Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 104
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK114:41:25
inti 1 diena
kileedyg 6 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5015 savaitės
minimukas16 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis19 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs31 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1738 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft51 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.135
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 1
P.S.C. pask. parą: 1
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
VPS + Domenas = Svetainė
Forumas | Tinklapių talpinimas (SVETAINĖS) | VPS/DS serverių konfigūravimas ir valdymas

Autorius: edeni Peržiūrų: 3591      Spausdinti temą
2010 Bal. 18 19:04:50          1 žinutė iš 10
Spausdinti pranešimą
Sveiki, norėjau paklaust kaip galima butų priparkuot domeną prie VPS, kad į domeno DNS galėčiau įrašyt savo VPS severį, o į antrinį DNS įrašyk pvz ns.iv.lt. Buvau radęs pagalba.serveriai.lt kaip pasidaryt, viską dariau kaip ten parašyta, bet nesuveikė. Tai gal kas galit paaiškint kaip galima butų priparkuot domeną(-us) ir , kad galima butų kurti sub-domenus. Dėkui.

http://itouch.lt - iBendruomenė.
2010 Bal. 18 19:04:41          2 žinutė iš 10
Spausdinti pranešimą
Jeigu viską darei gerai - turėjo suveikti. Nepamiršk, kad reikia palaukti kol nustatymai pasklis internete, o tai gali užtrukti.

www.creatium.lt
2010 Bal. 18 19:04:10          3 žinutė iš 10
Spausdinti pranešimą
Tai, kad praėjo jau apie 2-3 dienas. Reik pamegint perkraut VPS, gal tai padės.

http://itouch.lt - iBendruomenė.
2010 Bal. 18 19:04:40          4 žinutė iš 10
Spausdinti pranešimą
Goku parašė:
Tai, kad praėjo jau apie 2-3 dienas. Reik pamegint perkraut VPS, gal tai padės.


Jeigu neveikia pagal jų pavyzdį, tai tuomet siūlau pabandyt parašyt jiems ir paklaust.

www.creatium.lt
2010 Bal. 18 19:04:24          5 žinutė iš 10
Spausdinti pranešimą
Man tai tą pačią minutę veikė.merkia akį

2010 Bal. 18 20:04:53          6 žinutė iš 10
Spausdinti pranešimą
Perkrovus VPS vistiek nieko neveikia. Gal kas galit paaiškinti kaip prisiparkuoti domeną prie hostingo ?

http://itouch.lt - iBendruomenė.
2010 Bal. 18 20:04:29          7 žinutė iš 10
Spausdinti pranešimą
bet tu isivaizduoji priparkavus tau reiks phpmyadmin rasytis ar directadmin +mysql o tai eda normaliai ramu

http://paziurim.lt - Nemokama Animacija Internetu Lietuviškai
2010 Bal. 18 21:04:13          8 žinutė iš 10
Spausdinti pranešimą
Tiesiog parkuok prie ip.

GTA-MP.lt justHOST.lt
2010 Bal. 18 21:04:02          9 žinutė iš 10
Spausdinti pranešimą
Reamis parašė:
Tiesiog parkuok prie ip.


Man taip netinka, nes noriu kiekvienam useriui duot po atskira sub-domeną. Tai nesinori, kad butu taip: manovps.lt/edeni/index.html ir panašiai.

Man svarbiausia kaip nors priparkuot, o toliau su virtual folderiais pasidarysiu.

donataz parašė:
bet tu isivaizduoji priparkavus tau reiks phpmyadmin rasytis ar directadmin +mysql o tai eda normaliai ramu


Dėl RAM'ų nesijaudinu.... + man to directadmin irgi nereiks.

http://itouch.lt - iBendruomenė.
2010 Bal. 20 17:04:30          10 žinutė iš 10
Spausdinti pranešimą
Ok šitą išsprendžiau. Dabar kitas klausymas:

Koki naudot valdymo įrankį (kaip DirectAdmin), tik, kad veiktų ant Debian OS, nes kiek randu tai daugiausia reikalauja CentOS.

http://itouch.lt - iBendruomenė.
Peršokti į forumą: