Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 111
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK114:19:58
inti 1 diena
kileedyg 6 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5015 savaitės
minimukas16 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis19 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs31 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1738 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft51 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.135
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 1
P.S.C. pask. parą: 1
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Atiduodu dizajno PSD
Forumas | Viskas apie verslą, darbą, pinigus ir reklamą (E-VERSLAS) | Parduodu - perku dizainą, banerį

Autorius: f3nce Peržiūrų: 5361      Spausdinti temą
2011 Bal. 24 15:04:08          1 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Sveiki ,tai yra mano pirmas darbas,kodot kolkas nemokų,bet jau kaškaip piešių dizajnus.Mygtukus pajėmiau iš kito dizajno.Atsiprašau už reklamą.
Dizajno paveiksliukas -





Dizajno PSD galima atsisiusti čia - http://www38.zippyshare.com/v/17.../file.html

Laukiu jūsų nuomonemerkia akį

ALLENAS: VISADA DIDELIUS IMG DEDAM TARP CODE/FRAME TAGŲ.

2011 Bal. 24 15:04:06          2 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Ripinta nuo serial.lt dizaino.

2011 Bal. 24 15:04:08          3 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Išvis durnas? nuo nulio dizajna paišiau blogai Pažiūrėjau aš tavo serialai,nieko ten nenuripinta,tesiog reklamini piktas

http://www.eszones.lt - Geriausis Žaidimų Portalas!
http://www.geimeris.do.am - Geriausi PC žaidima
Redagavo f3nce 2011 Bal. 24 15:04:09
2011 Bal. 24 15:04:39          4 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Į [code] tagus dėk.merkia akį

2011 Bal. 24 15:04:39          5 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Šeip nuripinta, nuo ju seno dizaino.

2011 Bal. 24 15:04:31          6 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Menu juosta nuripinta. Akuliorus užsidėk gal pamatysi tavo dizainas baisus. Geriau išvis nedėk nieko kol neišmokai piešt.

///
2011 Bal. 24 16:04:21          7 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
https://webdnd.com/piesimas-su-p...hop,t40417

Atlieku WEB ir asmeninius grafikos darbus, teirautis PM.
2011 Bal. 24 16:04:15          8 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Nieko nenuripinta išvis!!!!! nu 0 dizajna paisiau!!!!!!!!!!!!

http://www.eszones.lt - Geriausis Žaidimų Portalas!
http://www.geimeris.do.am - Geriausi PC žaidima
2011 Bal. 24 16:04:33          9 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
f3nce parašė:
Nieko nenuripinta išvis!!!!! nu 0 dizajna paisiau!!!!!!!!!!!!


Niekas nieko tau ir nesako, bent jau aš. Sakau tik vieną mokinkis piešt.
Gal pagelbės (Pamokos, siuntiniai, pagalba.): https://webdnd.com/piesimas-su-p...hop,t40417

Atlieku WEB ir asmeninius grafikos darbus, teirautis PM.
2011 Bal. 24 16:04:14          10 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Ačiu,nors vienam žmogui galima paskayti ačiu...

http://www.eszones.lt - Geriausis Žaidimų Portalas!
http://www.geimeris.do.am - Geriausi PC žaidima
2011 Bal. 24 16:04:21          11 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Žmogau, ne "DIZAJNAS, o DIZAINAS".

2011 Bal. 24 16:04:05          12 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Captain Eight parašė:
Žmogau, ne "DIZAJNAS, o DIZAINAS".


dizajna paisiau


nustebęs Visų pirma reikia normaliai rašyti, o tada piešti, na bet kartais piešimo įgudžiai būna geresni, tačiau kartais, kartais. juokiasi

Atlieku WEB ir asmeninius grafikos darbus, teirautis PM.
Redagavo Alanas 2011 Bal. 24 16:04:44
2011 Bal. 24 16:04:17          13 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Nepavykęs ripas. Piešk savo detales ir nenaudok to apgailėtino shadow standarto. blogai

2011 Bal. 24 16:04:52          14 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Nexuja neripinau lopas!!!blogai

http://www.eszones.lt - Geriausis Žaidimų Portalas!
http://www.geimeris.do.am - Geriausi PC žaidima
2011 Bal. 24 16:04:54          15 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
f3nce - prašome nepažeidinėti tinklalapio taisyklių (https://webdnd.com/bendrosios-portalo-taisykles,n514).

2011 Bal. 24 16:04:43          16 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Gi matosi kad menių juosta paimta iš decolor dizaino ( http://themes-lt.eu/Dizainas/100... ) ir kodėl sakai kad nuo 0 dizainą paišei jei pats pirmame pranešime parašei "Mygtukus pajėmiau iš kito dizajno"
Ir užteks vartoti one.lt kalbą kaip ir sakė d8 "DIZAJNAS, o "DIZAINAS" ir ne "PAJĖMIAU" o "PAĖMIAU" .
2011 Bal. 24 16:04:14          17 žinutė iš 17
Spausdinti pranešimą
Nepavadinčiau šito atsiprašant "šūdo" dizainu... be žado

Kas Nupiso Mano Kedus?
Peršokti į forumą: