Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 102
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 2 dienos
inti 5 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.230
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
CSS: Kodavimas
Forumas | Modai, įskiepiai, panelės (PHP-FUSION) | Themes

Autorius: Neformal Peržiūrų: 6227      Spausdinti temą
2010 Vas. 7 00:02:22          1 žinutė iš 7
Spausdinti pranešimą
Truputi norėčiau paklausti apie dizainų kodavimą.

1. Jei koduoji butinai reikia turėti photoshop'a?
2. Jei tema yra sukarpyta vistiek reikia turėti jos psd?
2010 Vas. 7 00:02:54          2 žinutė iš 7
Spausdinti pranešimą
Jeigu nori koduoti ir ji Jau sukarpyta tau photoshopo nereikia...
Jiegu ji sukarpyta td psd nereikia akinanti šypsen
2010 Vas. 7 00:02:18          3 žinutė iš 7
Spausdinti pranešimą
Aisku,o gal kas turi kokia paprasta sukarpyta tema? Noreciau pabandyti sukoduoti.
2010 Vas. 7 00:02:49          4 žinutė iš 7
Spausdinti pranešimą
Tai parisiusk Bet kokia Tema kuri Tau patinka kuri tau atrodo lengva Istrink themes.php ir styles.css ir Koduokmerkia akį
2010 Vas. 7 00:02:37          5 žinutė iš 7
Spausdinti pranešimą
Aš čia esu įdėjas ir themes-lt.eu labai siple theme fusionui pritaikiau, nors HTML ten reikėjo manau

2010 Vas. 7 02:02:06          6 žinutė iš 7
Spausdinti pranešimą
Suzukis parašė:
Jeigu nori koduoti ir ji Jau sukarpyta tau photoshopo nereikia...
Jiegu ji sukarpyta td psd nereikia akinanti šypsen

Kas čia per kvailys rašinėja su savo patarimais. Norint sukarpyti dizainą photoshop'o ne tik kad reikia, bet jis apskritai yra BŪTINAS.

Neįsivaizduoju kaip tu visus overlay paveikslėlius su tekstu ant viršaus išsitrauktum, kai background'us gautum, kaip transparent failus gautum. Po vieną tašką trintum su paintu? ...

Be to apskritai - gal tu koks magas kad iš akies gali nustatyti šrifto tipą(strong:100-800), atstumą tarp raidžių, šrifto dydį, ir patį šriftą...

2. Būtinas dalykas norint sukoduoti dizainą yra Pixel Perfect pluginas skirtas Mozilla Firefox naršyklei. Be jo, aukštos kokybės nepagaminsi. Nes tikrinti kaip viskas po realiai atrodo yra būtina.

3. Būtinas turbūt adobe dreamviewer jeigu koduoji nuo 0 dizainą ir nori tai daryti patogiai. T.y. pirmiausia tai bus skirta ne stock php-fusionui, kur dizainas yra suskirstytas per php kodą. Template'as turi būti visiškai atskirtas nuo php kodo. Rekomenduotina kad jis tinktų Smarty įrankiui. Jeigu sukoduoji dizainą, kuris įdėjus konstantas be jokių kitų pakeitimų į vidų, veiks su smarty - dizainas padarytas kokybiškai.

----
Aišku, čia tie lodariai, kurie kodina už 20-80Lt fusion'o dizainus nė su žiburiu nesinaudoja tokiais įrankiais, nes kokybė tokiu atveju yra kažkur gale. Svarbu kad panašiai atrodo...

BR#1, Most Wanted
2010 Vas. 8 00:02:15          7 žinutė iš 7
Spausdinti pranešimą
nu jaigu tu lodarius ozzai tai ka aš žn akinanti šypsen pizdit čia tipo kad lodariai tiek kurie koduoja už tokias kainas akinanti šypsen norim ir koduojam kad pas tave kainos bbz kaip imonei tai xui znaet.... lopas gal tu bet aš tikria ne lodarius ....

code and design solutions tinklalapių kūrimas
Peršokti į forumą: