Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 126
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 1 savaitė
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2020 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz36 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas52 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus56 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.174
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Studijos pavadinimas
Forumas | Kita | Off-Topic diskusijos

Autorius: Deiviux Peržiūrų: 4672      Spausdinti temą
2010 Rugp. 24 17:08:19          1 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
Sveiki. Turiu gan durną klausimą, bet pasirodo ir durni klausimai lenda į galvą ;DD

Žadu kurti tokį kaip paslaugų tinklapį, tai yra ten žmonės galės užsisakinėti darbus, tinklapių pakūrimus, serverių kūrimus ir t.t., ir dabar iškilo problema, kokį dėti pavadinimą. Ta prasme ar dėti **** Studija, ar kaip nors kitaip, koks maždaug URL turėtų būti, dabar galvoju, nei dėti kokį nors Light Studija, nu išvis ne į temą toks būtų, tai va nežinau, kaip patartumėt padaryti svetainės URl ir pavadinimą? akinanti šypsen

Dėkavojumerkia akį
2010 Rugp. 24 17:08:00          2 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
cia pats viska zadi daryt? tai tada dek **** studija, o jei ne pats tada koki it-turgus.ltmerkia akį

2010 Rugp. 24 17:08:34          3 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
Pats pats ... ;D Tik va tas pavadinimas nelenda į galvą ;D

EDIT: žadu daryti ant us.lt viską, ir galvoju kokį domeną užmesti, ir nesugalvoju, su studija daryti, ar be, kokį pavadinimą dėti ir t.t.

2010 Rugp. 24 17:08:28          4 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
dek misraines-studija.lt akinanti šypsen
2010 Rugp. 24 17:08:53          5 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
uzpisotosstudijos.ltmerkia akį
2010 Rugp. 24 17:08:59          6 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
Deiviuxx parašė:
Sveiki. Turiu gan durną klausimą, bet pasirodo ir durni klausimai lenda į galvą ;DD

Žadu kurti tokį kaip paslaugų tinklapį, tai yra ten žmonės galės užsisakinėti darbus, tinklapių pakūrimus, serverių kūrimus ir t.t., ir dabar iškilo problema, kokį dėti pavadinimą. Ta prasme ar dėti **** Studija, ar kaip nors kitaip, koks maždaug URL turėtų būti, dabar galvoju, nei dėti kokį nors Light Studija, nu išvis ne į temą toks būtų, tai va nežinau, kaip patartumėt padaryti svetainės URl ir pavadinimą? akinanti šypsen

Dėkavojumerkia akį


BBDlochustudija.lt šypsosi

[deleted url]
2010 Rugp. 24 18:08:13          7 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
m-help.lt
(mano pagalba) šypsosi

2010 Rugp. 24 18:08:53          8 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
dek misraines-studija.lt
uzpisotosstudijos.lt
BBDlochustudija.lt

Normaliai papezat. Mldc ;D

2010 Rugp. 24 18:08:50          9 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
beduturgausstudija.lt
2010 Rugp. 24 18:08:22          10 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
pisa-per-kojas.lt

Nuperku įvairias prekes iš ebay ir kitų e-shopų.
2010 Rugp. 24 18:08:35          11 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
beduturgausstudija.lt

;DDDDDDDDDDDD

Man tokių nesąmonių nereikia, galėsit panaudoti pardavinėdami agurkus turguje, man normalių reikia ;D
2010 Rugp. 24 18:08:21          12 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
sexasnemokamai.ltmerkia akį
2010 Rugp. 24 18:08:06          13 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
galiuirpadedu.lt ...

2010 Rugp. 24 18:08:18          14 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
deiviuxxxxvostudijavisadasujumisonline.com
2010 Rugp. 24 18:08:18          15 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
Pyzdervankuturgus.lt pz pz prikolistai ;D
2010 Rugp. 24 18:08:54          16 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
M-Paslaugos.lt šypsosi Reikejo simboliu.

http://youtu.be/edkFYzpZxos
2010 Rugp. 24 18:08:00          17 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
tokia ir studija nesugebanti savo pavadinimo susigalvot
2010 Rugp. 24 18:08:18          18 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
pyzdinu-cukru.lt
ir subliežuvisyzdinu aš ir tu , tai gal pyzdinam kartu? XD
2010 Rugp. 24 18:08:00          19 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
DS.LT Deivydas Studio..


Redagavo oŽiukoFANAS. 2010 Rugp. 24 18:08:36
Peršokti į forumą: