Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 28
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK101:56:45
inti 6 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2020 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz36 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.110
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Keli klausimai Muzikos tinkalapiu turetojams
Forumas | Kita | Off-Topic diskusijos

Autorius: starka Peržiūrų: 5070      Spausdinti temą
2010 Vas. 16 19:02:52          1 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Sveiki muzikos tinklalapių turėtojai iškilo klausimas

Ar turite licenziją kelti dainas? ar gresia baudos jei muzika kelaima be licenzijos? ar išviso yra toks daiktas kaip licenzija tokiems puslapiams?

Zinoma i puslapi keliu atsisiuntimo nuorodas, beja puslapis talpinamas Hostingas.in
2010 Vas. 16 19:02:42          2 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Licenzija reikalinga tam, kad galėtum platinti muzikos kūrinius. Daugiua info www.latga.lt. O šiaip lietuvių serveriuose (hostinguose) mažai, kas leidžia talpinti, tad patarčiau pirkti užsienietiška hostingą.

www.Skanumas.lt - Receptai, Kulinarija, konditerija
www.syntax.lt
2010 Vas. 16 20:02:28          3 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Didelė tikimybe kad pagaus? juokiasi
2010 Vas. 16 20:02:25          4 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Koks juk skirtumas, pagaus tai pagaus uždarys saitą ir viskas.

2010 Vas. 16 20:02:47          5 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
o baudos už tokį dalyka negaučiau? o beja atsakingas būtu administratorius ar tie kas įkėlė muziką?
2010 Vas. 16 20:02:22          6 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
starka parašė:
o baudos už tokį dalyka negaučiau? o beja atsakingas būtu administratorius ar tie kas įkėlė muziką?

keli į zipyshare.com ir rami galva akinanti šypsen

2010 Vas. 16 20:02:18          7 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
O kodėl reikai būtinai kelti į zipyshare.com nes aš ir noriu kurti muzikos web ir noriu sužinoti daugiau apie tai.

4scooter.eu - Viskas apie motorolerius!
2010 Vas. 16 20:02:35          8 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Apocal parašė:
Licenzija reikalinga tam, kad galėtum platinti muzikos kūrinius. Daugiua info www.latga.lt. O šiaip lietuvių serveriuose (hostinguose) mažai, kas leidžia talpinti, tad patarčiau pirkti užsienietiška hostingą.


Perki gix.lt arba tophost.lt ir wsio. Neuzdarys kol negaus patys velniu akinanti šypsen

2010 Vas. 16 20:02:09          9 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Gytisz_ parašė:
O kodėl reikai būtinai kelti į zipyshare.com nes aš ir noriu kurti muzikos web ir noriu sužinoti daugiau apie tai.


Nebūtinai čia.

Np.
2010 Vas. 16 20:02:12          10 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
fLap parašė:
Gytisz_ parašė:
O kodėl reikai būtinai kelti į zipyshare.com nes aš ir noriu kurti muzikos web ir noriu sužinoti daugiau apie tai.


Nebūtinai čia.

nu bet čia geriausia talpykla pagal mane šypsosi
arba darytis kaip mp3talpykla.com šypsosi

2010 Vas. 16 20:02:15          11 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Pavyzdžiui mano domenas būtų registruotas duomenųcentre ir ar man kasnors gręstų kokios bayudos ar kasnors jai talpinčiau dainas į zippyshare?

4scooter.eu - Viskas apie motorolerius!
2010 Vas. 16 20:02:53          12 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
pas mane ir ikeltos visos dainos i zippyshare.
2010 Vas. 16 20:02:21          13 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Emusic parašė:
fLap parašė:
Gytisz_ parašė:
O kodėl reikai būtinai kelti į zipyshare.com nes aš ir noriu kurti muzikos web ir noriu sužinoti daugiau apie tai.


Nebūtinai čia.

nu bet čia geriausia talpykla pagal mane šypsosi
arba darytis kaip mp3talpykla.com šypsosi

O tai ką jie tęn pasidarę?

4scooter.eu - Viskas apie motorolerius!
2010 Vas. 16 20:02:10          14 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Gytisz_ parašė:
Emusic parašė:
fLap parašė:
Gytisz_ parašė:
O kodėl reikai būtinai kelti į zipyshare.com nes aš ir noriu kurti muzikos web ir noriu sužinoti daugiau apie tai.


Nebūtinai čia.

nu bet čia geriausia talpykla pagal mane šypsosi
arba darytis kaip mp3talpykla.com šypsosi

O tai ką jie tęn pasidarę?

tiesioginį siuntimą šypsosi

2010 Vas. 16 20:02:30          15 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Emusic neskaitai taisykliu negaliam cituoti cituota pranesima šypsosi

2010 Vas. 16 20:02:53          16 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
bet mp3talpykla.com failus talpina vokietijoje jei neklystu o tai jau kitas reikalas šypsosi

Peršokti į forumą: