Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 78
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 2 dienos
kileedyg 6 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5015 savaitės
minimukas16 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis19 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs31 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1738 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft51 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.135
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Headerio patobulinimas
Forumas | Modai, įskiepiai, panelės (PHP-FUSION) | Themes

Autorius: nwk Peržiūrų: 3208      Spausdinti temą
2009 Lap. 4 10:11:29          1 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
Sveiki, nusipaisiau headeri ir padariau gif`ui vietos, noreciau imest i ta vieta judanti paveiksliuka ar flashini uzrasa ir t..t bet neisivaizduoju kaip reiktu sukoduot kad per pati viduri headerio padaryt vieta. Ar galetu kas pagelbet?





Dar noreciau pakeist Copyright spalva, kur galima butu tai padaryt? Kiek suprantu turetu but styles.css bet neberandu ;/

Gyvenimas liudnas. Gerai, kad nors atlyginimas juokingas
Redagavo Karolis 2009 Lap. 7 22:11:38
2009 Lap. 4 10:11:12          2 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
ieškok gal styles.css bus su background atributu padarytamerkia akį
2009 Lap. 4 11:11:05          3 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
Nerandu visame styles.css, visas juodas spalvas pakeiciau i baltas kad paziuret ar bent pasikeis, matyt ne ten reikia keist.

Bet svarbiausia man reiktu kaip nors per viduri ant virsaus iterpt gif`a. ar kas gali padet?

Gyvenimas liudnas. Gerai, kad nors atlyginimas juokingas
Redagavo nwk 2009 Lap. 4 12:11:43
2009 Lap. 4 12:11:38          4 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
nwk parašė:
Nerandu visame styles.css, visas juodas spalvas pakeiciau i baltas kad paziuret ar bent pasikeis, matyt ne ten reikia keist.

Bet svarbiausia man reiktu kaip nors per viduri ant virsaus iterpt gif`a. ar kas gali padet?

reikia headeri perkirpt iššilgai visa ,maždaug vienos dalies dydis ,kad būtų tiek kiek bus tavo tas paveiksliukas "gif" ir includint tavo ta "gif" paveiksliuka ant headerio vienos dalies, nustatyt ,kad per viduri stovėtu ir viskas, bet aš nemanau,kad tu pats pasidarysi

P.S. savo šita headeri čia dėk į "code" ,kad neištampytu šios temos

www.vuiter.lt vuiter.deviantart.com
2009 Lap. 4 14:11:31          5 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
img code tagus dėk..

nolife.lt / c-s.lt
2009 Lap. 4 14:11:55          6 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
Ar galetu man kas nors tada padet ja sukarpit is sukonfiguruot? ar labai daug darbo tai reikalauja ?

Gyvenimas liudnas. Gerai, kad nors atlyginimas juokingas
2009 Lap. 6 09:11:05          7 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą



Atsiprasau us Duble post, bet gal kas galetu padet? Ar bent kokia alternativa pasiulyt?
O gal zinot kokiu kitu pagalbos svetainiu ?





Gyvenimas liudnas. Gerai, kad nors atlyginimas juokingas
2009 Lap. 10 22:11:27          8 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
stai pvz: kaip uzdeti dar 1 ar daugaiu img ar flash ar dar ka ant img
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">
<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml">
<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-1" />
<title>Untitled Document</title>
<style type="text/css">
<!--
#Layer1 {
   position:absolute;
   width:200px;
   height:28px;
   z-index:1;
   left: 214px;
   top: 87px;
}
-->
</style>
</head>

<body>
<div id="Layer1"><img src="cia url kuri nori uzdet ant img" width="200" height="30" /></div>
<table width="680" height="103" border="1" cellpadding="0" cellspacing="0">
  <tr>
    <td width="676" height="101"><img src="Rasyk pagrindinio img url" width="678" height="99" /></td>
  </tr>
</table>
</body>
</html>




didzius susireguliuok pats ;D


2009 Lap. 10 23:11:13          9 žinutė iš 9
Spausdinti pranešimą
Mm.. pagaliau nors kaskasmerkia akį
bet klausimas, kur ji iterpt ?

Nes jaigu as ji iterpiu i themes.php tai pvz kai sumazini langa, pats visas web`as traukias ir t.t. na keicia savo puzicija, o tas banneris stovi vietoi.

Ps, kaip isjungt v6 php fusion kol tvarkau dizaina ir t.t?

Gyvenimas liudnas. Gerai, kad nors atlyginimas juokingas
Redagavo nwk 2009 Lap. 11 00:11:32
Peršokti į forumą: