Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 83
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 3 dienos
inti 6 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.110
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
First Design
Forumas | Kita | Grafika

Autorius: Mariuxz Peržiūrų: 7922      Spausdinti temą
2010 Sau. 30 18:01:59          1 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Ka gi štai mano pirmas darbas.




O štai ir antras.




Laukiu kritikos, nes noriu tobulėti.

2010 Sau. 30 18:01:56          2 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Man patiko, simple, gražus. Kaip pirmas dizainas, dar ne toks prisvilęs blynas.merkia akį
2010 Sau. 30 18:01:48          3 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Dėkui už pagirimus, stengiuosi tobulėti.
2010 Sau. 30 18:01:07          4 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Gal ir nebloga idėja tik labai prastai atlikta, na nors kaip pirmas darbas. :}
Yra labai jau daug nelygumų.

Np.
2010 Sau. 30 18:01:07          5 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Kaip pirmas dizainas, tikrai šauniai padirbėta šypsosi

Dj zDon @ FACEBOOK
2010 Sau. 30 18:01:24          6 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Dekavoju, gal kokių pasiūlimų ar klaidų matot?

2010 Sau. 30 20:01:41          7 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Nejaugi niekas taip nekomentuoja?
2010 Sau. 30 20:01:39          8 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Patiko, paprastas Kaip pirmas tikrai gražu
2010 Sau. 30 20:01:49          9 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Kas patiko, tai patiko logitipo idėja, o dizainas labai paprastutis. Patarčiau pasižiūrėti čia esančių lankytojų darbus, bei palyginti su savo ir pamatysi kuo jie skiriasi šypsosi

P.S Duosiu +10, už tai, kad nebijai to paviešinti bei kiek esu matęs priejiemi krtiką šypsosi

2010 Sau. 30 20:01:43          10 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Na šiaip nieko, be va trūksta kažko, tokio "auksiuko".

www.Skanumas.lt - Receptai, Kulinarija, konditerija
www.syntax.lt
2010 Sau. 31 18:01:11          11 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Įdomu.. Tai tavo pirmas darbas. Tu pats sutinki, kad jis nevykęs. Tai kam dar čia dedi? Taip tik nepagarbą ir panieką užsitrauksi.

www.creatium.lt
2010 Sau. 31 18:01:23          12 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Creatium parašė:
Įdomu.. Tai tavo pirmas darbas. Tu pats sutinki, kad jis nevykęs. Tai kam dar čia dedi? Taip tik nepagarbą ir panieką užsitrauksi.


Tam, kad žinotų kas blogai ir nekartotų tų pačių klaidų bei tobulėtų. Kuriant ir niekam nerodant darbus tu juos kursi visus vienodus ir netobulėsi, nežinosi ką blogai darai.

2010 Sau. 31 18:01:24          13 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
blist parašė:
Tam, kad žinotų kas blogai ir nekartotų tų pačių klaidų bei tobulėtų. Kuriant ir niekam nerodant darbus tu juos kursi visus vienodus ir netobulėsi, nežinosi ką blogai darai.


Jeigu autorius pats įvertino šį darbą kaip nevykusį, tai reiškia jis turi žinoti kas jame blogai, kitokiu atveju tai būtų tiesiog tuščiažodžiavimas.

www.creatium.lt
2010 Sau. 31 18:01:23          14 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Creatium parašė:
Jeigu autorius pats įvertino šį darbą kaip nevykusį, tai reiškia jis turi žinoti kas jame blogai, kitokiu atveju tai būtų tiesiog tuščiažodžiavimas.


Arba tiesiog jis galvoja, kad parašys, kad dizainas nevykęs, o visi puls rašinėti "Kodėl nevykęs, gražus labai ir t.t.." akinanti šypsen

2010 Sau. 31 18:01:47          15 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Na nežinau man jis asmeniškai jis kaškoks netoks kokį isivaizdavau, bet čia rašau, nes kiekvieno skonis skirtingas...
2010 Vas. 6 11:02:36          16 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Štai ir mano antras darbas, laukiu kritikos, tai pat ir patarimų.




2010 Vas. 7 12:02:47          17 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
visai nieko tosk dizainas

2010 Vas. 10 19:02:14          18 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Niūrus labai atrodo.

Dj zDon @ FACEBOOK
2010 Vas. 13 19:02:48          19 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Trūksta idėjos, dvi spalvos ir taip sunkiai derinasi.

www.Skanumas.lt - Receptai, Kulinarija, konditerija
www.syntax.lt
2010 Vas. 15 15:02:20          20 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
man irgi taip nelabai ziurisi, pabandyk ka nors su BG padaryt, visos paneles per daug vienodos, spalvu biski daugiau idek. Bet kaip pirmi darbai tai visai neblogimerkia akį

2010 Vas. 17 14:02:16          21 žinutė iš 22
Spausdinti pranešimą
Labai jau tokie "simple", pritariu, kad reiktų BG parinkt kokį geresnį

www.iTouch.lt ir www.FWD.lt - author
Peršokti į forumą: