Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 55
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 5 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.73
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
isverskite
Forumas | PHP-Fusion, WordPress, Shopify, PHP ir MySQL (PROGRAMAVIMAS) | Žaliems

Autorius: kesiukas Peržiūrų: 6345      Spausdinti temą
2008 Geg. 31 13:05:13          1 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Kas galite isversti ka reiskia sitos klaidos:

Warning: move_uploaded_file(banners/468x60/468x60[11212227834].gif) [function.move-uploaded-file]: failed to open stream: Permission denied in /usr/home/www/ftp/cszonee/infusions/pinigu_sistema/banners468.php on line 42

Warning: move_uploaded_file() [function.move-uploaded-file]: Unable to move '/var/tmp/phprJktMB' to 'banners/468x60/468x60[11212227834].gif' in /usr/home/www/ftp/cszonee/infusions/pinigu_sistema/banners468.php on line 42

Warning: chmod() [function.chmod]: No such file or directory in /usr/home/www/ftp/cszonee/infusions/pinigu_sistema/banners468.php on line 43

Warning: unlink(banners/468x60/468x60[11212227834].gif) [function.unlink]: No such file or directory in /usr/home/www/ftp/cszonee/infusions/pinigu_sistema/banners468.php on line 50
2008 Geg. 31 13:05:16          2 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
saitui viskas gerai, cia taip raso ant pinigu sistemos kai idedu 468x60 arba 120x60 reklmas.
2008 Geg. 31 13:05:11          3 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
chmod 777 tą folderį į kurį banerius kelia.
2008 Geg. 31 13:05:04          4 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
o kaip vadinasi tas folderi i kuri baneriu kele?
2008 Geg. 31 14:05:47          5 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
banners/468x60/
2008 Geg. 31 17:05:40          6 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
o kodel, kai pro pinigu sistema as idedu baneri jo man niekur nerodo?
2008 Geg. 31 17:05:15          7 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Tai reik paneles sukurti
2008 Geg. 31 17:05:11          8 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
o tai ten ju daug reikai kurti ar ne?
2008 Geg. 31 17:05:41          9 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Nezinau, nesinaudojau. Siaip tai man atrodo reikia tris sukurti. Tai yra 80x60, 126x60 (ar koks ten) ir 468x60
2008 Geg. 31 20:05:18          10 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
o kaip reikai padaryti, kad kai kasnors prideda reklama tai kad reklamos paneleje rodytu po viena reklama o ne po daugiau.
2008 Geg. 31 20:05:24          11 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Manau iseitu su rand.. Bet aiskiau jau gal kas kitas paaiskins.
2008 Geg. 31 20:05:55          12 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
O kaip reikai ta pinigu sistema su mokijimai.lt sujungti as esu ten uzsiregistraves kodus ir numerius susisrases, bet kai nusiunciau zinute, savo svetaine negavau jokiu pinigu. Kaip reikai sujungti kad viskas veigtu?
2008 Bir. 1 09:06:28          13 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
niekas nezinot?
2008 Bir. 1 09:06:37          14 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Taigi pinigu sistemoj konfiguraciniuose failuose reik nustatyti.
2008 Bir. 1 10:06:50          15 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
o kaip tie failai vadinasi?
Ir ka ten reika inustayti?
2008 Bir. 1 10:06:12          16 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Kaip vadinasi nezinau, nes kaip jau sakiau, nesinaudojau ta sistema. O siaip manau reiktu nustatyti savo login, pass (galbut). Perziurek visus failus, turetum surasti.
2008 Bir. 1 15:06:46          17 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
oi ilgai ieskosiu. Bet aciu
Peršokti į forumą: