Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 95
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK114:51:25
inti 1 diena
kileedyg 6 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5015 savaitės
minimukas16 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis19 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs31 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1738 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft51 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.135
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 1
P.S.C. pask. parą: 1
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Sveiki norėčiau paklausti, gal kas turit.?
Forumas | PHP-Fusion, WordPress, Shopify, PHP ir MySQL (PROGRAMAVIMAS) | Žaliems

Autorius: Funnyltu Peržiūrų: 1951      Spausdinti temą
2010 Geg. 19 18:05:42          1 žinutė iš 6
Spausdinti pranešimą
Norėčiau paklausti gal turit tokia panele? Kaip parodyta nuotraukoje , ar bent žinote kur yra siūstis. ?
Ji turi leistis žemyn nu kaip slide show tik i apačią. Ant php fusion v7.

[IMG]http://www.part.lt/img/39976b457faafdb7d2d8d02e5264ddea687.bmp[/IMG]

2010 Geg. 19 19:05:50          2 žinutė iš 6
Spausdinti pranešimą
Šita panėle galima pačiam lengvai pasidaryti šypsosi

2010 Geg. 19 19:05:33          3 žinutė iš 6
Spausdinti pranešimą
Jei žinai ka reik i panele surašyt tai parašyk man čia , aišku jeigu nesunku.merkia akį
2010 Geg. 19 19:05:10          4 žinutė iš 6
Spausdinti pranešimą
Na tai ka niekas nežino ? nežino

2010 Geg. 19 20:05:07          5 žinutė iš 6
Spausdinti pranešimą
va imk:

openside("Serverio Direktoriai");
?><marquee behavior="scroll" align="center" valign="bottom" direction="up" scrollamount="2" scrolldelay="2" onmouseover="this.stop()" onmouseout="this.start()" width="150"><center><span style="color: black;"><b>Policijos Departamentas</b></span></center>
<center>Juozas_Virginijus</center>

<br>
<center><span style="color: black;"><b>Dyleriai</b></span></center>
<center>Mantas_Anthony</center>

<br>
<center><span style="color: black;"><b>Drift Gaujos</b></span></center>
<center>Reinas_Sama</center>

<br>
<center><span style="color: black;"><b>Apsaugos</b></span></center>
<center>Lukas_Minass</center>

<br>
<center><span style="color: black;"><b>Mechanikai</b></span></center>
<center>Linas_Antanaitis</center>

<br>
<center><span style="color: black;"><b>Tuninginiai</b></span></center>
<center>Ieškom</center>

<br>
<center><span style="color: black;"><b>STG Radijas</b></span></center>
<center>Rycka_Erzilas</center>

<br>
<center><span style="color: black;"><b>Skelbiu.Lt</b></span></center>
<center>Funny_Gang</center>

<br>
<center><span style="color: black;"><b>VM</b></span></center>
<center>VM Automatinis.</center>

<br>
<center><span style="color: black;"><b>Purple Gaujos</b></span></center>
<center>Oxidas_Brown</center>

<br>
<center><span style="color: black;"><b>Furistu</b></span></center>
<center>Ieškom</center>

<br>
<center><span style="color: black;"><b>Foto Studija</b></span></center>
<center>Ieškom</center>

<br>
<center><span style="color: purple;"><b>Prezidentas</b></span></center>
<center>Elvinas_Pioneer</center>

<br>
<center><span style="color: black;"><b>Grove Gaujos</b></span></center>
<center>Ieškom</center>
<br>
<center><span style="color: black;"><b>Medikai</b></span></center>
<center>Ieškom</center>

<br>
<center><span style="color: black;"><b>Armija</b></span></center>
<center>Dainius_Jadrs</center>

<br>
<center><span style="color: black;"><b>Taksi</b></span></center>
<center>Ignas_Naslenas</center>
<br>
<center><span style="color: black;"><b>Baikeriai</b></span></center>
<center>Zilvis_Jamel</center>
<br>

</marquee><?
closeside();




Jei negaila +10 ;)

Kas Nupiso Mano Kedus?
Redagavo Jointass 2010 Geg. 19 20:05:21
2010 Geg. 19 20:05:33          6 žinutė iš 6
Spausdinti pranešimą
Ačiu žinoma. šypsosi Viskas daugiau komentarų nebereikia.
Peršokti į forumą: