Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 91
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,964
Naujausias narys: laleceylan50

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

kileedyg 5 savaitės
Reikalas11 savaitės
Kižas12 savaitės
Bruksnys13 savaitės
laleceylan5014 savaitės
minimukas15 savaitės
N-2017 savaitės
Rytis18 savaitės
DjArtas19 savaitės
WolfHammer19 savaitės
Nostesi30 savaitės
Wisedocs30 savaitės
asdasdddz33 savaitės
Paslapties K...35 savaitės
Audrius_1737 savaitės
Simbijanas49 savaitės
Karinacraft50 savaitės
Žmogus53 savaitės
Darexs60 savaitės
Nepas61 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 18.97.9.168
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,590
Postų: 522,550
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Nepas
2025 Bal. 9 17:04:13
drovus

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Del mysql
Forumas | PHP-Fusion, WordPress, Shopify, PHP ir MySQL (PROGRAMAVIMAS) | Žaliems

Autorius: swz Peržiūrų: 2773      Spausdinti temą
2010 Kov. 28 16:03:27          1 žinutė iš 8
Spausdinti pranešimą
Db noriu susitvarkyt viena skripta ir man reik pasijungti i mysql bet kai parasau nick ir pass ir spaudziu prisijungti man ismeta toki error:
Cannot start session without errors, please check errors given in your PHP and/or webserver log file and configure your PHP installation properly.



Cia bus is hostingo puses erroras ar is mano ?
2010 Kov. 28 16:03:10          2 žinutė iš 8
Spausdinti pranešimą
Tai tu mesk visą tą kodą, nes taip nieko nepasakysim...

Su pagarba, jūsų draugas ir kolega Cause.
2010 Kov. 28 16:03:57          3 žinutė iš 8
Spausdinti pranešimą
Koki dar koda as jungiuosi man baltam fone raudonoje juostoje ismeta toki uzrasa. ir daugiau nieko dar biski auksciau parasyta liežuvishpMyAdmin - Klaida, ir viskas
2010 Kov. 28 16:03:47          4 žinutė iš 8
Spausdinti pranešimą
Na tai lėva duomenų bazės tvarkyklę naudoji.

Su pagarba, jūsų draugas ir kolega Cause.
2010 Kov. 28 16:03:44          5 žinutė iš 8
Spausdinti pranešimą
tai kaip man dabar prisijungti?
2010 Kov. 28 17:03:30          6 žinutė iš 8
Spausdinti pranešimą
Tai gali su phpmyadmin, ir išvis čia nori į hostingo sql prisijungti ar kur?

Su pagarba, jūsų draugas ir kolega Cause.
2010 Kov. 28 17:03:44          7 žinutė iš 8
Spausdinti pranešimą
i hostingo sql. E ir dar vienas klausimas zinau kad jis biski durnas. uzmirsau viena koda kad pvz. Jai nori atsisiusti si faila spausk cia nu ir pvz. kai paspaudzia cia atsidaro failo siuntimas nu tipo kad nebutu url.
2010 Kov. 28 17:03:53          8 žinutė iš 8
Spausdinti pranešimą
Niekas nezino to kodo kad butu galima atsisiusti nerasant urlnežino ?
Peršokti į forumą: