Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 116
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 2 dienos
inti 5 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.104
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
gal zinote apsaugas?
Forumas | PHP-Fusion, WordPress, Shopify, PHP ir MySQL (PROGRAMAVIMAS) | Kiti PHP, HTML, MySQL klausimai

Autorius: Mantas_ Peržiūrų: 12132      Spausdinti temą
2008 Rugp. 1 19:08:26          1 žinutė iš 37
Spausdinti pranešimą
gal zinote apsaugas nuo nuhakinimo?

Redagavo MaFetas 2012-03-29 14:14
2008 Rugp. 1 19:08:32          2 žinutė iš 37
Spausdinti pranešimą
Ištrink puslapį.

2008 Rugp. 1 19:08:37          3 žinutė iš 37
Spausdinti pranešimą
Aha. papa

[galingų saliutų foto]
2008 Rugp. 1 19:08:24          4 žinutė iš 37
Spausdinti pranešimą
o kokias?

Redagavo MaFetas 2012-03-29 14:14
2008 Rugp. 1 19:08:26          5 žinutė iš 37
Spausdinti pranešimą
Geras labai.

[galingų saliutų foto]
2008 Rugp. 1 19:08:37          6 žinutė iš 37
Spausdinti pranešimą
a gali pasakyti?

Redagavo MaFetas 2012-03-29 14:14
2008 Rugp. 1 19:08:17          7 žinutė iš 37
Spausdinti pranešimą
Straipsniuose ieškok...

WWW.DMG.LT - CS 1.6 Serverių Tinklas
WWW.L2.DMG.LT - Lineage2 PVP Server
2008 Rugp. 1 20:08:12          8 žinutė iš 37
Spausdinti pranešimą
Rytis parašė:
Ištrink puslapį.

Va gi žmogus tau pasakė geriausią apsaugą akinanti šypsen

2008 Rugp. 1 20:08:35          9 žinutė iš 37
Spausdinti pranešimą
kaip ideti cia siuntima , nes nemoku , ens turiu ta apsaugoima šypsosi

2008 Rugp. 1 20:08:38          10 žinutė iš 37
Spausdinti pranešimą
redaguok posta ir prisekmerkia akį

2008 Rugp. 1 20:08:43          11 žinutė iš 37
Spausdinti pranešimą
butu gerai kad kas prisegtu arba pasakytu kur yra

Redagavo MaFetas 2012-03-29 14:14
2008 Rugp. 1 21:08:08          12 žinutė iš 37
Spausdinti pranešimą
Apsaugos modas akinanti šypsenakinanti šypsen
Geriausia daryk kaip Rytis sakė, nes tas avataras nemeluoja!
2008 Rugp. 1 21:08:22          13 žinutė iš 37
Spausdinti pranešimą
Čia jau reikės įspūdingų apsaugų, gerų...galvoja
2008 Rugp. 1 21:08:55          14 žinutė iš 37
Spausdinti pranešimą
kaip jum nedaejna, apsaugu nera! jei hackeris jam visi security p.x

2008 Rugp. 1 22:08:55          15 žinutė iš 37
Spausdinti pranešimą
man nors sioke tokia

Redagavo MaFetas 2012-03-29 14:14
2008 Rugp. 1 22:08:47          16 žinutė iš 37
Spausdinti pranešimą
NG parašė:
man nors sioke tokia


Kas iš to, kad įdėsi tą "šiokią tokią" apsaugą?
2008 Rugp. 1 22:08:40          17 žinutė iš 37
Spausdinti pranešimą
nors kazkiek apsaugosžliumbia

Redagavo MaFetas 2012-03-29 14:14
2008 Rugp. 1 22:08:07          18 žinutė iš 37
Spausdinti pranešimą
NG parašė:
nors kazkiek apsaugosžliumbia


Neapsaugos.
2008 Rugp. 1 22:08:43          19 žinutė iš 37
Spausdinti pranešimą
jei puslapi hackina tai yra tik trys priezastis tu napatikai hackeriu, saitas prastas arba saitas geras šypsosi

Counter-Strike 1.6 - NAUJOKAI-LT
WWW.NAUJOKAI.NET
2008 Rugp. 1 22:08:35          20 žinutė iš 37
Spausdinti pranešimą
Slepkis juokiasi tų priežaščių šimtus galima priskaičiuot be žado

2008 Rugp. 1 22:08:52          21 žinutė iš 37
Spausdinti pranešimą
frix parašė:
Neapsaugos.


Apsaugos apsaugos

[galingų saliutų foto]
2008 Rugp. 1 22:08:13          22 žinutė iš 37
Spausdinti pranešimą
frix parašė:
Čia jau reikės įspūdingų apsaugų, gerų...galvoja

Įspūdingai
2008 Rugp. 1 23:08:22          23 žinutė iš 37
Spausdinti pranešimą
NG parašė:
nors kazkiek apsaugosžliumbia


Geriausia apsauga būtų jeigu puslapio pradžioj parašytum, mano puslapis nenulaužiamas.

Tada tikrai nieks nenulauš tavo saito. šypsosi

2008 Rugp. 1 23:08:21          24 žinutė iš 37
Spausdinti pranešimą
atvirksciai. parasai Hacker by Admin. ir visi galvos kad jau nulauztasmerkia akį

2008 Rugp. 2 00:08:38          25 žinutė iš 37
Spausdinti pranešimą
Ka as zinau skaityk straipsniose `jei moki skaityti` viskas ten yra bent kazkiek paaiskintakietas


pamirsau linkus numest akinanti šypsen

https://webdnd.com/readarticle.p...icle_id=54


https://webdnd.com/readarticle.p...icle_id=43


Miego noriu akinanti šypsen~

2008 Rugp. 2 00:08:34          26 žinutė iš 37
Spausdinti pranešimą
Gotnix parašė:
atvirksciai. parasai Hacker by Admin. ir visi galvos kad jau nulauztasmerkia akį


Nenusišnekėk gerai? piktas

Aš išbandžiau ir žinau geriau akinanti šypsen

2008 Rugp. 2 12:08:47          27 žinutė iš 37
Spausdinti pranešimą
o kaip apsisaugoti nuo hashu?

Redagavo MaFetas 2012-03-29 14:14
2008 Rugp. 2 12:08:53          28 žinutė iš 37
Spausdinti pranešimą
NG parašė:
o kaip apsisaugoti nuo hashu?


Neleisti į saitą patekti su operos naršykle. šypsosi

[galingų saliutų foto]
2008 Rugp. 2 12:08:20          29 žinutė iš 37
Spausdinti pranešimą
o kaip neleisti?

Redagavo MaFetas 2012-03-29 14:14
2008 Rugp. 2 12:08:59          30 žinutė iš 37
Spausdinti pranešimą
Tooni, yra ir firefoxui cookies changer'is liežuvis
2008 Rugp. 2 12:08:59          31 žinutė iš 37
Spausdinti pranešimą
Yra tam tikros apsaugos. Gėlių turgus neveikia tai negaliu pasakyti. drovus

[galingų saliutų foto]
2008 Rugp. 2 12:08:59          32 žinutė iš 37
Spausdinti pranešimą
akinanti šypsen o kaip užsidėti .htaccess draudimą draudžiantį patekti į /administration/ nežinant slaptažodžio.


Redagavo MaFetas 2012-03-29 14:14
2008 Rugp. 2 12:08:48          33 žinutė iš 37
Spausdinti pranešimą
NG parašė:
akinanti šypsen o kaip užsidėti .htaccess draudimą draudžiantį patekti į /administration/ nežinant slaptažodžio.



Ieškok aš! Yra forume tikrai.
2008 Rugp. 2 12:08:10          34 žinutė iš 37
Spausdinti pranešimą
nerandu

Redagavo MaFetas 2012-03-29 14:14
2008 Rugp. 2 12:08:48          35 žinutė iš 37
Spausdinti pranešimą
https://webdnd.com/readarticle.p...icle_id=41

Jeiu ir toliau floodinsi bus rakinama be žado

2008 Rugp. 2 12:08:02          36 žinutė iš 37
Spausdinti pranešimą
truputi nesupratau ka reikia rasyt cia
AuthUserFile /full/path/to/.htpasswd (irašykite savo duomenys iki failo .htpasswd)



kokius duomenys?

Redagavo MaFetas 2012-03-29 14:14
2008 Rugp. 2 12:08:01          37 žinutė iš 37
Spausdinti pranešimą
NG parašė:
truputi nesupratau ka reikia rasyt cia
AuthUserFile /full/path/to/.htpasswd (irašykite savo duomenys iki failo .htpasswd)



kokius duomenys?


Failo direktorija.blogai (administration/.htpasswd jei nori apsaugoti administraciją)

Peršokti į forumą: