Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 87
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 2 dienos
inti 5 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.110
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
iStyle - Grafikos darbai
Forumas | Kita | Grafika

Autorius: iStyle Peržiūrų: 7780      Spausdinti temą
2009 Lap. 24 10:11:46          1 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Taigi,daug kas mane taip nuvertina jog nemoku piešt. Bet pabandysiu įrodyti,kad tikrai moku. Aišku ne taip kaip "Gotnix" , "Pongis" , "tock".

Taigi pirmasis darbas yra soft puslapiui.






Vertinimas: x/10 šypsosi

Taip pat galiu papaišyt kokių banner'iukų po 1lt sms.

2009 Lap. 24 10:11:59          2 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
" Normaliai " 8/10
2009 Lap. 24 10:11:59          3 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Gal gali pakomentuot,kas netaip ar panašiai? nežino

2009 Lap. 24 10:11:05          4 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Cellpicai nelabai patiko, kad ant jų baltas font , nelabai matosi, ir tas stroke aplink skaitliuką per storas , ant tokios ryškios spalvos balta nelabai matosi.
2009 Lap. 24 10:11:38          5 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Aš šitą dizainą miegodamas paišiau drovus

2009 Lap. 24 10:11:26          6 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Ta pilka spalva nelabai derinasi, labai simple, headeryje galėjai ką nors prigalvot ir šiaip man nelabai šypsosi

http://filmaitau.lt Registruokis! Siųskis! Bendrauk!
2009 Lap. 24 10:11:29          7 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Nu jo headeris, toks vaikiškas akinanti šypsen
2009 Lap. 24 10:11:27          8 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Mano nuomone, labai liejasi vaizdas aplink paneles.
2009 Lap. 24 10:11:24          9 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Tai taip ir turi būti.

2009 Lap. 24 10:11:32          10 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Nepatiko cellpic'ai, reikėjo mažesnį radius dėt, panelių bg nereikėjo naudot gradient map, taip pat manau mažiau reikėjo naudot drop shadow. Mažai darbo įdėta, mažai laiko skirta smulkioms detalėms.

Mano vertinimas: 5/10, kadangi dar naujokas 7/10. šypsosi

http://r.ura.lt - veikia. http://gaminghell.eu - greit.
Reikia pigių grafikos darbų? Rašyk
2009 Lap. 24 12:11:15          11 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Stengsiuos daryti kuo paprastesnius darbus iš pradžių. Nes aš esu dar tik pirmokas ant photoshop akinanti šypsen


Redagavo iStyle 2009 Lap. 24 13:11:13
2009 Gru. 14 19:12:31          12 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Dar vienas dizainas:






Galiu parduot už 5lt psd šypsosi

2009 Gru. 14 19:12:06          13 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Nėra sunku padaryti tokį dizainą.
2009 Gru. 14 19:12:19          14 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Dariau 20min,ir galiu sukoduot dizainą tiek html tiek fusion :}

2009 Gru. 14 19:12:43          15 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Man tj grazus ;DDDdd

2009 Gru. 14 19:12:38          16 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Bišk ripint bandei, ane?

http://www.part.lt/img/40103fd3b...375732.png

http://ertin.lt

2009 Gru. 14 19:12:41          17 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Pisk su savo ertin.lt kuo toliau,niekas nieko čia neripina

2009 Gru. 14 19:12:48          18 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Matosi gi. + Iš tavęs jau visko galima tikėtis, jau gi buvai nurpinęs ertin dizą ir mat gyreisi, kaip moki koduot šypsosi

2009 Gru. 14 19:12:53          19 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Dovanu jums panašų dizainą, - kūriau pats juokiasi

Preview :






. Siųstis psd :

http://failai.in/show/F/3375745E...zainas.psd

Pirmas dizainas. akinanti šypsen

2009 Gru. 15 07:12:12          20 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Tai jai dabar toks kietas,tai paimk ir sukoduok ant fusion ar html šypsosi

2009 Gru. 18 18:12:48          21 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
http://www.part.lt/img/045b5eb66...db3219.jpg

Parduodu psd už 10lt sms

2009 Gru. 18 18:12:38          22 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
iš bitfm.lt nuknisinėji detales akinanti šypsen

Peršokti į forumą: