Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 140
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 4 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.73
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Del pažymių.
Forumas | Kita | Out Of Place

Autorius: MartynasB Peržiūrų: 7899      Spausdinti temą
2010 Lap. 6 21:11:13          1 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Sveiki visi, gal duotumet kelis pataramus kaip man išsitaisyti 9 neigemius pažymius, na ta prasme 9 man dabar neigiami iseina, žliumbia Patarkite ką daryti kad išsitaisyčiau be žado As mokausi 9 klasėje.

2010 Lap. 6 21:11:46          2 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Pradėk mokytis ;DDDDDDD
9 neigiami, kažin taip dar įmanoma? PAs mus vienas nesamones daro ir vistiek išeina 1-2 neigiami, nors nieko nesimoko, kažin ar nesukūriai temos papostinti>?
2010 Lap. 6 21:11:00          3 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Nu tikrai man išeina 9 neigiami žliumbia Jaučiu reikia klausytis per pamokas.
2010 Lap. 6 21:11:33          4 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Ir kas ,kad tu klausysi, jei neruoši namų darbų, nesiruoši kontroliniams?
2010 Lap. 6 21:11:40          5 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Nu bet ir klausimai tavo... Mokytis, daugiau nieko. Be to laiku supratai, kad tau neigiamų yra.

www.creatium.lt
2010 Lap. 6 21:11:24          6 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Man praeitais metais vos neišėjo neigiamas iš Istorijos, nuėjau paskutinę pamoką , išmokęs pasakot , ir papaskakojau parašė 9, išėjo 5 iš 3 šypsosi
2010 Lap. 6 21:11:36          7 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Ne nu čia tai prajuokino akinanti šypsen akinanti šypsen
Nesimoko, bet nori išsitaisyt, o paskutinis postas pražudė "Jaučiu reikia klausytis per pamokas." akinanti šypsen
Arba pasiimk daug, daug pinigų eik papirk mokytoją juokiasi
2010 Lap. 6 21:11:37          8 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Kaip gali būt tiek neigiamų nustebęs ... Aš 7 klasėj dūrą stūmdamas 7,4 vidurkis akinanti šypsen

Labas.
2010 Lap. 6 21:11:47          9 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Kontroliniams nesiruosiu akinanti šypsen
2010 Lap. 6 21:11:45          10 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Nu aš irgi perdaug nesėdžiu prie namų darbų bet man dabar 9klasei gimnazijoj kolkas nėra neigiamų..

Visokių yra, visokių reikia.
2010 Lap. 6 21:11:09          11 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Marcixxx parašė:
Kontroliniams nesiruosiu akinanti šypsen

Mažiau prie pc.

Labas.
2010 Lap. 6 21:11:26          12 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Noyz parašė:
Kaip gali būt tiek neigiamų nustebęs ... Aš 7 klasėj dūrą stūmdamas 7,4 vidurkis akinanti šypsen
Reikes daug ruoštis kontroliniams be žado
2010 Lap. 6 21:11:33          13 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Marcixxx parašė:
Kontroliniams nesiruosiu akinanti šypsen


NU gali ruoštis tada, paliekamas dar kartą šioj klasėj šypsosi
2010 Lap. 6 21:11:40          14 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Siūlau tau per kontrolinius ruoštis, o nenusirašynėt? Kas poto bus? Vėliau gi nebebus kur nusirašynėt..?merkia akį Gyvenime visko nenusirašysi nuo draugo, ar pažystamo, pradėsi dirbt, ir nemokėsi ko nors? Irgi Tragedija juokiasi

www.mp3in.eu - Nemokama mp3 muzika zippy
2010 Lap. 6 21:11:11          15 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Nusimokiau aš žliumbia Reikes pc atsisakyt
2010 Lap. 6 21:11:45          16 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Seniai taip reikėjo daryt.. ;> Man pvz iš fizikos praeito kontrolinio gavau disetką juokiasi ir biologijos taip pat.. akinanti šypsen

www.mp3in.eu - Nemokama mp3 muzika zippy
2010 Lap. 6 21:11:57          17 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Tai man tik kontroliniams ruostis ir viskas? šypsosi
2010 Lap. 6 21:11:01          18 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Arvydas parašė:
Seniai taip reikėjo daryt.. ;> Man pvz iš fizikos praeito kontrolinio gavau disetką juokiasi ir biologijos taip pat.. akinanti šypsen



[9:48:36 PM] Arvydas sako: iš vieno biologijos gavau 10
[9:48:37 PM] Arvydas sako: iš kito
[9:48:38 PM] Arvydas sako: 2
[9:48:40 PM] Arvydas sako: ir bb

akinanti šypsenDDDDDDDDD
2010 Lap. 6 21:11:16          19 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Marcixxx parašė:
Tai man tik kontroliniams ruostis ir viskas? šypsosi

Tipo per vieną dieną išmoksi kelių savaičių skyrių? juokiasi juokiasi

Labas.
2010 Lap. 6 21:11:38          20 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Jaučiu bled rakinkit tokias debiliškas temas. Išmyžprotis...

2010 Lap. 6 21:11:34          21 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
emotive parašė:
Jaučiu bled rakinkit tokias debiliškas temas. Išmyžprotis...
Ką čia nusišneki?
2010 Lap. 6 21:11:35          22 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
9 neigiami, čia naujas durnumo rekordasjuokiasi, tj aš taves paklausiu kaip tu išvis perėjai į tą 7 kl ???

Peršokti į forumą: