Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 323
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 2 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas16 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs31 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft51 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.68
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Pakeista TVS: Gta-City.lt - Gyvenimas Los Santos
Forumas | Tinklapių talpinimas (SVETAINĖS) | Jūsų saitai

Autorius: ToNi Peržiūrų: 2675      Spausdinti temą
2013 Kov. 30 18:03:40          1 žinutė iš 5
Spausdinti pranešimą
Sveiki. Kaip dauguma pastebėjote, mums labai nesisekė su startavimu... Tai užsimanėm GM pakeisti, tai prireikė jį sutvarkyti iki galo.... Kol galiausiai jį galutinai sugadinome... Taigi, su Luku nusprendėme pradėti per naujo viską. Dabartiniai direktoriai bus išlaikyti jei jie bus aktyvus bent šaukykloj, t.y. jeigu jie pasirodys karts nuo karto, kad žinotume, kad nepabėgote.

GM.

GM bus(tiksliau jau yra)visiškai naujas, neplatintas. Manau, kad jis jums tikrai patiks. Šiek tiek foto iš serverio:






Kelios serverio sistemos:

Kitas žmogus gali jūs pagydyti naudodamas vaistinėlę:



Darbų pakvietimai ir algos:
Nereikės eiti į darbo "būstinę", kad galėtum įsidarbinti, užteks sutikti ir nusipirkti uniformą. O atlyginimą gausit ne už tai, kiek laiko pradirbat.



Čia nusiperkame darbinę uniformą

Kadangi kiekvienas darbas uri daug komandų, nes kitaip dauguma darbų tampa paprasčiausiai neįdomus, buvo sukurta komanda /darbas, kad nereiktų iškarto įsiminti visų komandų:

Kuro sistema:
Jei turite mašiną, kuri važiuoja benzinu ir įpilsite dizelino, jūsų mašina "užlinks", tuomet padėti galės tik mechanikai.


Taip pat serveryje yra dar apsčiai sistemų, kurios jums manau tikrai labai patiks. Kolkas parodau tik tiek kiek pats žinau, kadangi Lukas visą dieną scriptino, o dabar pavargęs nekamantinėju per daug Ai tiesa, dar yra pavarų sistema, t.y. mašina gali būti automatinė ir mechaninė. Beabejo viską bus galima keisti kiekvienai mašinai individualiai. Kiek Lukas sakė, tai serveryje labai daug darbo turės mechanikai, aišku kiti darbai taip pat turės savo funkcijas. Ką norėjau pasakyti, jog galime viską pradėti išnaujo su nauja modifikacija kuri tikrai visus nustebins. Viskas priklauso tik nuo jūsų. Jeigu jūs pasikviesite savo draugus, kurie pasikvies savo draugus ir t.t....Mes pasieksime tai, ko daugelis nori, bet mažai kam pavyksta..

2013 Bal. 21 22:04:29          2 žinutė iš 5
Spausdinti pranešimą
kad TVS vogtas, internete platintas. akinanti šypsen

2013 Bal. 21 23:04:14          3 žinutė iš 5
Spausdinti pranešimą
kad TVS nemokamas php-fusion..... liežuvis
2013 Bal. 22 01:04:39          4 žinutė iš 5
Spausdinti pranešimą
ToNi parašė:
kad TVS nemokamas php-fusion..... liežuvis


Jis čia turėjo omenyje serverio gamemode, o ne tinklapio tvs manau akinanti šypsen
2013 Bal. 22 22:04:27          5 žinutė iš 5
Spausdinti pranešimą
Na kad serverio GM taip pat unikalus... :x O be to, nuo kada serverio gm vadinama TVS(Turinio valdymo sistema) akinanti šypsen akinanti šypsen
Peršokti į forumą: