Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 174
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 1 savaitė
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2020 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer22 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz36 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas52 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus56 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.174
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Agentura
Forumas | Kita | Off-Topic diskusijos

Autorius: andriuzxxx Peržiūrų: 5234      Spausdinti temą
2012 Geg. 26 19:05:02          1 žinutė iš 8
Spausdinti pranešimą
Sveiki ,gal kas yra važiave į užseni per agentura?
Gal žinot kokia patikima?

WwW.Cs-AndriuZxXx.Nkk.LT Lietuviškas Counter Strike 1.6 portalas!
2012 Geg. 28 12:05:29          2 žinutė iš 8
Spausdinti pranešimą
Jeigu kalbi apie kelionių organizatorius, tai mes mokyklos laikais su klase kokius 5 kartus esam važiavę su Ditma (Ditmos projektai). Viskas buvo visada gerai šypsosi

www.creatium.lt
2012 Geg. 28 13:05:46          3 žinutė iš 8
Spausdinti pranešimą
Nelabai supratau apie kokias agentūras čia klausi, bet jei čia dėl darbų, tai tikrai nepatarčiau į užsienį bruktis per lietuvių agetūras. Sumokėsi daug, o nuvažiavęs neturėsi labai daug garantijų, kad tu jo neprarasi. Tu nuvažiuoji ten, dirbi kaip juodadarbis, nuo gaunamo atlyginimo nuskaičiuojamas labai didelis procentas. Na jei nori pamatyti šalį tai galima ir taip važiuot, bet jei nori užsidirbt ieškokis giminių ar pažįstamų iš užsienio. Patarčiau užsienij su lietuviais neprasidėti, retas atvejis kada agentūra įkiš į labai gerą vietą. šypsosi
2012 Geg. 28 13:05:08          4 žinutė iš 8
Spausdinti pranešimą
Na pvz kaip ' target='_blank'>http://www.aladija.infošypsosi

WwW.Cs-AndriuZxXx.Nkk.LT Lietuviškas Counter Strike 1.6 portalas!
2012 Geg. 30 17:05:50          5 žinutė iš 8
Spausdinti pranešimą
t0mas parašė:
Nelabai supratau apie kokias agentūras čia klausi, bet jei čia dėl darbų, tai tikrai nepatarčiau į užsienį bruktis per lietuvių agetūras. Sumokėsi daug, o nuvažiavęs neturėsi labai daug garantijų, kad tu jo neprarasi. Tu nuvažiuoji ten, dirbi kaip juodadarbis, nuo gaunamo atlyginimo nuskaičiuojamas labai didelis procentas. Na jei nori pamatyti šalį tai galima ir taip važiuot, bet jei nori užsidirbt ieškokis giminių ar pažįstamų iš užsienio. Patarčiau užsienij su lietuviais neprasidėti, retas atvejis kada agentūra įkiš į labai gerą vietą. šypsosi


Nežinau apie ką tu čia kalbi, bet mano Sesė praeitą vasarą važiavo per kažkokią agentūra, mokėjo 1k atrodo ir įkišo ją į darba, apgyvendino ir panašiai šypsosi jokių procentų ten iš tavo darbo užmokeščio ta agentura nieko neimė šypsosi

code and design solutions tinklalapių kūrimas
2012 Geg. 30 20:05:43          6 žinutė iš 8
Spausdinti pranešimą
O ,gali sužinot kas per agentura?

WwW.Cs-AndriuZxXx.Nkk.LT Lietuviškas Counter Strike 1.6 portalas!
2012 Bir. 1 16:06:43          7 žinutė iš 8
Spausdinti pranešimą
Turiu pavyzdžių pvz Vokietijoje, dirbant vokiečių įmonėse statybose moka 14++ eu į valandą, tuo tarpu dirbant per lietuvius į valandą uždirbsi ~8 eu. Yra ir sažiningų lietuvių, bet sunku juos rasti ir tiek.. Normalūs darbai ten irgi nesimėto šypsosi
2012 Bir. 17 22:06:36          8 žinutė iš 8
Spausdinti pranešimą
Pora pazistamu vaziavo per agentura tai jie nuveze juos i anglija ateme pasus ir lt ir dingo. akinanti šypsen

11. Dievo įsakymas.
Nepisk Eimantui proto.
Peršokti į forumą: