Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 199
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 2 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas16 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs31 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft51 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.68
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Pascal programavimo kalba
Forumas | Kita | Off-Topic diskusijos

Autorius: Faitas. Peržiūrų: 2608      Spausdinti temą
2010 Rugs. 30 16:09:08          1 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
Sveiki, šiandien man pasiūlė mokintis Pascal programavimo kalbos, bet ėsmė tame kad aš nežinau ką su ja galima reikšsmingo nuveikti. nežino Todėl nusprendžiau paklausti jūsų šypsosi Jai kas žinot, tai prašau apibūdinti trumpai ir aiškiai kas per kalba čia yra. šypsosi

P.S - Ačiū iškarto merkia akį
2010 Rugs. 30 16:09:58          2 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
ismoksi paskali, lengva ismokt kitas kalbas bus
2010 Rugs. 30 16:09:41          3 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
Aišku šypsosi Norėčiau dar kitų nuomone išgirstimerkia akį
2010 Rugs. 30 16:09:55          4 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
Na kiekvieno nuomonė skirtinga, bet patariu mokytis paskalio vien dėl to, kad ją išmokus bus daug lengviau mokintis kitų kalbų (na aišku ne kokį HTML, kurio sintaksė visiškai nepanaši į paskalio). Su paskaliu nenuveiksi nieko naudingo, apart matematinių uždavinių sprendimų. Kalba nėra sudėtinga - jei kerti matematiką, lengvai įkirsi ir šią kalbą.
2010 Rugs. 30 16:09:19          5 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
Nu matematika normalei šypsosi akinanti šypsen Turėsiu omenyje, nes čia tik dėl to klausiu, nes dar galvoju ar tikrai man to reiks šypsosi
2010 Rugs. 30 16:09:09          6 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
Kodėl jūs sakote, kad su paskaliu nieko naudingo nenuveiksi?

Su juo galima labai daug naudingų programų sukurti, kad ir tokią smulkmeną kaip naujienų rašymas į web...

Su pagarba, jūsų draugas ir kolega Cause
www.subotkevic.com - [url]www.saskaitago
2010 Rugs. 30 16:09:17          7 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
Tokios tendencijos. Dauguma Paskalį suvokia kitaip, kadangi juo dirbama pagrinde mokymo įstaigose ir jis neatrodo toks rimtas. Beto, kad ir turi tam tikrų galimybių tas Paskalis, neverta iš muilo pūsti burbulo - paskalis plėtojamas mokymo tikslais, tai tegul ir lieka jis mokymosi priemone, 'įžanga'.
2010 Rugs. 30 16:09:25          8 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
Ačiūmerkia akį Gal dar kas pasakytumėt, ką dar galima reikšmingo sukurti, apart matematinių uždavinių sprendimo? nežino
2010 Rugs. 30 16:09:09          9 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
Jei gyvenimą žadi susieti su informatika, tai patariu ją mokytis ir gerai išmokti šypsosi Šiaip reikalinga ši kalba šypsosi

2010 Rugs. 30 16:09:27          10 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
Taip, galvoju apie tokią mintį kaip Programuotojas, prieš metus pradėjau mokintis, ir tik dabar nusprendžiau pasigilinti į šią programavimo kalbą drovus
2010 Rugs. 30 17:09:14          11 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
Nu su Pascaliu, gali sukurti itin konkrečiu programu, tai tikrai gera kalba, girdėjau kad m'irc bota su juo kurė pažystamas šypsosi

» www.Scream.LT « Portalas Internautams
Peršokti į forumą: