Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 101
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK117:18:45
inti 1 diena
kileedyg 6 savaitės
Reikalas12 savaitės
Kižas13 savaitės
Bruksnys14 savaitės
laleceylan5015 savaitės
minimukas16 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis19 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi31 savaitės
Wisedocs31 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...36 savaitės
Audrius_1738 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft51 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.216.135
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 1
P.S.C. pask. parą: 1
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Ieškau žmonių projektui.
Forumas | Kita | Off-Topic diskusijos

Autorius: altenis Peržiūrų: 4253      Spausdinti temą
2011 Sau. 5 23:01:50          1 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
Sveiki,
Taigi norėčiau kurti projektą susijusį su mobiliųjų telefonų žaidimai, programomis, naujienomis, apžvalgomis ir t.t.
Todėl ieškau keletos žmonių norinčiu prisidėti!

Ieškau mažų darbų internete.
2011 Sau. 5 23:01:11          2 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
VI parašė:
Neverta, tikrai yra geresnių ir ne vienas, todėl konkuruotis neįmanoma.


Sutinku.

Kuo gilesnė mintis - tuo mažiau į ją gilinasi duhai!
2011 Sau. 5 23:01:52          3 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
Aš norėčiau ne apie viena OS, o daugiau... Konkuruoti gal ne, bet man įdomu pameginti. merkia akį

Ieškau mažų darbų internete.
2011 Sau. 6 00:01:06          4 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
tai gerai, aš nesiruošiu jų aplenkt, man tiesiog, įdomu...
Pastebėjau, kad šiame support'e pradeda kritikuoti tuos, kurie nusprendė pradėti projektą su jau esančia idėja...drovus

Ieškau mažų darbų internete.
2011 Sau. 6 15:01:59          5 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
eZkimo parašė:
tai gerai, aš nesiruošiu jų aplenkt, man tiesiog, įdomu...
Pastebėjau, kad šiame support'e pradeda kritikuoti tuos, kurie nusprendė pradėti projektą su jau esančia idėja...drovus



Kiek buvau susidaręs nuomonė, kad kursi radija. Tai to neužsiimsi?

2011 Sau. 6 15:01:53          6 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
ne, nebekursiu, nes tam reikia daug lėšų, laiko, o dar kiek tų radijų yra... šypsosi

Ieškau mažų darbų internete.
2011 Sau. 7 23:01:48          7 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
Nežinau, su tokiais kaip Mobai arba Symbianity sunku Tau būtų susilygiuot. Nebent esi ką nors originalesnio/naujesnio sugalvojęs. šypsosi

2011 Sau. 7 23:01:02          8 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
Kolkas yra tik viena paprasta, maža idėja...merkia akį
Šiaip man nereikia su jais konkuruoti, tiesiog kursiu projektą apie tai kas man patinka... Ir siūlau kitiem prisijungt. šypsosi

Ieškau mažų darbų internete.
2011 Sau. 16 11:01:47          9 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
taigi, iš naujo siūlau prisijungti. Tapti administratoriais. Vasario mėn. jau paleisim projektą turbūt.
Ko reikia norint tapti administratorium:
*domėtis technologinėm naujienomis (daugiausiai, žinoma, apie telefonus)
*turėti noro talpinti siuntinius
*nusimanyti tel. srityje


Rašom čia arba PM

Ieškau mažų darbų internete.
2011 Sau. 16 19:01:34          10 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
Jei tau tai patinka - pirmyn. Bet nei Symbianity, nei mobai.lt, juolab nei Android Market'o ir panasiu svetainiu tikrai neaplenksi.

ex best admin!
2011 Sau. 16 19:01:10          11 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
aš ieškau, kas norėtų prisidėti. O neklausiu ar verta tokį projektą kurti... be žado

Ieškau mažų darbų internete.
2011 Sau. 16 19:01:30          12 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
mes taupom tavo laika. Geriau pats bandyk jungtis prie tokiu pojektu o ne kurk.

www.allgirls.eu - Hot girls
www.killhumor.com - Funny stuff
2011 Sau. 16 23:01:58          13 žinutė iš 15
Spausdinti pranešimą
Vistiek KURSIU!!!merkia akį

Ieškau mažų darbų internete.
Peršokti į forumą: