Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 73
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 2 dienos
inti 1 savaitė
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2020 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas22 savaitės
WolfHammer22 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz36 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas52 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus56 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.174
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Nario aprašymas
vagis (Vaikinas) Narys
Vid. įvertinimas: 4.56
Nėra avataro
Vieta: vagių
Statusas: Nuolatinis
Gerumo balansas: 0.96  /  0 (0 atsiliep.)
Gimimo data: Gegužė 4 1977
Skype: vagis
MSN ID: Neapibūdintas
Statistika
Įstojimo data: 2010 vasario 21 21:02:46
Paskutinis apsilankymas: 2010 spalio 27 14:10:52
Patalpino skriptų: 0
Parašė naujienų: 0
Patalpino straipsnių: 0
Pranešimai šaukykloje: 0
Komentarų: 13
Parašė žinučių: 166
Sukūrė temų: 6
žinučių per parą: 0.03
Šis profilis jau peržiūrėtas 308 kartus(ų). 17 komentarai(ų).
Forumo temos sukurtos vagisslėpti forumo temas parašytas vagis
ForumastemaŽiūrėtaAtsakymų
Off-Topic diskusijosMokėjimai.lt kreditai18841
GrafikadoDžArta - Grafika jums.4428092
Parduodu - perku dizainą, ...Esi dizaineris ?63817113
GrafikadoDžArta dovanoja dizainą :)2115636
Expert PHP, MySQL klausimaidoDžio Klausimų kampelis ;)792816
Rodyti visas temas

Forumo Pranešimai parašyti vagisslėpti forumo pranešimus vagis
ForumasPavadinimasParašė
Parduodu - perku dizainą, ...RE: Esi dizaineris ?2010 Lie. 8 13:07:19
Parduodu - perku dizainą, ...RE: Esi dizaineris ?2010 Lie. 8 10:07:30
Parduodu - perku dizainą, ...RE: Esi dizaineris ?2010 Lie. 8 09:07:11
Parduodu - perku dizainą, ...RE: Esi dizaineris ?2010 Lie. 8 09:07:23
Off-Topic diskusijosRE: Didžiausias sa-mp Liet...2010 Lie. 7 21:07:07
Rodyti visas žinutes
Rodyti visus vagis komentarus
Vartotojų grupės
Reklamos klientas
Komentarai
Rolisj 2010 birželio 10 15:06:46
+10 kad dalinies šypsosi
DEMO_user 2010 birželio 10 15:06:24
+dešimtukas, patiko dizainas, gerai, kad daliniesi.
BOB 2010 birželio 10 15:06:17
+10 Už dizaina šypsosi
vagis 2010 birželio 10 21:06:47
Negaila, atrasiu dar senesnių ar ką kitą, padovanosiu šypsosi
----------------------------------
Redagavo vagis 2010 Bir. 10 21:06:04
flapas 2010 birželio 10 22:06:23
+10 už dizainą, dalintis smagu. akinanti šypsen
Waldoss 2010 birželio 11 16:06:55
P-zdink atgal pas Rioma akinanti šypsenD Joke,sorry tiik 7 leido be žado
vagis 2010 birželio 11 17:06:08
Aš abėjose suportuose lankausi šypsosi
Funo 2010 birželio 11 21:06:52
+1 užteks floodinti gal ?
.........
vagis 2010 birželio 11 22:06:08
Floodint kur asiliuk...?(nesbis)
TautvydasM 2010 birželio 12 14:06:49
+10 imk uz baneri.merkia akį
Funo 2010 birželio 12 18:06:54
Eik i Akropolį ir nusipirk "Gyvenima" , nes su tokiais žodžiais kaip nūbas turbut tokio neturi be žado
vagis 2010 birželio 12 18:06:25
Nesbis - Savo gyvenimą Akropolyje pirkai ? Gaila man tavęs..
Funo 2010 birželio 12 23:06:07
SUsitinkam neu-auga pažiurėsim kam ko gaila bus bl ...
Žilvinas41 2010 birželio 25 13:06:36
+10 uz grazius ps darbumerkia akį
0wn3das 2010 birželio 26 02:06:58
+7 nes tiek tik leido ;S
Nachal 2010 liepos 8 09:07:55
Kuolas už vagystę.
Noyz 2010 liepos 8 13:07:48
Vagis, +1merkia akį
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.