Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 131
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 2 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas16 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs31 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft51 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.68
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
GAl kas turit ?
Forumas | PHP-Fusion, WordPress, Shopify, PHP ir MySQL (PROGRAMAVIMAS) | Kitos TVS

Autorius: tofy Peržiūrų: 4028      Spausdinti temą
2009 Vas. 2 18:02:23          1 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
gal kas turit kaška panašaus į http://www.unban.cszones.lt/ ?

www.kluika.ltJuoko dozė tau !
www.grazu.net Nemokama erotika !
2009 Vas. 2 19:02:51          2 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
galima sukurti , kad ir toki pati.. priklausomai nuo to kiek $ duosi šypsosi
2009 Vas. 2 19:02:30          3 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
taigi cia net neautomatizuota jei nori galiu padaryt

B) Mokausi PHP B)
2009 Vas. 2 19:02:00          4 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Na jo cia gi paprastai padaryta kad ipa atvaizduotu ir pasirinkimas serveriu ir lenteles kelios... o ta sms kai issiuncia i mokejimai.lt tai jie patys perziuri pagal numerius ta gauta info kuria pateike....

Nuotrauka
2009 Vas. 2 19:02:20          5 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
cia kaip matau paprasta forma kuri nusiuncia tuos duomenis(tel nr , ip , el pasta ir serveri) i el.pasta / .txt faila ar kt..
o ta sms tai speju patys tikrina , nes cia jokiu duomenu apie sms gavima neissaugo

2009 Vas. 2 19:02:02          6 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Dar kur tema sukure kitos TVS akinanti šypsen, turiu pasidares ten tik turnyru registracija, jei nori PM pakopinsiu ir persidarysi.

www.Skanumas.lt - Receptai, Kulinarija, konditerija
www.syntax.lt
Redagavo Apocal 2009 Vas. 2 19:02:43
2009 Vas. 2 19:02:59          7 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
nvm krc man reiktu tada automatizuotos gal kas turit for free ?

www.kluika.ltJuoko dozė tau !
www.grazu.net Nemokama erotika !
2009 Vas. 2 19:02:37          8 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
baigiau (prisegu)

labai skubejau ir greit cia.. tai tikrai nera ispudingas (style isvis nedejau ta pats manau sugebesi) na , bet manau tiks..
parasiau tikrai visa pats šypsosi
*zinutes issaugo nusiusta.html faile

p.s. galiu ir geresni padaryt , kad nusiustu i el.pasta , tikrintu ar viska uzpilde ir pan. bet uz $


Redagavo desire 2009 Vas. 3 17:02:05
2009 Vas. 2 19:02:17          9 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Galiu padaryt, 10lt banku

2009 Vas. 2 19:02:08          10 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Seip viskas normaliai, tik kaip minejai nera styles, ir niekas nesutvarkyta.

www.Skanumas.lt - Receptai, Kulinarija, konditerija
www.syntax.lt
2009 Vas. 2 20:02:00          11 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
O kaip padaryti kad siustu i email?

Remember kids, the more posts you have the bigger your penis is!
2009 Vas. 2 21:02:41          12 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
<?
if(isset($_REQUEST['submit'])){
 extract($_POST);
 mail("murklas@gmail.com", "Anketa" , $Var1.$Var2., "From: ...@email.lt\r\n"."X-Mailer: PHP/" . phpversion());
 echo "Narmalej :)";
}else{
 echo "<form method='POST' action=''>
<input type='text' name='Var1' size='50'><br />
<input type='text' name='Var2' size='50'><br />
<br /><input type='submit' value='Submit' name='submit'>
</form>";
}
?>





www.Skanumas.lt - Receptai, Kulinarija, konditerija
www.syntax.lt
Redagavo Apocal 2009 Vas. 2 21:02:11
2009 Vas. 2 21:02:27          13 žinutė iš 13
Spausdinti pranešimą
Cia paprastas kodas, siancia i email arba i sql ;D

Gyvenkim šiandiena sugrįžkim namo kur širdys gyvena
Peršokti į forumą: