Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 64
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 1 diena
inti 1 savaitė
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2020 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas22 savaitės
WolfHammer22 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz36 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas52 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus56 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.174
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Dovana nuo iCoon
Forumas | Modai, įskiepiai, panelės (PHP-FUSION) | Themes

Autorius: iCoon Peržiūrų: 8201      Spausdinti temą
2010 Bir. 17 13:06:36          1 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
Dovanoju dizainą šypsosi (Dizainas tik .PSD) IMG:
[IMG]http://www.part.lt/img/40f15d5e37bcd5cf0975937f6c5aed7a422.bmp
Dizainas:
http://failai.in/show/F/904C2774...

Jai negaila +10 šypsosi

...Nakui
Redagavo iCoon 2010 Bir. 17 13:06:55
2010 Bir. 17 13:06:01          2 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
Nerodo to tavo paveiksliuko.

Aš niekada neturiu išankstinio nusistatymo apie žmones. Aš nekenčiu visų jų vienodai.
2010 Bir. 17 13:06:28          3 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
Tuoj pataisysiu (blablalblala)

...Nakui
2010 Bir. 17 13:06:22          4 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
Jis Frame, slėpkites

[deleted url]
2010 Bir. 17 13:06:08          5 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
Sutaisik ta paveiksliuka maugli.

http://youtu.be/edkFYzpZxos
2010 Bir. 17 13:06:28          6 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
djmuxs parašė:
Sutaisik ta paveiksliuka maugli.


Sutaisiau maugli

...Nakui
2010 Bir. 17 13:06:24          7 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
Siuntimo nuoroda bloga "maugli".

Aš niekada neturiu išankstinio nusistatymo apie žmones. Aš nekenčiu visų jų vienodai.
2010 Bir. 17 13:06:38          8 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
ne nu tikrai mauglis antra karta dalina akinanti šypsenDDD ta pacia akinanti šypsen
2010 Bir. 17 13:06:46          9 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
Asile tu, vėl nupisai dizainą? Neužpiso tau vogti? Waflis totalus, kada ban jam?
2010 Bir. 17 13:06:14          10 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
iCoon parašė:
Dovanoju dizainą šypsosi (Dizainas tik .PSD) IMG:
[IMG]http://www.part.lt/img/40f15d5e37bcd5cf0975937f6c5aed7a422.bmp
Dizainas:
http://failai.in/show/F/904C2774...

Jai negaila +10 šypsosi


I will fuck your katinac.

[12:16:39] iCoon: Labas! Prašau pridėti mane prie savo kontaktų sąrašo.
[12:16:39] Edžius.: Edžius. pasidalino kontaktiniais duomenimis su iCoon.
[12:16:49] Edžius.: ko tau žmogau?
[12:17:00] iCoon: Frame čia
[12:17:00] iCoon: akinanti šypsen
[12:17:11] Edžius.: na ir kas?
[12:17:28] iCoon: Nauja skype pakviečiau
[12:17:34] Edžius.: ir kas?
[13:39:29] iCoon: Nu tai aš byby flūderi
[13:39:30] iCoon: tu
[13:39:32] iCoon: bye
[13:39:35] iCoon: :*
[13:39:39] iCoon: Block (h)

[deleted url]
Redagavo flapas 2010 Bir. 17 13:06:49
2010 Bir. 17 13:06:41          11 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
aš aš tu bbd asile ja Frame dalino aš tu krw perdejau ta dizą krw degrada bbd

...Nakui
2010 Bir. 17 13:06:21          12 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
iCoon parašė:
aš aš tu bbd asile ja Frame dalino aš tu krw perdejau ta dizą krw degrada bbd


žiekit skype pokalbį:

[12:16:39] iCoon: Labas! Prašau pridėti mane prie savo kontaktų sąrašo.
[12:16:39] Edžius.: Edžius. pasidalino kontaktiniais duomenimis su iCoon.
[12:16:49] Edžius.: ko tau žmogau?
[12:17:00] iCoon: Frame čia
[12:17:00] iCoon: akinanti šypsen
[12:17:11] Edžius.: na ir kas?
[12:17:28] iCoon: Nauja skype pakviečiau
[12:17:34] Edžius.: ir kas?
[13:39:29] iCoon: Nu tai aš byby flūderi
[13:39:30] iCoon: tu
[13:39:32] iCoon: bye
[13:39:35] iCoon: :*
[13:39:39] iCoon: Block (h)

[deleted url]
2010 Bir. 17 13:06:38          13 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
Frame dalino pats sau, koks nevykelis jis turi būt akinanti šypsen akinanti šypsen akinanti šypsen degraduotas tu
2010 Bir. 17 13:06:06          14 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
[12:17:00] iCoon: Frame čia
2010 Bir. 17 13:06:09          15 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
Noyz parašė:
Frame dalino pats sau, koks nevykelis jis turi būt akinanti šypsen akinanti šypsen akinanti šypsen degraduotas tu


maladiožas jis yra.. drovus

[deleted url]
2010 Bir. 17 13:06:39          16 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
[2:17:00 AM] Edžius.: ko tau žmogau? žliumbia
[2:17:39 AM] iCoon: Nauja skype pakviečiau
[2:17:45 AM] Edžius.: ir kas?
[3:39:39 AM] iCoon: Nu tai aš byby flūderi
[3:39:40 AM] iCoon: tu
[3:39:42 AM] iCoon: bye
[3:39:45 AM] iCoon: :*
[3:39:49 AM] iCoon: Block (h)
[3:39:53 AM] *** iCoon užblokavo Edžius. ***

...Nakui
2010 Bir. 17 13:06:30          17 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
iCoon parašė:
[2:17:00 AM] Edžius.: ko tau žmogau? žliumbia
[2:17:39 AM] iCoon: Nauja skype pakviečiau
[2:17:45 AM] Edžius.: ir kas?
[3:39:39 AM] iCoon: Nu tai aš byby flūderi
[3:39:40 AM] iCoon: tu
[3:39:42 AM] iCoon: bye
[3:39:45 AM] iCoon: :*
[3:39:49 AM] iCoon: Block (h)
[3:39:53 AM] *** iCoon užblokavo Edžius. ***


asile, nufotkint?

[deleted url]
2010 Bir. 17 13:06:12          18 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
qkalain ,

Visvien fail, rašo juk "Naują skype pakviečiau".

StarProject.lt Piešiu dizainus, koduoju. Kreipiames AŽ, arba skype ( rasite profilyje )
2010 Bir. 17 13:06:54          19 žinutė iš 19
Spausdinti pranešimą
Dizainas jau ankščiau padalintas, o tau nereikėjo kurtis naujo acc.merkia akį https://webdnd.com/dovana-nuo-fr... Todėl rakinamą.

Ginčas internete - kaip silpnapročių olimpiada, jei ir laimėsi - vistiek tu debilas.
Peršokti į forumą: