Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 28
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 2 dienos
inti 6 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.110
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Grand Theft Auto San Andreas Multiplayer
Forumas | Tinklapių talpinimas (SVETAINĖS) | Jūsų saitai

Autorius: switz Peržiūrų: 4502      Spausdinti temą
2009 Gru. 29 12:12:18          1 žinutė iš 10
Spausdinti pranešimą
Svetainės adresas: http://www.sa-mp.vot.lt/
Svetainės aprašymas: Svetainėje teikiama informacija,kaip susikurti savo SA:MP Serverį,bei jį tobulinti.Tinklapis Visiškai Naujas,taigi narių mažoka,taigi norėčiau,kad užsiregistruotumėte.Dar Turime 3 Smagius Serverius,kuriuose galėsite smagiai praleisti savo laiką.
Svetainės tematika: Grand Theft Auto San Andreas Multiplayer
Skirta amžiaus grupei: 1-99.

///M3
2009 Gru. 29 13:12:44          2 žinutė iš 10
Spausdinti pranešimą
Kam dvi saukyklos ? akinanti šypsen Reiktu unikalios temos drovus
2009 Gru. 29 13:12:00          3 žinutė iš 10
Spausdinti pranešimą
naujokas2 parašė:
Kam dvi saukyklos ? akinanti šypsen Reiktu unikalios temos drovus

šaudyklos dvi nes patogiau į šaukyklą parašyti.Pvz.:kai būni forume kokiam ir vsiomerkia akį

///M3
2009 Gru. 29 13:12:35          4 žinutė iš 10
Spausdinti pranešimą
Temos spalvos labai negražios, kaip ir pati tema. Šiais laikais sunkiai sudominsi lankytojus, kai uždėta tokia tema. ;}
2 šaukyklos tikrai nebūtinos..
GTA manau greit bus kaip ir CS tinklapiai. Kuo toliau, tuo daugiau, tai didelė konkurencija, nemanau ar kažką padarysi tokio, kad sulauktum daugiau lankytojų, negu jau gyvuojančiuose GTASA tinklapiuose, na bet sėkmės.
Taip pat kaip matau informacijos tinklapyje 0, palyginus su kitais.
P.S.
šaudyklos dvi nes patogiau į šaukyklą parašyti.Pvz.:kai būni forume kokiam ir vsio

Šaudyklos ;DDD

www.elmonas.lt

Redagavo Ginciuss 2009 Gru. 29 13:12:15
2009 Gru. 29 20:12:14          5 žinutė iš 10
Spausdinti pranešimą
Ginciuss parašė:
Temos spalvos labai negražios, kaip ir pati tema. Šiais laikais sunkiai sudominsi lankytojus, kai uždėta tokia tema. ;}
2 šaukyklos tikrai nebūtinos..
GTA manau greit bus kaip ir CS tinklapiai. Kuo toliau, tuo daugiau, tai didelė konkurencija, nemanau ar kažką padarysi tokio, kad sulauktum daugiau lankytojų, negu jau gyvuojančiuose GTASA tinklapiuose, na bet sėkmės.
Taip pat kaip matau informacijos tinklapyje 0, palyginus su kitais.
P.S.
šaudyklos dvi nes patogiau į šaukyklą parašyti.Pvz.:kai būni forume kokiam ir vsio

Šaudyklos ;DDD

Kr* klaidą padariau,o tas kabinėjasi piktas

///M3
2009 Gru. 29 20:12:07          6 žinutė iš 10
Spausdinti pranešimą
Tikrai neaplenksi GTA-ONLINE.LT Rimtai. Niekada ;]]]
2009 Gru. 29 22:12:54          7 žinutė iš 10
Spausdinti pranešimą
Gedmantas parašė:
naujokas2 parašė:
Kam dvi saukyklos ? akinanti šypsen Reiktu unikalios temos drovus

šaudyklos dvi nes patogiau į šaukyklą parašyti.Pvz.:kai būni forume kokiam ir vsiomerkia akį


Tipo tau saukykla yra vienas is pagrindiniu web dalyku akinanti šypsen
2009 Gru. 29 23:12:04          8 žinutė iš 10
Spausdinti pranešimą
Beje kokiam hoste laikai web ? galvoja
2009 Gru. 29 23:12:46          9 žinutė iš 10
Spausdinti pranešimą
Neatidaro man to tavo webo... galvoja

Remember kids, the more posts you have the bigger your penis is!
2009 Gru. 30 00:12:15          10 žinutė iš 10
Spausdinti pranešimą
Puslapis tuščias ir tuom pažeidžia taisykles. Temą rakinu. Kuomet temos autorius papildys puslapį - tegul parašo pm ir atrakinsim.

www.creatium.lt
Peršokti į forumą: