Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 73
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 2 dienos
inti 6 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.110
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Div
Forumas | PHP-Fusion, WordPress, Shopify, PHP ir MySQL (PROGRAMAVIMAS) | Kiti PHP, HTML, MySQL klausimai

Autorius: AceN Peržiūrų: 2579      Spausdinti temą
2010 Geg. 15 01:05:13          1 žinutė iš 7
Spausdinti pranešimą
Sveiki.Turiu tokia bėda dėdamas scriptą i html dizą.Pažiūrėkite foto kas gaunasi:




Ten kur raudonai apbikrauta problėma.Nemoku aš su tais iframe.Tesiog man nereikia ,kad būtų apvesta ,scripto dydis slide.html faile numatytas 630x473 ir man reikia ,kad nu jis būtų ten kur dabar yra tik nereik ,kad būtų apvesta ir neitu slankiot viršun apačion ir nebūtų apibraukta.

Kodas :
<div id="slide.html" style="position:absolute; overflow:hidden; left:387px; top:335px; width:634px; height:406px; z-index:4"><iframe src="slide.html" width=630 height=473></div></iframe>




Piešiu dizainus,banerius,logotipus už mažą kainą. Skype : deividas19963
Redagavo AceN 2010 Geg. 15 11:05:48
2010 Geg. 15 11:05:04          2 žinutė iš 7
Spausdinti pranešimą
<div id="slide.html" style="position:absolute; overflow:hidden; left:387px; top:335px; width:634px; height:406px; z-index:4"><iframe src="slide.html" width=630 height=473 frameborder='0'></div></iframe>




http://itouch.lt - iBendruomenė.
2010 Geg. 15 11:05:11          3 žinutė iš 7
Spausdinti pranešimą
Goku dabar jau rėmelių nebėra bet į viršu galima stumdyt,kaip pašalint?





Piešiu dizainus,banerius,logotipus už mažą kainą. Skype : deividas19963
2010 Geg. 15 11:05:48          4 žinutė iš 7
Spausdinti pranešimą
Tai visą informaciją iš slide.html įkelk vietoj iframe visi kodo. Tuomet dar div'o width ir height paredaguosi ir gerai.

www.creatium.lt
2010 Geg. 15 12:05:58          5 žinutė iš 7
Spausdinti pranešimą
Goku ir Creatium po +10 ,o šiaip dar prie progos paklausiu gal kas turit toki kodą kaip per php fusion contact us ten kur įrašo žmogus savo e-maila ir tekstą ten žinutės ir išsiunčia į tą emailą kur nurodai kode.Man reiktu toki įdėt į html.

Piešiu dizainus,banerius,logotipus už mažą kainą. Skype : deividas19963
Redagavo AceN 2010 Geg. 15 12:05:27
2010 Geg. 15 12:05:12          6 žinutė iš 7
Spausdinti pranešimą
<html>
<body>
<?php
function spamcheck($field)
  {
  //filter_var() sanitizes the e-mail
  //address using FILTER_SANITIZE_EMAIL
  $field=filter_var($field, FILTER_SANITIZE_EMAIL);

  //filter_var() validates the e-mail
  //address using FILTER_VALIDATE_EMAIL
  if(filter_var($field, FILTER_VALIDATE_EMAIL))
    {
    return TRUE;
    }
  else
    {
    return FALSE;
    }
  }

if (isset($_REQUEST['email']))
  {//if "email" is filled out, proceed

  //check if the email address is invalid
  $mailcheck = spamcheck($_REQUEST['email']);
  if ($mailcheck==FALSE)
    {
    echo "Invalid input";
    }
  else
    {//send email
    $email = $_REQUEST['email'] ;
    $subject = $_REQUEST['subject'] ;
    $message = $_REQUEST['message'] ;
    mail("someone@example.com", "Subject: $subject",
    $message, "From: $email" );
    echo "Thank you for using our mail form";
    }
  }
else
  {//if "email" is not filled out, display the form
  echo "<form method='post' action='mailform.php'>
  Email: <input name='email' type='text' /><br />
  Subject: <input name='subject' type='text' /><br />
  Message:<br />
  <textarea name='message' rows='15' cols='40'>
  </textarea><br />
  <input type='submit' />
  </form>";
  }
?>

</body>
</html>




Dugiau info: http://www.w3schools.com/php/php...e_mail.asp

http://itouch.lt - iBendruomenė.
2010 Geg. 15 12:05:36          7 žinutė iš 7
Spausdinti pranešimą
AceN parašė:
Goku dabar jau rėmelių nebėra bet į viršu galima stumdyt,kaip pašalint?





Naudok scrolling="no"

http://www.w3schools.com/tags/ta...

Dovanų įdėjos
Pažintys
Peršokti į forumą: