Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 295
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 2 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas16 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs31 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft51 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.68
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
gL GALYT PADARYT
Forumas | PHP-Fusion, WordPress, Shopify, PHP ir MySQL (PROGRAMAVIMAS) | Žaliems

Autorius: lt Peržiūrų: 3042      Spausdinti temą
2008 Geg. 28 13:05:42          1 žinutė iš 10
Spausdinti pranešimą
GAL GALYT PADARYT PANELE IS SITO KODO
<a href="http://www.gametracker.com/server_info/78.58.90.129:27015/" target="_blank">
<img src="http://cache.www.gametracker.com/server_info/78.58.90.129:27015/b_560x95.png" border="0" />
</a>





LB ACIU BUTU NES MAN NEISEINA KASKODEL


Redagavo ozzWANTED 2008 Geg. 28 14:05:05
2008 Geg. 28 13:05:07          2 žinutė iš 10
Spausdinti pranešimą
Prasom:
openside("name");
  echo "<a href='http://www.gametracker.com/server_info/78.58.90.129:27015/' target='_blank'>
<img src='http://cache.www.gametracker.com/server_info/78.58.90.129:27015/b_560x95.png' border='0' />
</a> ";
closeside();




2008 Geg. 28 13:05:31          3 žinutė iš 10
Spausdinti pranešimą
ACIU TAU

2008 Geg. 28 14:05:47          4 žinutė iš 10
Spausdinti pranešimą
Gali gal ir sita dar panele padaryt su situo kodu ?
<!-- Start GameTracker Banner -->
<iframe src="http://cache.www.gametracker.com/components/html0/?host=78.58.90.129:27015&width=200&height=547&bgColor=333333&titleBgColor=222222&borderColor=555555&fontColor=CCCCCC&titleColor=FF9900&linkColor=FFCC00&borderLinkColor=222222&showMap=1&showCurrPlayers=1&showTopPlayers=1&showBlogs=0" frameborder="0" scrolling="no" width="200" height="547"></iframe>
<!-- End GameTracker Banner -->





Redagavo ozzWANTED 2008 Geg. 28 14:05:46
2008 Geg. 28 14:05:49          5 žinutė iš 10
Spausdinti pranešimą
Postas perkeltas: 2008-05-28 14:13:04 padaryk ir sita jai ne sunku kad butu panele

<a href="http://www.gametracker.com/server_info/78.58.90.129:27015/" target="_blank">
<img src="http://cache.www.gametracker.com/server_info/78.58.90.129:27015/b_160x400_T1_F-1.png" border="0" />
</a>


Redagavo ozzWANTED 2008 Geg. 28 14:05:04
2008 Geg. 28 14:05:51          6 žinutė iš 10
Spausdinti pranešimą
Ne nu vamZDIEC labiau floodint negaletum? nežino
2008 Geg. 28 14:05:09          7 žinutė iš 10
Spausdinti pranešimą
lt parašė:
Postas perkeltas: 2008-05-28 14:13:04 padaryk ir sita jai ne sunku kad butu panele

<a href="http://www.gametracker.com/server_info/78.58.90.129:27015/" target="_blank">
<img src="http://cache.www.gametracker.com/server_info/78.58.90.129:27015/b_160x400_T1_F-1.png" border="0" />
</a>


tai galyt is sito kodo i panele padaryt ? žliumbia

2008 Geg. 28 14:05:59          8 žinutė iš 10
Spausdinti pranešimą
Ech.. reiktu imti pinigus...

openside("name");
  echo "<a href='http://www.gametracker.com/server_info/78.58.90.129:27015/' target='_blank'>
<img src='http://cache.www.gametracker.com/server_info/78.58.90.129:27015/b_160x400_T1_F-1.png' border='0' />
</a>";
closeside();




2008 Geg. 28 14:05:32          9 žinutė iš 10
Spausdinti pranešimą
akinanti šypsen gal...

2008 Geg. 28 14:05:27          10 žinutė iš 10
Spausdinti pranešimą
Ne čatams čia vieta. Visiems čatams - vieta šaukykloje. Dar paflūdinsi tokiais bereikšmiais pranešimais, kvailais temų pavadinimais ar rašydamas caps-lock'u, gausi baną ir baigsis visa tavo istorija šiame portale.

BR#1, Most Wanted
Peršokti į forumą: