Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 12
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,921
Naujausias narys: gonglee

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

piterisp04:32:18
gonglee10:25:53
Irenchang999 1 diena
ozzWANTED 3 dienos
desirent 1 savaitė
minimukas 1 savaitė
Fedingas 2 savaitės
jakbut 3 savaitės
sidicer 3 savaitės
paynemax 3 savaitės
Arunas123 4 savaitės
Jurgiskrumas 5 savaitės
Eriukas 5 savaitės
sortis 6 savaitės
rokyla 6 savaitės
Legalizuokis 7 savaitės
fohatadri 7 savaitės
oscas 7 savaitės
moxxas 7 savaitės
grunskiz 7 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 3.239.4.127
Naujienų: 527
Straipsnių: 235
Temų: 52,533
Postų: 522,424
Postų pask. parą: 1
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 1
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

SlaptažodisPamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

sidicer
2022 Lie. 20 12:07:43
Sveiki sveiki!

Vartotojasvardas
2022 Bir. 13 00:06:46
Ooo,tai šai kur persikėlė domenas! Smagu kad visa istorija čia išlikusi! Geras..

ozzWANTED
2022 Bir. 4 20:06:52
Na šitas dar gyvas, ir mielai priimtų investuotojus, XRun.

XruN
2022 Bir. 3 21:06:14
Kažkaip visi projektai mire, labai gaila, kad taip nutiko

lordmuco
2022 Geg. 8 23:05:37
seni muonline zaidejai,uzsukit i lbj idomu serveri šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Internetiniai tinklapiai-interviu.
Norėdamas šio portalo lankytojus daugmaž supažindinti su interneto svetainės kūrimo sunkumais ir išties nelengvu keliu kol yra pasiekimas geras rezultatas, aš pateikiu štai tokį interviu/straipsnį.

Apie internetinius puslapius nemažą patirtį sukaupęs ir ne su viena Individualia įmone, ar Uždarąja akcine bendrovę sutartį pasirašęs gali plačiau papasakoti mūsų mokyklos vienuoliktokas e-tinklapiai.lt savininkas.

Tinklapių kūrimu susidomėjau daugmaž prieš 3 metus, tada būdamas 15-iolikos sunkiai įsivaizdavau kaip tarkime veikia tinklapis, kokia jo struktūra, ko reikia norint turėti savo tinklapį ir pan. Visų pirma internete ieškojau pradžiamokslio pamokų, kurias rasti buvo nesudėtinga.

Iš pradžių sužinojau, jog kuriant tinklapį yra reikalingos tam tikros programavimo kalbos, jam talpinti reikalingas serveris, reikalinga nusipirkti internetinį vardą domeną ir pan. Pamažu pradėjau mokintis HTML programavimo kalbos, ją pramokęs galėjo padaryti labai primityvų tinklapį, aišku profesionalumo ten nė lašo, nes vienos programavimo kalbos profesionaliam tinklapiui padaryti tikrai neužtenka, auga žmonių poreikiai, keičiasi internetinių tinklapių raida, tad sustojus ir išmokus vieną kalbą, esi pasmerktas nieko nepasiekti.

Po HTML sekė įvairūs programavimo kalbų interpretatoriai, grafinis dizainas, duomenų bazės ir panašiai.

Praėjus pirmiems metams, jau buvau sukaupęs daugiau teorinių žinių negu praktinių, tad viską reikėjo interpretuoti internetinėje erdvėje, pamažu dariau nesudėtingus tinklapius pažystamiems nemokamai kaip reklamą ateičiai, vėliau keičiantis internetinei raidai išpopuliarėjo animacinių tinklapių kūrimas Flash, tinklapius su šia programavimo kalba galima padaryti įspūdingus, nepriekaištingo valdymo bei išvaizdos, tad pamatęs jog animaciniai tinklapiai tikrai turės paklausą, pamažu pradėjau praktikuotis ir mokytis šios programavimo kalbos, sekėsi sunkiai, bet stiprus kitų programavimo kalbų pamatas labai padėjo įtvirtinti Flash žinias, nes keičiantis tinklapių raidai ir atsirandant kitoms programavimo kalboms, yra tiesiog ištobulinamos senosios.

Taigi reikėjo kelių mėnesių, kol galėjau drąsiai sakyti jog „moku kurti profesionalius Flash tinklapius“.

Pamažu manimi pradėjo domėtis kelios individualios įmonės bei pagal verslo liudijimus dirbantys žmonės, tinklapius stengiausi daryti tvarkingus ir būtent pagal klientu reikalavimus ir norus, sekėsi sunkiai, nes tam padaryti reikia daug laiko, o kadangi lankiau dar ir mokyklą, viską suderinti buvo labai sudėtinga, o kartais net neįmanoma. Bėgant laikui įsitvirtinau tarp būrio įmonių bei uždarųjų akcinių bendrovių kaip kokybiškus tinklapius kuriantis studentas, dažnai nustebdavo pamatę mano darbus ir sužinoję mano amžių, tad kartais sunkiai įtikindavau pasirašyti sutartį ir pradėti projektą.

Galiu pasakyti jog norint tvirtai įsitvirtinti rinkoje, o ypač tinklapių kūrimo sferoje, „stovėti vietoje“ begalima, keičiasi tinklapiai, tobulinasi programavimo kalbos, tad einant pirmyn reikia daug kantrybės ir noro.

Kitas niuansas, nereikia tikėtis gerų rezultatų per trumpą laiką, nusiteikite jog ne vienus metus prasėdėsite kito akimis bergždžiai, kol gausite pirmuosius uždirbtu pinigus.

Taip pat aš vadovaujuosi viena taisykle, jog tinklapius reikia kurti žemesnėmis negu rinkos kainomis, to pasekoje sudominę užsakovą pigesne kaina ir aukšta kokybe kelsite savo autoritetą ir tai įtakos tolimesnį bendradarbiavimą su užsakovu, štai keletas Lietuvoje gerai žinomų įmonių, bendrovių su kuriomis sėkmingai bendradarbiauju iki šiolei,

Lietuvos ir užsienio logistikos uždaroji akcinė bendrovė „Šiaurės vilkas“

Klaipėdos regiono radijo stotis „Lalūna“.

Viena didžiausių Lietuvos nardymo įmonių „Oktopusas“, „Nardymas.eu“.

Lietuvos televizija „LRT“.

Taigi, jeigu nusprendėte kurti internetinį portalą ir iš to bandyti uždirbti, gerai pagalvokite, ar jums tikrai to reikia ir ar tikrai turėsite kantrybės valandų valandas prasėdėti ir neretai pasiekti ne aukštų rezultatų.

Straipsnio informacija

Autorius
kanativas
Parašymo data
2009 gruodžio 22 11:12:18
Komentarų
11
Skaityta
3047
Spausdinti Spausdinti
Komentarai
Jaunelis 2009 gruodžio 22 14:12:14
aš idomu pasisakiatyti ištikro šypsosi idomus interviu ir tikrai galima tiesa žmogus pasakė norint sukurti tinklalapį reikia dauk pastangų bei žinių jai nori kokybės.
nbanba 2009 gruodžio 22 14:12:10
Nė iš tolo, to nepavadinčiau interviu šypsosi Matosi darbai nėra jau tokie profesionalūs kaip minima šiame straipsnyje, bet darbai tikrai kažko yra vertimerkia akį Jis 15 metų pradėjo, o aš jau įpusėju ir dabar kuriu įvairioms firmoms ar klubams tinklalapius, manau jo amžiaus mokėsiu tikrai daugiau nei jo pavyzdžiuose, taip pat ir dauguma tokio amžiaus žmonių jau tiek moka. Beje ką atlikai LRT televizijai? nežino
kanativas 2009 gruodžio 22 14:12:04
nbanba pavadinau straipsniu/interviu, tikslesnio pavadinimo nesugalvojau. Darbai tikrai yra profesionalūs ir atimantys daug laiko. Kas dėl programavimo žinių gali pasiskaityti jo puslapyje www.e-tinklapiai.lt ten taip pat rasi ir darbų pavyzdžių. Kas atlikta LRT televizijai nežinau, pasakyta, kad yra bendradarbiaujama su jais. šypsosi

Jaunelis>kiek daug pastangų žmogus deda į savo darbą tikrai žinau, jis mano klasiokas, dar visai nesenei buvo apsiėmęs tiek darbų, kad net savaitę į mokyklą nėjo ir apskritai net naktimis sėdi prie darbų. Žinoma nukenčia ir mokslai, kai jis buvo paklaustas ar sieja savo ateitį su IT, atsakymas buvo griežtai neigiamas, tai jis argumentavo taip:"Nors ir galima gana neblogai uždirbti, tačiau kiek reikia vargti kol įtinki užsakovui, kiek vargo viską derinti ir galų gale kokybiškai atlikti darbą". Iš to galima suprasi, kad darbas tikrai atimantis daug nervų, kantrybės ir beabejo laiko.
----------------------------------
Redagavo kanativas 2009 Gru. 22 14:12:20
Jaunelis 2009 gruodžio 23 00:12:11
Na aš manau jog tikrai kiekvienas kuris daro kažką už pinigus turi nusimanyti savo srityje šiuo metu kalbama apie tinklalapių kurima ... Atima dauk laiko ir darbo dėl to jog kiek supratau jis dirba vienas apsikrove visokiomis programavimo kalbomis neapsistojo ties viena ... (aš pvz dabar tik koduoju fusion , bei html/css dizainus TIK tai laiko labai dauk ir neužima)..Sakai nėjo į mokykla hmz... Jai viskas su firmom surišta tai verta manau neiti į mokykla nes pinigus manau gauna neblogus vyrukas šypsosi.Na manau kad butu idomu jai straipsnį papilditum arba antra parašytum antra interviu,
kanativas 2009 gruodžio 23 00:12:27
Taip, pinigai išties yra neblogi. Kaip jau ir minėta šiame straipsnyje, kad su viena programavimo kalba nieko gero nesukursi, vyrukas nestovi vietoje, juda i prieki tobulina programavimo kalbų žinias, kitaip tariant taikosi prie vis didėjančių užsakovų užsakymų.
Jaunelis, mielai sutikčiau paklausinėti dar ir parašyti antrą straipsnį/interviu. Apie ką plačiau būtų įdomu sužinoti? Kokių klausimų užduoti?
----------------------------------
Redagavo kanativas 2009 Gru. 23 00:12:49
bruzgis 2009 gruodžio 23 09:12:13
pagrindinė kūrėjų klaida - atlieka kartu ir dizaino darbus (piešimas) ir programavimo.

Šie darbai yra dviejų skirtingų specialybių.

O į tavo to septyniolikmečio darbus pažiūrėjus galiu pasakyt, kad vaizduotės jis neturi, su dizainu nekas.
kanativas 2009 gruodžio 23 10:12:24
chipass tai yra tavo nuomonė, man dizainai visai nieko, solidūs. Na čia kaip sakoma visiems neitiksi, faktas, kad užsakymų jis turi ir nespėja net apsidirbti, jei yra užsakymų reiškia žmonėms patinka.
nbanba 2009 gruodžio 23 14:12:00
chipass nuomonė šiaip yra teisi, žinoma kiekvienam atrodo vis kitaip. Seniau viską irgi darydavau pats ir nieko labai gero nesigaudavo, piešti tą dizainą užima daug laiko ir kokybė ne ta. Dabar turiu pora dizainerių į kurios kreipiuosi, sumoku tam tikrą sumą ir viskas, o už programavimą iš užsakovų gaunami didieji pinigai.
Pakartoti slaptažodį 2009 gruodžio 24 09:12:04
O tai tu čia pats rašei, ar kažko klausinėjai? nežino
Jaunelis 2009 gruodžio 29 13:12:44
follow gi parašyta kad jo klasiokas čia šypsosi.
Na jo aš irgi sutinku su chipu aš ankščiau bandžiau piešt ir pnš ir koduot xDD bbs gavos geriau koduoti gaunas todėl ir dabar tik koduoju yra kas tiktai piešia ir gerai šypsosi pinigai aina per pus darbai yra geri dizaineris tobulėja savo srytyje aš savo šypsosi. (tikiuosi akinanti šypsen)
g0lden 2010 gegužės 8 08:05:12
va cia tai straipsneis man patiko +10 zmogus tikrai stengiasi ir supratau kad jaj nori pasiekt dideliu aukstumu nereikia kaip as mokintys pasimokai 30 min ir isjungi šypsosi
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nėra reitingų.