Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 76
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 5 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.73
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Kiekvienai paneliu pusei - skirtingas img
Forumas | PHP-Fusion, WordPress, Shopify, PHP ir MySQL (PROGRAMAVIMAS) | Bendri PHP-F klausimai

Autorius: Creatium Peržiūrų: 4723      Spausdinti temą
2008 Geg. 15 23:05:10          1 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
Sveiki, man reikia vienai temai tokio dalykelio, kad desiniosios ir kairiosios paneles turetu skirtingus img. Ta prasme, kad tarkim desiniosios paneles turetu raudonus "scapmainus", o kairiosios - melynus. Man tai padaryti reikia nelieciant NE temos failu. Kitaip tariant, bet jokiu side_left.php ir t.t. Ar isviso taip imanoma? Ir jeigu imanoma - kaip padaryt?
2008 Geg. 15 23:05:58          2 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
Sukur antra openside2 arba daryk random ir tau keitinėsisšypsosi

Rules: 21 & 22 Read first!
2008 Geg. 16 08:05:58          3 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
Nebūtinai su random, bet tada panelėse reiktų rašyt openside2, closeside2 ir t.t.
2008 Geg. 16 12:05:16          4 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
O iseitu kaip nors padaryti tikrinima theme.php faile. Kad jeigu panele kaireje puseje jai butu kitoks img, o jeigu ne tai toks ir toks?
2008 Geg. 16 12:05:49          5 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
Išeitų, bet reitų padartyk užklausą ir panaudot if
2008 Geg. 16 12:05:54          6 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
Nu sita jau pasidarysiu, tik koks turetu buti kintamasis? Ta prasme pvz.: if(kintamasis == 0)...
2008 Geg. 16 12:05:39          7 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
if($data['panel_side'] = 1) čia kairėj man atrodo kai 1
2008 Geg. 16 13:05:11          8 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
Padariau, taciau nereaguoja. As padariau stai toki koda:

if($data['panel_side'] = 1) {
   echo "<div class='box' id='box_left'><div class='group'>$title</td>";
} else {
   echo "<div class='box' id='box_right'><div class='group'>$title</td>";
}




Teisingai?
2008 Geg. 16 13:05:26          9 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
užklausos nepadarei.
2008 Geg. 16 14:05:28          10 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
EDIT: Padariau uzklausa, bet nezinau ar teisingai:

$puses = mysql_query("SELECT * FROM ".$db_prefix."panels WHERE panel_side=*");




2008 Geg. 16 14:05:41          11 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
Kuria dizainus, bet net užklausos padaryt nemoka :|

$data = dbarray(dbquery("SELECT * FROM ".$db_prefix."panels"))



2008 Geg. 16 15:05:21          12 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
Atleisk, bet as tik pradedantysis dizainu kurime, taigi nereikia cia varyt :]

Nu kiek bandau beveikia. Stai visas kodas:

function openside($title) {
   
echo "<table width='100%' cellpadding='0' cellspacing='0' class='border'>
<tr>
<td>
<table width='100%' cellpadding='0' cellspacing='0'>
<tr>";
$data = dbarray(dbquery("SELECT * FROM ".$db_prefix."panels"));

if($data['panel_side'] = 1) {
   echo "<div class='box' id='box_right'><div class='group'>$title</td>";
} elseif($data['panel_side'] = 4) {
   echo "<div class='box' id='box_left'><div class='group'>$title</td>";
}

echo "

</tr>
<tr>
<td class='side-body'>\n";

}




2008 Geg. 16 15:05:50          13 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
Man šita vieta yra nesamonė:
echo "<div class='box' id='box_right'><div class='group'>$title</td>";




Kam tų <div dviejų? kas tas id?
2008 Geg. 16 16:05:26          14 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
Aš ir nesuprantu kaip ten gali atskirt, tiesiog ne id, o class reikia dėt.

FCBarcelona
mes que un club
2008 Geg. 16 16:05:50          15 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
Na tiesiog be jokiu tikrinimu rodo viska norm, tik aisku buna tie patys img. O kai uzdedu tikrinima tai arba rodo tik desiniuju paneliu cellpicus arba tik kairiuju.

Peršokti į forumą: