Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 20
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK101:13:42
inti 3 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas16 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.68
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Maintenance
Forumas | Modai, įskiepiai, panelės (PHP-FUSION) | Mods, Panels & Infusions

Autorius: Ultriukas pydariuk Peržiūrų: 6843      Spausdinti temą
2009 Lie. 13 21:07:34          1 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Sveiki,

Turiu maintenance piešinuką. Norėčiau, kad ant to piešinuko būtų prisijungimas su mano textbox.
Galit padėti.?
2009 Lie. 13 21:07:13          2 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Kas ten sunkaus akinanti šypsenDD
2009 Lie. 13 21:07:22          3 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Būtina rašyt.?
2009 Lie. 13 21:07:22          4 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Padaryk paveikslėlį kaip bg ir viskas.
2009 Lie. 13 22:07:04          5 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Triperis supystas galva gi tau supysiu avine tu
2009 Lie. 13 22:07:38          6 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Pasakyti adresą kur gyvenu.?
P.S. Kad čia nerašyti bereikalingų postų ir t.t. supysiu ir taip toliau galiu adresą duoti rašot į PM. Suspardykit sudaužykit užmuškit tada rašykit ok.?
2009 Lie. 13 22:07:14          7 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Nepas parašė:
Triperis supystas galva gi tau supysiu avine tu


O aš tau apribojimų uždėsiu.
2009 Lie. 13 22:07:13          8 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Na va pasidariau tik dar reikia kad kai spaudi prisijungti prisijungtų nes man nesijungia kažkodėl. akinanti šypsen
2009 Lie. 13 22:07:51          9 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
tai gi nuaik nuripink gi iki galo jai pradėjai šypsosi
su pelė dešini ir pradinis tekstas
ir pasijami
<div align='right' style='padding-right:20px'>
<input type='submit' name='login' value='Prisijungti »'class='button-maintenance'>

2009 Lie. 13 22:07:05          10 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
<form></form> tagus jaučiu pamirašai uždėti šypsosi
2009 Lie. 13 22:07:22          11 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Nepas, aš tavęs nematau drovus Nerašyk mano temos. Jeigu pagąsdinai ir skype block uždėjai....

MAnjack - Uždėti yra. galvoja
2009 Lie. 13 22:07:47          12 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Palygink prisijungimo vietą su default login.php ir rasi klaidą šypsosi
2009 Lie. 13 22:07:19          13 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
ok. einu. Dėkui.
2009 Lie. 13 22:07:25          14 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
mano koda vistiek pajamiai juokdarys sako nematau akinanti šypsen
2009 Lie. 13 22:07:00          15 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
eL Dorado parašė:
Pasakyti adresą kur gyvenu.?
P.S. Kad čia nerašyti bereikalingų postų ir t.t. supysiu ir taip toliau galiu adresą duoti rašot į PM. Suspardykit sudaužykit užmuškit tada rašykit ok.?


Tu žinojai kad prieš klaustuka ir šauktuka taškai nededami?

Ginčas internete - kaip silpnapročių olimpiada, jei ir laimėsi - vistiek tu debilas.
2009 Lie. 13 22:07:49          16 žinutė iš 16
Spausdinti pranešimą
Zmones baikit stumti,el dirba su manim projekta vienam,tad jis bando ta maintenance suredaguoti,nepas mes tavo nepavogem,as jo prasiau kad darytu extreme_work bet jis padare sitokia,tik dabar pamaciau,gal ir ripino jaigu jo sorry,kitos iseities nebuvo,niekas panasiu neduodavo ir neturejo,img juk kitas,tablai kiti.Tad nematyciau prasmes pykti,tinklapis atsidarys savaites begyje ir nebus panasaus i tavo maintenance,beto jis uzdetas tik tam kad zmones nematytu musu darbu.Dar desim ir extreme work i ta maintenance ir nebus i tavo panasus.Ji mate tik as ir el'as daugiau niekas tai ir nezinos kad mes padarem panasu.
Sorry,pacanas kad taip nutiko.

ŠeLMiz parašė:
Tu žinojai kad prieš klaustuka ir šauktuka taškai nededami?


Kam pradeti OT,as rasau kad ir tajp arba vo tejp ir pan. cia ne mokykla ar dar kokia istaiga kad smerkti,tema buvo ne gramatikos klaidu taisymas tad dekui kad ot'ini.Zmogus esi rimtas kiek zinau bet kam pradeti bereikalinga ginca,tipo tu toks ir anks nemoki rasyt arba triperis ir pan.
As vis tikiuosi kad sitas supportas suaugs bet kazkaip vis silpsta ta mintis... blogai

Www.Degradacija.Lt - Naujas požiūris į demotyvaciją
Peršokti į forumą: