Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 108
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 1 savaitė
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2020 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer22 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz36 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas52 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus56 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.174
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
HTML dizaino kodavimas
Forumas | Kita | Off-Topic diskusijos

Autorius: Deiviux Peržiūrų: 6706      Spausdinti temą
2010 Rugp. 28 16:08:58          1 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
Sveiki. Šiandien google'je ieškojau HTML dizainų kodavimo pamokų. Pravargau kokias 2h (visai nedaug palyginus ;D) kol susikodavau pirmąjį labai paprastą dizainą.

Taigi, atkreipiau dėmesį, kad kai kodavau pagal tas pamokas nėra styles.css, pavyzdžiui, ant kitų html dizainų esu matęs styles.css failą, o per mano koduotus nėra, viskas rašoma index.html faile.

Tai norėjau paklausti, ar nėra jokio skirtumo ar yra koduota be styles.css ar su? Ar apsimoka mokintis iš naujo tik tam, kad kodavimas būtų su styles.css? Laukiu nuomoniųmerkia akį
2010 Rugp. 28 16:08:29          2 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
Jei rašysi html faile, tai kiekvienam faile taip ir turėsi rašyt, kiek daugiau užims failas.


Redagavo Sharkie 2010 Rugp. 28 16:08:42
2010 Rugp. 28 16:08:29          3 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
styles kodus rašant į specialų styles.css failą yra žymiai geriau ir optimaliau.

2010 Rugp. 28 17:08:59          4 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
Ir lengviau paskui kazka keisti... tarkim tokias smulkmenas kaip srifta...merkia akį jo dydi, spalva ir pan...

Mokinkis su style.css failu... Nes priprasi be jo paskui bus sunku...merkia akį

https://valgo.me
2010 Rugp. 28 17:08:44          5 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
Gerai, pasistengsiu išmokti. Šiaip dėl failo užėmimo tai nėra labai svarbu, neskaičiuoju tų kilobaitų. Tik dabar išmokau vienu būdu koduoti, o su styles.css kaip ir sunkoka surasti pamokas...
2010 Rugp. 28 17:08:07          6 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
Taigi i google irasai css ir viska tau ismes... jau tikrai daug visko...merkia akį

https://valgo.me
2010 Rugp. 28 17:08:01          7 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
Dreamvieweris viska suraso man atrodo. T.y. Css faila ir html dali.

Nuotrauka

ožyy
2010 Rugp. 28 17:08:46          8 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
Nu matot, man bent patogiau, kai yra daugiau tų .html failų, negu viskas sukišta į vieną (CSS atveju). Ir aš galvoju, kaip reikia patį styles.css pasidaryti, kad būtų priderinta prie .html failų.
2010 Rugp. 28 17:08:34          9 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
Po velniu http://www.w3schools.com/css/

Viskas nebuna sukista i css faila... Paimk is bibliotekos knyga ir pasiskaityk... Matau kad visai nieko neismanai...

Parsisiusk css dizaina koki paprasta nemokama ir analizuok css faila su html failu. Tai ne vienos dienos darbas... Todel nezliumbk cia o mastyk galva...kietas

https://valgo.me
2010 Rugp. 28 18:08:01          10 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
Nu tai ir daryk sau, kaip tau patogiau,lengviau.
2010 Rugp. 28 18:08:02          11 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
Deiviux parašė:
Gerai, pasistengsiu išmokti. Šiaip dėl failo užėmimo tai nėra labai svarbu, neskaičiuoju tų kilobaitų. Tik dabar išmokau vienu būdu koduoti, o su styles.css kaip ir sunkoka surasti pamokas...


Jei vėliau koduosi, skaičiuosi kaip didelis..merkia akį

Peršokti į forumą: