Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 178
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK115:19:00
inti 3 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas16 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.73
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Problema del Header.
Forumas | PHP-Fusion, WordPress, Shopify, PHP ir MySQL (PROGRAMAVIMAS) | Žaliems

Autorius: t0x1com Peržiūrų: 2827      Spausdinti temą
2010 Gru. 4 13:12:36          1 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
Kodel neuzsideda header? Visada uzsidedavo, pakeiciau dizaina, ir neveikia nežino Va kodas, gal kur problema yra, ir galetumet istaisyt? žliumbia

echo "	<table cellspacing='0' cellpadding='0' width='1028' align='center'>
<tr>
<td width='1020'>
<table cellspacing='0' cellpadding='0' width='780' height='147' align='left'>
<tr>
<td background='"
.LINK.THEME."images/header.png' width='780' height='147'>
</td>
</tr>
</table>
 
<table cellspacing='0' cellpadding='0' width='248' height='147' align='left' style='margin-left: -8px;'>
<tr>
<td background='"
.LINK.THEME."images/login/bg.png' width='248' height='147' valign='top'>";
if (iMEMBER) {
$msg_count = dbcount("(message_id)", DB_MESSAGES, "message_to='".$userdata['user_id']."' AND message_read='0'AND message_folder='0'");
echo "
<table cellspacing='0' cellpadding='0' width='220' align='center'>
<tr>
<td width='220' valign='top'>
<table cellspacing='0' cellpadding='0' width='84' height='106' align='left' style='margin-top: 18px;'>
<tr>
<td background='"
.LINK.THEME."images/login/bgavatar.png' width='84' height='106'>
 
<table cellspacing='0' cellpadding='0' width='72' height='70' align='center'>
<tr>
<td background='"
.LINK."".THEME."images/login/on/ramcek.png' width='72' height='70'>
<table cellspacing='0' cellpadding='0' width='60' height='60' align='center'>
<tr>
<td width='60' height='60'>
"
;
 


Mano sukurti puslapiai:
TTCompany
2010 Gru. 4 13:12:47          2 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
gali but kaip man kad buvo uzdejau nesikeicia. po valandos kokios iejau i serva pasikeite šypsosi gal hostas luzta nzn akinanti šypsen
2010 Gru. 4 14:12:33          3 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
Nea, as jau kiek laiko laukiu. Kas galit paaiskint kame bedos? Toks geras dizainas, bet headerio nera ;(

Mano sukurti puslapiai:
TTCompany
2010 Gru. 4 14:12:30          4 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
temos folderyje, aplankale images yra header.png failas ??
2010 Gru. 4 14:12:35          5 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
Yra, gi netoks kvailas as šypsosi Va puslapis: www.ttcompany.tai.lt kas blogai gali but? ;(

Mano sukurti puslapiai:
TTCompany
Redagavo t0x1com 2010 Gru. 4 15:12:18
2010 Gru. 5 15:12:41          6 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
LINK kintamasis ka jis reiskia nurodyk gali daryt kad link rodytu tavo saita.
2010 Gru. 5 20:12:28          7 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
Nieko nesupratau akinanti šypsen Gali man pakoreguot mano koda, ir atsiust, nes kodavime as pasiklydes kaip kokioj maximoi akinanti šypsen

Mano sukurti puslapiai:
TTCompany
2010 Gru. 5 20:12:14          8 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
Sita issitrink is visur .LINK ir pasilik tik .THEME.
2010 Gru. 7 14:12:57          9 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
Wyciokazz parašė:
Sita issitrink is visur .LINK ir pasilik tik .THEME.


Aciu tau labai nustebęs Uzsidejo!

Mano sukurti puslapiai:
TTCompany
Peršokti į forumą: