Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 52
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 2 dienos
inti 3 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas16 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.68
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
VPS/CS
Forumas | Tinklapių talpinimas (SVETAINĖS) | VPS/DS serverių konfigūravimas ir valdymas

Autorius: VilleR Peržiūrų: 6938      Spausdinti temą
2009 Gru. 25 16:12:33          1 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Koki vps pasiulytumete 18slotu public serveriui? Kad butu no lag.
Ir kai ji pasistatai, per menesi iseitu prasitest is uzu ir vipu? Su mokejimai.lt sistema.

www.e-frag.yt.lt
2009 Gru. 25 16:12:32          2 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Www.topvps.lt tikrai geri vps draugas turi Sake bent kad no lag šypsosi
2009 Gru. 25 16:12:17          3 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Iskart i visus klausimus ats.

www.e-frag.yt.lt
2009 Gru. 25 16:12:24          4 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
http://eurovps.lt/planai.php primo plano pilnai uzteks,

http://www.dviratis.ipp.lt
2009 Gru. 25 16:12:21          5 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
eurovps dar nepriima uzsakymu gi..

Ne tavo kiskis ne tau ir kistis :))
2009 Gru. 25 16:12:56          6 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Dizzy parašė:
eurovps dar nepriima uzsakymu gi..


Sveiki,

Dėl techninių galimybių eurovps.lt sustabdo naujų paslaugų užsakymą iki 2009-12-16

Esamus planus klientai gali pratęsinėti ir naudotis.

Iškilus klausimams kreipkites į administraciją.

Pagarbiai,
EuroVPS.LT Komanda.


Du kartus negyvename, bet yra žmonių, kurie ir vieną kartą gyventi nemoka. (F. Riukertas)
2009 Gru. 25 16:12:09          7 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
www.vpsnet.lt nera toks jau ir blogas taciau kazkada cia buvo pradejas belekiek luzinet adminai labai geri padeda.

http://paziurim.lt - Nemokama Animacija Internetu Lietuviškai
2009 Gru. 25 16:12:13          8 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
brownrope parašė:
Dizzy parašė:
eurovps dar nepriima uzsakymu gi..


Sveiki,

Dėl techninių galimybių eurovps.lt sustabdo naujų paslaugų užsakymą iki 2009-12-16

Esamus planus klientai gali pratęsinėti ir naudotis.

Iškilus klausimams kreipkites į administraciją.

Pagarbiai,
EuroVPS.LT Komanda.

Ir ka tu tais citavimais norejai pasakyti? šypsosi

Ne tavo kiskis ne tau ir kistis :))
2009 Gru. 25 17:12:58          9 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
vpservers.lt manau tikrai geri VPS, nei vieno nusiskundimo

2009 Gru. 25 17:12:24          10 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
VilleR parašė:
Koki vps pasiulytumete 18slotu public serveriui? Kad butu no lag.
Ir kai ji pasistatai, per menesi iseitu prasitest is uzu ir vipu? Su mokejimai.lt sistema.


http://www.vpsnet.lt/ naudoju jau menesį, jai ko nesupranti padeda šypsosi
tik kad lūžinejo bet adminai suteikė daugiau dienų ;]]

2009 Gru. 25 17:12:24          11 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
Na dabar i 2 klausima atsakykitmerkia akį ur emusic 2 planas uztektu 18slotu?

www.e-frag.yt.lt
Redagavo VilleR 2009 Gru. 25 17:12:40
2009 Gru. 25 17:12:33          12 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
brownrope parašė:
Dizzy parašė:
eurovps dar nepriima uzsakymu gi..


Sveiki,

Dėl techninių galimybių eurovps.lt sustabdo naujų paslaugų užsakymą iki 2009-12-16

Esamus planus klientai gali pratęsinėti ir naudotis.

Iškilus klausimams kreipkites į administraciją.

Pagarbiai,
EuroVPS.LT Komanda.


Nepriima dar iki dabar, bet jau greitu metu sakė turėtu.

Ginčas internete - kaip silpnapročių olimpiada, jei ir laimėsi - vistiek tu debilas.
2009 Gru. 27 15:12:46          13 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
VilleR parašė:
Na dabar i 2 klausima atsakykitmerkia akį ur emusic 2 planas uztektu 18slotu?


VPS-2 galvojau ir aš imt sakė zm servą su 18slotų no lag eitų šypsosi
bet paiimčiau vps-3 ir full servas no lag eina ;]

2009 Gru. 27 15:12:17          14 žinutė iš 14
Spausdinti pranešimą
eurovps.lt jau matau turbut priema šypsosi

Peršokti į forumą: