Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 45
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 1 savaitė
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2020 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer22 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz36 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas52 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus56 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.174
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Reklama 400x60
Viso 8 komentarai (Rodomi paskutiniai 2400 komentarų)
Nėra avataro
Kywis
2009 kovo 15 20:03:45, Komentaras Nr.22275

bet rodo kad as ofline nors online
Peržiūrėti skripto komentarus
Nėra avataro
Kywis
2009 kovo 15 20:03:33, Komentaras Nr.22274

aij veikia akinanti šypsen nebereikia
Peržiūrėti skripto komentarus
Nėra avataro
Kywis
2009 kovo 15 20:03:35, Komentaras Nr.22273

reikia sukurti panele ir imesti si teksta ? bet man erora meta be žado

jei kam idomu tai toki meta : Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in /usr/home/www/ftp/pRyjox/administration/panel_editor.php(111) : eval()'d code on line 2
Peržiūrėti skripto komentarus
Nėra avataro
Kywis
2009 kovo 13 10:03:41, Komentaras Nr.22166

y pm parasykit kur cia ka kelti jei galit. šypsosi
Peržiūrėti skripto komentarus
Nėra avataro
Kywis
2009 kovo 13 10:03:33, Komentaras Nr.22164

tai kur ta teksta ikelti akinanti šypsen nes as zalias visiskas.
Peržiūrėti skripto komentarus
Nėra avataro
Kywis
2009 vasario 22 16:02:09, Komentaras Nr.21641

kaip chmodinti ? ta nuoroda neveikia piktas http://phpfusion.puslapiai.lt/fa...?cat_id=10
Peržiūrėti straipsnio komentarus
Nėra avataro
Kywis
2009 vasario 22 16:02:40, Komentaras Nr.21640

kaip ikelti ta isekstraktinti php-files ?? y fpt.puslapiai.lt???? viska nuosekliai pasakykit pls is karto dekui.
Peržiūrėti straipsnio komentarus
Nėra avataro
Kywis
2009 vasario 22 16:02:24, Komentaras Nr.21639

kaip ikelti y ftp ta php files tipo winrarinta imesti ar koki nes kitaip neina . ten gi reik upload.nežino
Peržiūrėti straipsnio komentarus