Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 36
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 savaitė
inti 3 savaitės
kileedyg 9 savaitės
Reikalas15 savaitės
Kižas16 savaitės
Bruksnys17 savaitės
laleceylan5018 savaitės
minimukas19 savaitės
N-2022 savaitės
Rytis22 savaitės
DjArtas24 savaitės
WolfHammer24 savaitės
Nostesi34 savaitės
Wisedocs34 savaitės
asdasdddz38 savaitės
Paslapties K...39 savaitės
Audrius_1741 savaitės
Simbijanas54 savaitės
Karinacraft54 savaitės
Žmogus58 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.20
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Sėkmingi žingsniai kūriant tinklapį
Sveiki.

Forume vis daugiau atsiranda žmonių klausiančių "kaip sukurti gerą web'ą" šiuo straipsnių aprašysiu kaip sukurti tikrai gerą ir rimtą web puslapį kuris sudomintų lankytojus.

---------------- VAƲIUOJAM ---------------

Neužtenka vien tik noro sukurti tinklapiui,visų pirma reikia tikrai pagalvoti "ar tikrai to reikia"?"kokia bus ateitis"?"ar turiu pakankamai lėšų"?

Taipogi svarbus ir amžius(išsilavinimas), dabar tik pažiūrėjus į didelį puslapių šiūkšlyną iškart galima pasakyti kuris puslapis kurtas vaiko kuris kiek vyresnio labiau išsilavinusio žmogaus.

Jeigu jau tvirtai nusprendėte kurti puslapį, reikia atsižvelgti, kad toli gražu tai nėra taip paprasta patartina mokėti nors HTML pei PHP pagrindus (pats pradėjau kurti temokėdamas PHP tik 0.01%, viskas tik į naudą moku tai ko man reikia ir to man pilnai užtenka, HTML išmokau savaime), tad kaip supratote reikia nors kiek mokėti PHP ir HTML.

Jei neketinate naudotis TVS(turinio valdymo sistemos) kaip, kad daugelis dabar naudoja, tada teks mokytis... Jeigu naudosite TVS kuri nereikalauja daug PHP bei HTML žinių, problemų nemanau, kad turėsite nepamirškime to, kad visada galite sulaukti pagalbos support tinklapiuose.

Plačiau aprašysiu pačius "veiksmingiausius" bei įprastus patarimus naudingus kūriant bei vystant naujam puslapiui ;]


PRADƲIƘ PRADƲIA




1. Išrinkti deramą pavadinimą jūsų saitui (jei yra galimybė ir esate įsitikine, kad projektas nežlugs, galite pirkti domeną).

2. Tinkamo hostingo pasirinkimas svarbus kainos ir kokybės santykis, neskubėkite imti pačio pigiausio.

3. TVS(turinio valdymo sistemos) išsirinkimas (labiausiai tinkanti kurti jūsų tematikos saitui, pradžioje patartina prasipraktikuoti).

4. Tvirtai įsitikinti ar nėra tokio pačio puslapio, kurio idėja būtų identiška jūsiškiai ir kūriant dar vieną tokį projektą tikrai nebūtų naudos...


TINKLAPIO OPTIMIZAVIMAS


-- Jau turite savo tinklapį?Tvarkingas?Pradėkite platinti savo "grožį" , neskubėkite jo platinti kai jis dar tik kūrimo stadijoje. Optimizuokite tinklapį paieškos sistemose jei jis dar nėra boto įtrauktas automatiškai (yahoo.com, google.com), įtraukite tinklapį į katalogus (delfi.lt, search.lt ir kt.), keiskitės reklaminėmis antraštėmis (nepatartina su mažai lankomais eiliniais portalais), pirkite reklamą pas kitus ir rekomenduokite tinklapį vertinimams, galbūt susilauksite naujų lankytojų ir naudingų patarimų forumuose.

NAUDINGI PATARIMAI


-- Stenkites rašyti lietuviškai jei tinklapis yra lietuviu kalba ir žiūrėti gramatikos, taipogi nekartoti daug tu pačių žodžių bei "gatvės" kalbos, jei tinklapis nėra tokios tematikos kaip "repas" , "žolė" ir kt. Taip tinklapis atrodys tikrai rimčiau .

-- Nepatartina pirkišti daug bereikalingų reklamų, jei tinklapis daromas tik dėl pinigų nesitikėkite daugybės lankytojų jei reklamos mėtysis visur kur beužeitum .

-- Tinklapis turi būti tvarkingas, viskas sudeliota o ne išmėtyta bei aparašyti tiksliai .

-- Reikia rūpintis ir saito saugumu, pasiskaityti naudingos informacijos prireikus klausti pagalbos .

-- Visada išnaudokite galimybę paklausti lankytojų ko trūksta puslapiui, ką vertėtų taisyti ir atsižvelgti į lankytojų pageidavimus, ateityje dar padėkosite .

-- Padėti lankytojams su jais užklupusiomis bėdomis o ne numoti ranka, vėliau jie padėkos ir gerbs jus .

-- Stengtis neapkrauti tinklapio bereikalingais dalykais be kurių gerai pagalvojus galėtumėte apsieiti .

-- Stengtis sukurti kažką originalaus ir įdomaus dėl ko lankytojai turėtų eiti pas jus .

Vadovajauntis šiais patarimais, tikrai nežlugsite o ir laimė galbūt nusišypsos jums.

Sėkmės tinklapio kūryboje !

Pagarbiai, Artūras.

Straipsnio informacija

Autorius

Parašymo data
2006 lapkričio 5 19:11:32
Komentarų
2
Skaityta
5456
Spausdinti Spausdinti
Komentarai
-Visagalis 2009 kovo 24 18:03:00
daug ką žinojau, tačiau dar daugiau informacijos tikrai nepakenks šypsosi dėkui
Mandello 2009 rugpjūčio 12 20:08:15
manau kad su laiku sia informacija panaudosiu šypsosi dar tik pradejau mokytis tad kilsiu palaipsniui
Rašyti komentarą
Prisijunkite, norėdami parašyti komentarą.
Reitingai
Balsuoti gali tik nariai.

Prašome prisijungti arba prisiregistruoti.

Nėra reitingų.