Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 69
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 5 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.73
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Sms skelbimai
Forumas | Modai, įskiepiai, panelės (PHP-FUSION) | Mods, Panels & Infusions

Autorius: PyccKuu Peržiūrų: 4908      Spausdinti temą
2008 Gru. 31 14:12:03          1 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
Laba diena norejau paklausti ar nera tokio dalyko kaip sms skelbimai ? :X kad isiunti sms ir iskarto atsiranda arba paneleje arba naujame puslapije ? ar yra nemokamai ? arba mokamai i kokia tai kaina butu ? jaigu pakurti drovus

2008 Gru. 31 14:12:36          2 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
yra sukurta modu saite paieškok prie modu.

www.kluika.ltJuoko dozė tau !
www.grazu.net Nemokama erotika !
2008 Gru. 31 14:12:36          3 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
Turiu panašų dalyką ant tinklalapis.net hosto pasidaręs, manau su mokėjimai.lt irgi nebūtų sunku padaryti


Redagavo Žmogus 2008 Gru. 31 14:12:00
2008 Gru. 31 14:12:28          4 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
Aš esu ant tinklalapis.net padaręs ir padalinęs akinanti šypsen

Rules: 21 & 22 Read first!
2008 Gru. 31 14:12:30          5 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
o tai gal duosi? akinanti šypsen

Redagavo MaFetas 2012-03-29 14:14
2008 Gru. 31 14:12:57          6 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
PyccKuu parašė:
Laba diena norejau paklausti ar nera tokio dalyko kaip sms skelbimai ? :X kad isiunti sms ir iskarto atsiranda arba paneleje arba naujame puslapije ? ar yra nemokamai ? arba mokamai i kokia tai kaina butu ? jaigu pakurti drovus


Koks hostingas ar mokėjimų sistema?
2008 Gru. 31 14:12:39          7 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
http://aycu22.webshots.com/image...723_rs.jpg

http://phpfusion.lt/infusions/mo...;c_start=0

Rules: 21 & 22 Read first!
2008 Gru. 31 14:12:54          8 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
VA yra sms šaukykla ant tinklapiai.net

www.kluika.ltJuoko dozė tau !
www.grazu.net Nemokama erotika !
2008 Gru. 31 14:12:34          9 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
Turiu sujunktą su mokėjimai.lt, už porą litų parduočiau.
Pavizdys: www.ogline.net per vidurį viršuj po headeriu.

WWW.DMG.LT - CS 1.6 Serverių Tinklas
WWW.L2.DMG.LT - Lineage2 PVP Server
2008 Gru. 31 14:12:03          10 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
http://phpfusion.lt/infusions/mo...mod_id=206

radau šita ,bet man reikia ant mokejimai.lt ir ne php-fusion žliumbia gal kas galetu ka pasiulyti uz pora litu ?
galvoja

2008 Gru. 31 14:12:53          11 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
Tai mokėjimai.lt yra skriptu pavizdžių ir ten yra skriptas

Rules: 21 & 22 Read first!
2008 Gru. 31 14:12:14          12 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
Song kurioj cia vietoje? drovus

2008 Gru. 31 15:12:20          13 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
https://www.mokejimai.lt/get_fil...Z3YTNKdg==

Rules: 21 & 22 Read first!
2008 Gru. 31 15:12:05          14 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
Aciu song, tau dievas duos papus akinanti šypsen

2008 Gru. 31 15:12:43          15 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
PyccKuu parašė:
Aciu song, tau dievas duos papus akinanti šypsen



Dar pasakyk kad pute jam duos tau leksiu pas ji grizes is UK juokiasi

s.k.y.p.e - pavojuz
2008 Gru. 31 15:12:43          16 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
Gal zinai kodel nevejkia sumeciau tuos trys failus i ftp 1 deriktorija config pakeiciau i savo ... mokejimu sistemoje yrasiau i Adresas/atsakomosios žinutės tekstas : http://******/sms/sms_get.php
sukuriau http://******/sms/sms_log.php chmod 777 ? nežino

2008 Gru. 31 15:12:44          17 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
Nu nežinau man viskas veikia šypsosi

Rules: 21 & 22 Read first!
2008 Gru. 31 15:12:08          18 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
ataskaitoje raso zinute netikra. o kurioj cia vietoje radai ? sita skripta ?

2008 Gru. 31 16:12:01          19 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
PyccKuu parašė:
ataskaitoje raso zinute netikra. o kurioj cia vietoje radai ? sita skripta ?



akinanti šypsenDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD sry, kad nesusilaikiau
čia gi iš mokejimai.lt

2008 Gru. 31 16:12:20          20 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
ShadoVw pašol tu akinanti šypsen žinau kad iš mokejimai,bet tiksiau nzn. Bet jau ir nereikia

Dabar viskas veikia tik iškilo poblema :

/sms/sms_show.php
Faile rodo taip:

Norėdami parašyti skelbimą siųskite SMS žinutę numeriu 1679 su raktažodžiu raktažodis.
Žinutės pavyzdys: raktažodis Jūsų skelbimas

raktažodis tekstas


Negalima padaryti beto raktažodžio tiktai žinutes tekstas ?

čia kodas (tikriausiai) drovus
   if ($sms_count > 0) echo '<table boder=0 cellpadding="2" cellspacing="0" width="100%">'; //lenteles pradzia
   for($c=$sms_count;$c>=($sms_count - $sms_to_save);$c--) {
       echo '<center><tr><td>'.$sms_array[$c].'<center></td></tr>'; //rodome skelbimus
   }




Tikiuosi supratot akinanti šypsen


Redagavo PyccKuu 2008 Gru. 31 16:12:20
2008 Gru. 31 19:12:50          21 žinutė iš 21
Spausdinti pranešimą
Up !!!!

Peršokti į forumą: