Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 28
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 2 dienos
inti 1 savaitė
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2020 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas22 savaitės
WolfHammer22 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz36 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas52 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus56 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.174
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Smagumynas.lt
Forumas | Tinklapių talpinimas (SVETAINĖS) | Jūsų saitai

Puslapis 2 iš 2 < 1 2
Autorius: p0ker Peržiūrų: 17059      Spausdinti temą
2008 Gru. 15 16:12:22          41 žinutė iš 52
Spausdinti pranešimą
xxxSEX parašė:
Gražus dizainas, tvarkinga svetainė, patogus.
10/10

Dėkuimerkia akį

2008 Gru. 15 16:12:24          42 žinutė iš 52
Spausdinti pranešimą
nu aš... http://smagumynas.lt/?p=355 kur saltinis? knisa dar prota surasyta... patys rase...

2008 Gru. 15 16:12:50          43 žinutė iš 52
Spausdinti pranešimą
10/10 rimtas ir tvarkingas wemerkia akį

2008 Gru. 15 16:12:27          44 žinutė iš 52
Spausdinti pranešimą
chipai, cia is klasioko saito nupisau akinanti šypsen jis tikrai nepyks juokiasi arba tegul tik pabando

stygis_lolas - dėkui. mačiau ieškai,kas norėtų keistis reklama. gal susidomėtum?


Redagavo p0ker 2008 Gru. 15 16:12:13
2008 Gru. 15 16:12:00          45 žinutė iš 52
Spausdinti pranešimą
Tvarkinga,paprasta,kažkas naujo 10/10.šypsosi

...
2008 Gru. 15 17:12:07          46 žinutė iš 52
Spausdinti pranešimą
dėkuimerkia akį

2008 Gru. 15 17:12:06          47 žinutė iš 52
Spausdinti pranešimą
Kopijuodamas informaciją, toli nenueisi.
2008 Gru. 15 17:12:48          48 žinutė iš 52
Spausdinti pranešimą
Gražus tinklalapis šypsosi 9/10, o dėl tos planetos "X", tai labai jau įtykinamai atrodo...

Duočiau 10/10, tačiau domenas biški ne į temą šypsosi

P.S - Čia aš iš uzdarbis.lt forumo Neformal~ šypsosi Jau esu vertines tavo svetainę

2008 Gru. 15 17:12:43          49 žinutė iš 52
Spausdinti pranešimą
Iš 50 naujienų 3 nukopijuotos. O toliau,santykis mažės.
Neformal parašė:
Gražus tinklalapis šypsosi 9/10, o dėl tos planetos "X", tai labai jau įtykinamai atrodo...

Duočiau 10/10, tačiau domenas biški ne į temą šypsosi

P.S - Čia aš iš uzdarbis.lt forumo Neformal~ šypsosi Jau esu vertines tavo svetainę


Pažinau tavemerkia akį bet ši svetainė visiškai pasikeitusimerkia akį o dėl domeno,jis keisis...tiesiog kitokio tipo svetainei buvo pritaikytas,bet supratau,kad su cha manija nieko nesigaus...jau labai daug jų...


Redagavo p0ker 2008 Gru. 15 17:12:35
2008 Gru. 15 18:12:15          50 žinutė iš 52
Spausdinti pranešimą
10/10 Nors ne muzikos ar cs saitas

2008 Gru. 15 18:12:03          51 žinutė iš 52
Spausdinti pranešimą
che liežuvis dėkui

2008 Gru. 15 21:12:23          52 žinutė iš 52
Spausdinti pranešimą
smagumynasLT parašė:
Iš 50 naujienų 3 nukopijuotos. O toliau,santykis mažės.
Neformal parašė:
Gražus tinklalapis šypsosi 9/10, o dėl tos planetos "X", tai labai jau įtykinamai atrodo...

Duočiau 10/10, tačiau domenas biški ne į temą šypsosi

P.S - Čia aš iš uzdarbis.lt forumo Neformal~ šypsosi Jau esu vertines tavo svetainę


Pažinau tavemerkia akį bet ši svetainė visiškai pasikeitusimerkia akį o dėl domeno,jis keisis...tiesiog kitokio tipo svetainei buvo pritaikytas,bet supratau,kad su cha manija nieko nesigaus...jau labai daug jų...


Gerai padariai, kad nekūriai cha manijos šypsosi Šeip geras puslapiukas labai patyko. Tvarkingas, gražus, patogus šypsosi Ir naujienos vienos iš įdomesnių žodž yra ką pasiskaitinėti šypsosi

Puslapis 2 iš 2 < 1 2
Peršokti į forumą: