Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 52
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 2 dienos
kileedyg 6 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas16 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs31 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft51 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.135
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Dizainas.
Forumas | Kita | Grafika

Autorius: PoisoN Peržiūrų: 3523      Spausdinti temą
2011 Vas. 9 17:02:10          1 žinutė iš 7
Spausdinti pranešimą
Sveiki,
bandžiau nupiešti savo pirmajį dizaina,na nežinau kaip man gavosi.Lauksiu komentarų ir kritikos šypsosi.



2011 Vas. 9 17:02:18          2 žinutė iš 7
Spausdinti pranešimą
GALŲ GALE, nustokit dėti pirmus darbus! Juk patys matot, kad nieko gero nesigauna, kaip tu tai gali vadinti dizainu? Nesakau nustot piešt, piešk, bet mums parodyk tik 26 savo darbą minimum, kai bus panašiau į dizainą ir bus galima žiūrėti!

fototomas.lt - sustabdyta judėjimo laisvė
2011 Vas. 9 17:02:02          3 žinutė iš 7
Spausdinti pranešimą
norejau kritikuot bet po to komentaro nebesinori nes dizainas neturi but uzskistas nereikalingais dalikais kaip jis nori jo spalvos turi derentis ir tpt o ne tai kad tjuri i headeri idet tokiu nesamoniu visokiu ineik i betkoki orginalu site tarkim kad ir www.zipfm.lt ir ten nera jau daug tu efektu taigi tai pagal mane normalus darbas bei pamazink navigacijos skilti nes ji yra per didelėmerkia akį
2011 Vas. 9 19:02:57          4 žinutė iš 7
Spausdinti pranešimą
Oi zmogau, dirbk dirbk ir dar karta dirbk šypsosi Nes cia nzn tikrai baisoka jeigu atvirai... Duosiu patarima, eik i imagination.lt ir ten pasiziurek video pamoku kaip piesti dizainus, tikrai pravers ir turesi bent jau bendra supratima šypsosi

www.taubeda.wu.lt
2011 Vas. 9 19:02:22          5 žinutė iš 7
Spausdinti pranešimą
Sveikas, tau tik dirbti ir dirbti dar, piešk 2, 3, 4 dizainą ir t.t. IR tada čia rodyk savo „Darbus“, o dabar man net internetas užlūžo atidares tavo dizainą, tiesa pasakius akinanti šypsen

2011 Vas. 9 19:02:44          6 žinutė iš 7
Spausdinti pranešimą
Ir vėl jūs su tais pirmais darbais. Tau pačiam bent gražus tas dizainas, kad čia skelbiesi? Žiauru čia o ne dizainas. Nu neskelbkit tų savo pirmų dizainų, išmokit PS naudotis, tuomet pieškit, pieškit, pieškit ir kaip bent jau išmoksit derinti viską, tuomet galite laukti kritikos. O dabar nėra ką komentuoti, neterškit be reikalo forumo.

FILMAITAU.in
2011 Vas. 9 20:02:10          7 žinutė iš 7
Spausdinti pranešimą
Visi iš eilės varot tą patį. Pirmas do pirmas. Nu tegul ir meta tuos dizainus. Ar jum trugdo ? 1 - žodį parašytumėt negražus. Tai ne dar tuščiažodžiauja.. Ir ko jūs jam aiškinat kelinta jam dizainą dėt ? Tegul deda ir antrą. Šis dizainas yra šlykštus. Įdės antrą gal bus bent kiek geresnis. Na ir tegul deda. Čia ne nuo jūsų priklauso. Tad užsikiškit su savo beviltiškais postais. Tiesiai šviesiai sakau. Kas nors nepatinka rašot į [PM], o ne čia teršiat temą.
2011 Vas. 9 20:02:23          8 žinutė iš 7
Spausdinti pranešimą
fully agreemerkia akį Pz negaliu, snargliu šutve "nedėkit savo pirmų darbų"... Nori tai lei ir deda. Jums gal skauda ar tingit pelės rutuliuką pasukt ir praleist pro akis tą temą kuri nepatinka? *** *** kas do durnių klanas...
Peršokti į forumą: