Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 83
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 2 dienos
inti 5 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.110
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Pridėkite Duomenų Centrą FAceBook'e
Forumas | Viskas apie verslą, darbą, pinigus ir reklamą (E-VERSLAS) | Parduodu - perku domeną, tinklapį

Autorius: Andrius_DC Peržiūrų: 6827      Spausdinti temą
2010 Geg. 31 13:05:59          1 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Sveiki,

Duomenų Centras facebook'e: http://www.facebook.com/pages/Duomenu-Cent...124431694244499

Patalpinome nuotraukų iš mūsų serverinės ir ofiso šypsosi Pateiksime naujausią informaciją apie mus, suorganizuosime konkursų šypsosi

Karolis: Sutvarkyta nuoroda, nes buvo blogai parašyta.

www.dinevo.com
www.duomenucentras.lt
Redagavo Kelmas 2010 Geg. 31 13:05:22
2010 Geg. 31 13:05:18          2 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Įdomios nuotraukos šypsosi

http://www.dviratis.ipp.lt
2010 Geg. 31 15:05:14          3 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
;DDDD sorry bet ;DDD Ga lakcijas geriau rašykit ten o ne nesamones, hostex turi video apie savo serverius,so be žado

Andrejaus tinklalapis
2010 Geg. 31 16:05:07          4 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Andrejus parašė:
;DDDD sorry bet ;DDD Ga lakcijas geriau rašykit ten o ne nesamones, hostex turi video apie savo serverius,so be žado



Nu ir kas kad turi? Mes irgi turesime. Neturime ko slepti.
Tiesiog maziau reisk savo antipatija.

www.dinevo.com
www.duomenucentras.lt
2010 Geg. 31 16:05:17          5 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Sveiki,

Duomenų Centras facebook'e: http://www.facebook.com/pages/Du...1694244499

Patalpinome nuotraukų iš mūsų serverinės ir ofiso Pateiksime naujausią informaciją apie mus, suorganizuosime konkursų

Karolis: Sutvarkyta nuoroda, nes buvo blogai parašyta.
www.duomenucentras.lt


Liuks, sekmės darbuose, nenuvilkite vartotojų. šypsosi

Love is name, sex is game - Forget the name and play the game.
2010 Geg. 31 17:05:04          6 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Andrius_DC parašė:
Nu ir kas kad turi? Mes irgi turesime. Neturime ko slepti.
Tiesiog maziau reisk savo antipatija.

Dar mamai nueik pasiskūsk kad su kitais DC lyginu. Kaip idiotas elgiesi,atrodo duom centras dievu DC, nesiaukštinkit tiek...

Andrejaus tinklalapis
2010 Geg. 31 20:05:46          7 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Andrejus parašė:
Andrius_DC parašė:
Nu ir kas kad turi? Mes irgi turesime. Neturime ko slepti.
Tiesiog maziau reisk savo antipatija.

Dar mamai nueik pasiskūsk kad su kitais DC lyginu. Kaip idiotas elgiesi,atrodo duom centras dievu DC, nesiaukštinkit tiek...


Maziau aiskink ka kam daryt, pasiskaityk ka rasai pirma.

www.dinevo.com
www.duomenucentras.lt
2010 Geg. 31 20:05:30          8 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Andrius_DC parašė:
Sveiki,

Duomenų Centras facebook'e: http://www.facebook.com/pages/Duomenu-Cent...124431694244499

Patalpinome nuotraukų iš mūsų serverinės ir ofiso šypsosi Pateiksime naujausią informaciją apie mus, suorganizuosime konkursų šypsosi

Karolis: Sutvarkyta nuoroda, nes buvo blogai parašyta.

Likemerkia akį

www.teen.tt.lt
2010 Bir. 1 11:06:19          9 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Mažiau reklamuokis su savo DC visur.

Andrejaus tinklalapis
2010 Bir. 1 11:06:12          10 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Andrejus parašė:
Mažiau reklamuokis su savo DC visur.

O ko jam nesireklamuoti? Žiūrių nusišnekėjai visai. Konkurencija spaudžia tarp jūsų ar kaip?

www.FraG.Lt - Žaidimų Portalas..

Prisijunk ir tu - CSS.FRAG.LT
2010 Bir. 1 13:06:11          11 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Patiko labai man, kad tas fotkytes įmetėt, laukiu daugiau. Šaunu, kad į socialinį tinklą įsimetėt, vartotojams labiau suteikia pasitikėjimo pradėti naudotis Jūsų paslaugomis.merkia akį

www.iTouch.lt ir www.FWD.lt - author
2010 Bir. 1 22:06:13          12 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Andrius_DC parašė:
Sveiki,

Duomenų Centras facebook'e: http://www.facebook.com/pages/Duomenu-Cent...124431694244499

Patalpinome nuotraukų iš mūsų serverinės ir ofiso šypsosi Pateiksime naujausią informaciją apie mus, suorganizuosime konkursų šypsosi

Karolis: Sutvarkyta nuoroda, nes buvo blogai parašyta.


Nice,jus siauliuose ?

2010 Bir. 1 23:06:12          13 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Taip Šiauliuose įsikuria.

www.FraG.Lt - Žaidimų Portalas..

Prisijunk ir tu - CSS.FRAG.LT
Peršokti į forumą: