Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 36
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 2 dienos
inti 6 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.110
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Kaip paleisti site ???
Forumas | PHP-Fusion, WordPress, Shopify, PHP ir MySQL (PROGRAMAVIMAS) | Žaliems

Autorius: Justic Peržiūrų: 4981      Spausdinti temą
2009 Spa. 12 19:10:02          1 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
sweiki turbut jums sis klausimas pasirodys apsurdisas bet vistiek paklausiu turiu subdomena sukeliau php failus su skin bet wis tiek neveikia siunciau is sito site varikliuka aciu kas atsakysit !!1drovus
2009 Spa. 12 19:10:41          2 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
O instaliavai?

www.creatium.lt
2009 Spa. 12 19:10:41          3 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
kaip instalint ?? as zalias sorry
2009 Spa. 12 19:10:12          4 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Čia rasi visą info:

https://webdnd.com/php-fusion-ti...-full,s146

www.creatium.lt
2009 Spa. 12 19:10:40          5 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Creatium parašė:
Čia rasi visą info:

https://webdnd.com/php-fusion-ti...-full,s146

Che, brolio rašyta akinanti šypsen

2009 Spa. 12 20:10:14          6 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
nu padariau kiap ten turetu buti bet man meta Warning: fopen(config.php) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /usr/home/www2/ftp/Justic/setup.php on line 162

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/www2/ftp/Justic/setup.php on line 163
Neįmanoma įrašyti į config
Patikrinkite CHMOD ir pakartokite instaliaciją.

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /usr/home/www2/ftp/Justic/setup.php on line 165
2009 Spa. 12 20:10:52          7 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Neuždėjai turbūt CHMOD ant config.php failo

www.creatium.lt
2009 Spa. 12 20:10:40          8 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
atrodo taip atsiprasau akinanti šypsen
nesuprantu to trecio etapo pirmo zingsnio gal galite paaiskinti prasau labai žliumbia

2009 Spa. 12 20:10:22          9 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Per file zillą kėlei failus? Tuomet spausk ant folderio arba failo dešinį mygtuką ir tenai bus failo prieigos teisės (čia jeigu lt filezilla), o jeigu angliškai, tai paskutinis pasirinkimas. Tenai sužymėk varneles ir viskas.

www.creatium.lt
2009 Spa. 12 20:10:50          10 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
ten ta config atidaryt ar ka surasyti tuos ar kaip prasau paaiskinkite nežino
2009 Spa. 12 20:10:29          11 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Dėl CHMOD, tai daryk, kaip sakiau. Su CHMODINK tuos failus, kurie tame žingsnyje parašyti. O dėl duomenų, tai kai instaliuoji, tai viskas turi automatiškai susirašyt.

www.creatium.lt
2009 Spa. 12 20:10:24          12 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
nu padariau tai daba meta Unable establish connection to MySQL
1045 : Access denied for user 'edZka'@'localhost' (using password: NO)
pz nesamone nustebęs

2009 Spa. 12 20:10:37          13 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Šių failų:
administration/db_backups/
images/
images/imagelist.js
images/articles/
images/avatars/
images/news/
images/news_cats/
images/photoalbum/
images/photoalbum/submissions/
forum/attachments/
config.php

chmod pakeisk į 777.
Ir jeigu pas tave yra failas blank_config.php pakeisk jį į config.php

2009 Spa. 12 20:10:02          14 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Blogas mysql passwordas dabar.

www.creatium.lt
2009 Spa. 12 20:10:04          15 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
sakyk savo skype padesiumerkia akį
2009 Spa. 12 20:10:44          16 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
nu bl neina parasiau tikra net paziurejau ar nesuklydau pas subdomeno pardaveja nu nx
2009 Spa. 12 20:10:58          17 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Justic parašė:
nu padariau tai daba meta Unable establish connection to MySQL
1045 : Access denied for user 'edZka'@'localhost' (using password: NO)
pz nesamone nustebęs


Kai instaliavai į db adreso laukelį kažką ne tą įvedei.

2009 Spa. 12 20:10:35          18 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Justicc mano skype
padekit per skype greiciau bus kadangi per foruma labai ilgai


2009 Spa. 12 20:10:46          19 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
sonador parašė:
sakyk savo skype padesiumerkia akį
mano skype : Justicc
aš padekit as gi zalias žliumbia nežino drovus

Peršokti į forumą: