Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 346
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 3 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas16 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs31 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.68
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
......
Forumas | Modai, įskiepiai, panelės (PHP-FUSION) | Mods, Panels & Infusions

Autorius: N30n47 Peržiūrų: 6392      Spausdinti temą
2011 Bir. 14 18:06:17          1 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
Postas istrintas del nezinomu priezasciu.

Programuoju už maistą. (Daug maisto).
Redagavo N30n47 2011 Lap. 21 12:11:11
2011 Bir. 14 18:06:13          2 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
Noreciau kad sukurtum panelia. Tarkim populiariu naujienu. Uzvedus ant naujienos pavadinimo ismestu ne tik naujienos pavadinima bet ir prie jos prisegta paveiksliuka (posteri tam tikro dydzio). Cia butu daugiau taikoma filmu psl. v7
Jai kazka nesupratai klausk.

Na kazkaip daugiau nieko nesugalvojau. šypsosi

https://valgo.me
2011 Bir. 14 18:06:47          3 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
Noreciau pakvietimu sistemos kaip torrent.lt ar linkomania.net, tai jau kazkur yra, bet as neesu tikras. Ir nezina uarant Php-f. Tad butu neblogai. Daugiau zmoniu galetu ji tureti. Aisku sis modas labiau tinka laaaabai platiems, garsiems saitams.
2011 Bir. 14 18:06:54          4 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
Norėčiau kad sukurtum kaip antras naujienas šypsosi Kaip www.mp3on.lt puslapyje Muzikos pasaulio naujienos o kitame Albumai. Ačiū šypsosi
2011 Bir. 14 18:06:56          5 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
Ten du atskiri moduliai o ne naujienos nes jie abu yra kurti mano.

Programuoju už maistą. (Daug maisto).
2011 Bir. 14 18:06:27          6 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
N30n47 parašė:
Ten du atskiri moduliai o ne naujienos nes jie abu yra kurti mano.

galėtum gal ta muzikos naujienu moduli i pm atsiusti? galvoja
2011 Bir. 14 18:06:14          7 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
Noreciau, kad sukurtum prasymu sistema surista su mokejimai.lt šypsosi
2011 Bir. 14 18:06:32          8 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
bencius parašė:
Noreciau, kad sukurtum prasymu sistema surista su mokejimai.lt šypsosi


Viska placiai papasakok cia arba jei nenori viesint i pm.

Programuoju už maistą. (Daug maisto).
2011 Bir. 14 18:06:35          9 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
Noreciau zurymiausiu filmu paneles kodo šypsosi
2011 Bir. 14 18:06:52          10 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
vampiriukas parašė:
Noreciau zurymiausiu filmu paneles kodo šypsosi


Rasiau jog modulius kuriu o ne paneles. Joms ir patys galit manuala prasiverst.

Programuoju už maistą. (Daug maisto).
2011 Bir. 14 19:06:43          11 žinutė iš 11
Spausdinti pranešimą
noreciau tasku sistemos ant v7. kazkokia esu rades tik ant v6 :/
taigi jeigu butu galima, noreciau, kad eitu :
-Eitu lengvai ir nesunkiai pridėti arba atimti bet kuriam nariui taškus
- Jo taskai butu rodomi user panelej ir forume kai paraso po jo avataro.

šypsosi

Arba turiu dar vieną įdėja. Sukurti modą kad eitu pačiam kurti (adminui) uzklausas nariams. Pvz ten Koks jusu vardas ? ir po apacia stulpelis atsakimams nariui . Kad eitu adminui paciam padarytu tuos klausimus kokius nori ir kiek nori. su tais atsakimu barais. O narys atsakęs į juos tiesiog paspaustu mygtuką "Siųsti" o iš siųstu Adminui i PM arba el pasta. Kakzas panasaus, tikiuosi supratot šypsosi

<a href="http://cs.haliq.net"Nuotrauka<a>
Peršokti į forumą: