Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 51
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 4 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.73
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
www.blackcats-games.net acc
Forumas | Viskas apie verslą, darbą, pinigus ir reklamą (E-VERSLAS) | Visa kita kas susiję su darbu ir pinigais

Autorius: sufer Peržiūrų: 5538      Spausdinti temą
2008 Rugp. 22 20:08:07          1 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Join date 2006-12-17 22:29:36(87 weeks ago)
Uploaded Total Uploaded: 129.58 GB Actual Uploaded: 122.68 GB SP Credited Upload: 6.91 GB
Downloaded 117.26 GB
Share Ratios Ratio: 1.105 Actual Ratio: 1.046

2008 Rugp. 22 21:08:38          2 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
blogai Ka tu čia dedi? neidomu mums (bent jau man) kiek tu atsiuntei ir kiek išsiuntei taipat koks tavo Ratiobe žadožliumbia

C(: Aš esu toks koks esu
P.S. Ir tai yra tik mano nuomone.
2008 Rugp. 22 21:08:29          3 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Saul3r2 parašė:
blogai Ka tu čia dedi? neidomu mums (bent jau man) kiek tu atsiuntei ir kiek išsiuntei taipat koks tavo Ratiobe žadožliumbia

Man neidomu, kad tau tarp koju auga spygliuociu miskas...

2008 Rugp. 22 21:08:20          4 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Bet rimc, ką tuom norėjai pasakyt?

[galingų saliutų foto]
2008 Rugp. 22 21:08:14          5 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Krč nesveiks tu 1cent blogai

Koks yra tavo vardas?
2008 Rugp. 22 21:08:22          6 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Aš tai išviso nepagaunu.. na krč. 5mečiu prieja čia ir deda nežinai koki š***galvoja

C(: Aš esu toks koks esu
P.S. Ir tai yra tik mano nuomone.
2008 Rugp. 22 21:08:20          7 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Pyžė kaš per piders tas 1centcs be žado

MMOG.lt - atrask naują pasaulį
2008 Rugp. 22 21:08:23          8 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Kacapas parašė:
Pyžė kaš per piders tas 1centcs be žado


Banana tokiems timerkia akį

C(: Aš esu toks koks esu
P.S. Ir tai yra tik mano nuomone.
2008 Rugp. 22 21:08:44          9 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Mano galva tai parduoda.
2008 Rugp. 22 21:08:56          10 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
frix parašė:
Mano galva tai parduoda.


Jai parduoda tai reikia kažka ir parašyti o netik copy-paste padaro ir viskas nebera..piktasakinanti šypsen

C(: Aš esu toks koks esu
P.S. Ir tai yra tik mano nuomone.
2008 Rugp. 22 21:08:18          11 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Su ratiomaster pakelei? akinanti šypsen

2008 Rugp. 22 21:08:24          12 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Su kuom daugiauakinanti šypsenakinanti šypsen

C(: Aš esu toks koks esu
P.S. Ir tai yra tik mano nuomone.
2008 Rugp. 22 21:08:02          13 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Join date 2006-12-17 22:29:36(87 weeks ago)
Mano pries 4 weeks regintas acc ir tik 7 kartus visko maziau? tai ka cia kelt su tuo ratio makeriu?

Negalvojat vyrai, negalvojat drovuskietas

2008 Rugp. 22 21:08:15          14 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Pardavėjas dingo? galvoja

2008 Rugp. 23 07:08:08          15 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Parduodama

2008 Rugp. 23 10:08:00          16 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Nujaučiu, kad nusipirkus acc bus užbanintas akinanti šypsen Kiek kaina?
2008 Rugp. 23 11:08:25          17 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
MAnjack parašė:
Nujaučiu, kad nusipirkus acc bus užbanintas akinanti šypsen Kiek kaina?


Bus dar blogiau sumoket sumėsi bet ACC negausiakinanti šypsenakinanti šypsen

C(: Aš esu toks koks esu
P.S. Ir tai yra tik mano nuomone.
2008 Rugp. 23 11:08:31          18 žinutė iš 18
Spausdinti pranešimą
Saul3r2 parašė:
MAnjack parašė:
Nujaučiu, kad nusipirkus acc bus užbanintas akinanti šypsen Kiek kaina?


Bus dar blogiau sumoket sumėsi bet ACC negausiakinanti šypsenakinanti šypsen

Nesvaik, gerai?

Peršokti į forumą: