
2011 Bal. 17 20:04:31          12 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
mano skype yra: mantasas117
2011 Bal. 17 23:04:07          13 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
Taibus norinčių prisidėti?
2011 Bal. 17 23:04:38          14 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
O tu pats ką nors moki? Be to, kad organizuoji ir būsi pagrindinis adminas
2011 Bal. 17 23:04:56          15 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
Taip, daugmaž moku. gi sakiau kad serveris for fun tipo, todėl nenoriu vienas investuot. Ne, kodėl aš turėčiau būti pagrindinis adminas? Jeigu projekte nedalyvauju vienas?

Peršokti į forumą: