Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 39
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 5 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.73
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
perku site
Forumas | Viskas apie verslą, darbą, pinigus ir reklamą (E-VERSLAS) | Parduodu - perku domeną, tinklapį

Autorius: cheperis Peržiūrų: 9540      Spausdinti temą
2008 Kov. 3 15:03:42          1 žinutė iš 29
Spausdinti pranešimą
perku music site iki 50lt
2008 Kov. 3 15:03:32          2 žinutė iš 29
Spausdinti pranešimą
O kuo tavo blogas? akinanti šypsen
2008 Kov. 3 15:03:22          3 žinutė iš 29
Spausdinti pranešimą
ne reikia pirkti su dizainu padoriu
2008 Kov. 3 15:03:03          4 žinutė iš 29
Spausdinti pranešimą
Dizainą gali ir ant to saito susikurt, o už 50lt normalus išeitų.
2008 Kov. 3 15:03:53          5 žinutė iš 29
Spausdinti pranešimą
kuri dizainus?temas?
2008 Kov. 3 15:03:59          6 žinutė iš 29
Spausdinti pranešimą
http://emotive.in Susitarsi.
2008 Kov. 3 15:03:35          7 žinutė iš 29
Spausdinti pranešimą
Jo emotive.in labai gerus ir kokybiškus dizainus kuria jei pats nemokėčiau kurti ten užsisakyčiau.merkia akį

2008 Kov. 3 15:03:15          8 žinutė iš 29
Spausdinti pranešimą
O aš geriau susikurčiau kiek sugebėčiau... Nes bijau kad mane apiplėštu... Šeip tai galima pagal grafa.biz video tutorialus gera theme susikurti.. Jie yra išleide kaip susikurti..merkia akį

Rules: 21 & 22 Read first!
2008 Kov. 3 16:03:00          9 žinutė iš 29
Spausdinti pranešimą
Kur ??

2008 Kov. 3 16:03:31          10 žinutė iš 29
Spausdinti pranešimą
Grafa.biz yra išleidus tutus jei nemoki susirasti tavo bėdos... Užima keleta gigu...

Rules: 21 & 22 Read first!
2008 Kov. 3 16:03:52          11 žinutė iš 29
Spausdinti pranešimą
Kur Dzial w budowie... tai nejungia liežuvis
Aš atsisiųsiu jei pateiksi linką šypsosi

2008 Kov. 3 16:03:05          12 žinutė iš 29
Spausdinti pranešimą
SoNG parašė:
Grafa.biz yra išleidus tutus jei nemoki susirasti tavo bėdos... Užima keleta gigu...


Patikėk labai lengva rastu, man ta lenku kalba kaip paukščių šypsosi
2008 Kov. 3 16:03:30          13 žinutė iš 29
Spausdinti pranešimą
Kam pirkt, jei gali susikurt akinanti šypsen
2008 Kov. 3 16:03:29          14 žinutė iš 29
Spausdinti pranešimą
SoNg jei nesunku prašyčiau linko

2008 Kov. 3 16:03:02          15 žinutė iš 29
Spausdinti pranešimą
Ten parašyta angliškai net... Jei nesugebi rasti tai tavo bėdos... drovus

Rules: 21 & 22 Read first!
2008 Kov. 3 16:03:26          16 žinutė iš 29
Spausdinti pranešimą
Debile tu prašau kad duotum linką...
Aš mokausi lenkų, tai manau skaityt moku liežuvis
Mano tautybe: Lenkas liežuvis
Duok jei nesunku šypsosi

Va koki man šūdas išmeta kai jungiu VIDEOTUTORIALS
http://www.grafa.biz/index.html.php

drovus


Redagavo Rytis 2008 Kov. 3 16:03:10
2008 Kov. 3 17:03:19          17 žinutė iš 29
Spausdinti pranešimą
Yra. Parašyta TUTORIALE. Užvesk pelės kursorių ant to img ir pasirink kurį nori.

2008 Kov. 3 17:03:45          18 žinutė iš 29
Spausdinti pranešimą
O va už ta debila tau tik aš į dantis ir šoliuok į prieki...

Rules: 21 & 22 Read first!
2008 Kov. 3 17:03:36          19 žinutė iš 29
Spausdinti pranešimą
Na aš paprašiau Kad duotum linką...

2008 Kov. 3 17:03:39          20 žinutė iš 29
Spausdinti pranešimą
Tu avino galva ten kruva tu linku nes suskaldita... O jei nemoki angliškai ir nežinai ka reiškia How to make a theme tai slėpkis po lapais... blogai

Rules: 21 & 22 Read first!
Redagavo bad_user 2008 Kov. 3 17:03:18
2008 Kov. 3 17:03:07          21 žinutė iš 29
Spausdinti pranešimą
Moku.

Geriau baigiam *OFF-TOPIC*

2008 Kov. 3 17:03:25          22 žinutė iš 29
Spausdinti pranešimą
taj gal kas rimtai parduoda muzikos site?
2008 Kov. 3 17:03:33          23 žinutė iš 29
Spausdinti pranešimą
Ir kas jame turi būtį >?

2008 Kov. 3 18:03:43          24 žinutė iš 29
Spausdinti pranešimą
jame turi buti muzika as noriu muzikos saito
2008 Kov. 3 18:03:27          25 žinutė iš 29
Spausdinti pranešimą
Taigi savo turi... Nusipirk normalu dizaina... Išjunk ta tik nariams ir turėsi normalu web... blogai

Rules: 21 & 22 Read first!
2008 Kov. 3 18:03:13          26 žinutė iš 29
Spausdinti pranešimą
SoNG parašė:
Taigi savo turi... Nusipirk normalu dizaina... Išjunk ta tik nariams ir turėsi normalu web... blogai


Jo dėl šito pritariu akinanti šypsen
2008 Kov. 3 18:03:25          27 žinutė iš 29
Spausdinti pranešimą
Jeigu nori aš tau galiu sukurt ką muzikos saitą. Kaina bus apie 20lt šypsosi
2008 Kov. 3 18:03:18          28 žinutė iš 29
Spausdinti pranešimą
Be dizaino ir be nieko? xD

Rules: 21 & 22 Read first!
2008 Kov. 3 18:03:21          29 žinutė iš 29
Spausdinti pranešimą
Galiu ir su dizainu, o kas tas niekas? muzikos gi nepridėsiu be žado
Peršokti į forumą: