Navigacija

Vartotojų tinkle

Prisijungusių svečių: 73
Prisijungusių narių: 0
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 25,966
Naujausias narys: LnKnPrK1

Naujausi straipsniai

Paskutiniai nariai

LnKnPrK1 2 dienos
inti 6 dienos
kileedyg 7 savaitės
Reikalas13 savaitės
Kižas14 savaitės
Bruksnys15 savaitės
laleceylan5016 savaitės
minimukas17 savaitės
N-2019 savaitės
Rytis20 savaitės
DjArtas21 savaitės
WolfHammer21 savaitės
Nostesi32 savaitės
Wisedocs32 savaitės
asdasdddz35 savaitės
Paslapties K...37 savaitės
Audrius_1739 savaitės
Simbijanas51 savaitės
Karinacraft52 savaitės
Žmogus55 savaitės

Informacija:


OS: Unknown
Naršyklė: Nežinoma
IP: 216.73.217.110
Naujienų: 529
Straipsnių: 235
Temų: 52,591
Postų: 522,551
Postų pask. parą: 0
Shout'ų pask. parą: 0
P.S.C. pask. parą: 0
Nuorodų kataloge: 13

Lankomumo Statistika

Peržiūrų šiandien: 22

Iš viso peržiūrų: 22948724

Prisijungti

REGISTRUOTIS
Nario vardas

Slaptažodis



Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo

Aktyvuoti save

Šaukykla

Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

LnKnPrK1
2026 Bir. 21 09:06:52
Sveiki, gal kas is administracijos gali parasyti man PM,aciu

minimukas
2026 Vas. 21 08:02:25
oi oi akinanti šypsen yra dar cia gyvu? akinanti šypsen

N-20
2026 Vas. 6 21:02:05
O mes dar gyvi šypsosi)

WolfHammer
2026 Sau. 25 01:01:35
drovus

Žmogus
2025 Geg. 31 10:05:18
Kas geresnio? šypsosi

Šaukyklos archyvas

Apklausa

Ar esate patenkinti lietuviško vertimo kokybe?

Taip!

Taip, bet yra ką taisyti (parašysiu komentaruose)

Ne

Norėdamas balsuoti turite prisijungti.
Archyvas
Reklama 400x60
Šaukyklos archyvas
Creatium 2011 rugsėjo 13 21:09:41, #238605
NU taigi patys pasižiūrėkit. Juk su lyg kiekviena grupe gaunat PM'us su visa info šypsosi
andriuzxxx 2011 rugsėjo 13 21:09:04, #238604
Gal turiu kokių nepašalintų grupių?
Creatium 2011 rugsėjo 13 21:09:46, #238603
Nuėmiau vieną.
Martynas. 2011 rugsėjo 13 21:09:48, #238602
Gal turiu kokių nepašalintų grupių?
Galileo 2011 rugsėjo 13 20:09:38, #238601
Pattio, ko tiek mažai?
ExPerT 2011 rugsėjo 13 20:09:09, #238600
Parduodu paypal.
Memento Mori 2011 rugsėjo 13 20:09:01, #238599
4/10 šypsosi
Galileo 2011 rugsėjo 13 20:09:29, #238598
http://vten.lt/darbai/
stronghold/ ką manot?
Martynas. 2011 rugsėjo 13 19:09:37, #238597
Radau.
Martynas. 2011 rugsėjo 13 19:09:52, #238596
Turit gal kas ShadowV skype?
mimi 2011 rugsėjo 13 19:09:34, #238595
pratybos
Galileo 2011 rugsėjo 13 18:09:14, #238594
http://phpfusion-lt.co
m/parduodami-mobilieji
-telefonai,t44457
KlooP. 2011 rugsėjo 13 18:09:10, #238593
e, padėkit kodėl tekstas dabar yra centre o ne prasideda normaliai kaip tas blokas ? http://anekdotai.ql.lt
/dafex/
Hearior 2011 rugsėjo 13 17:09:22, #238592
kas gali torrent pakvietimą į hearior@gmail.com? šypsosi
tata 2011 rugsėjo 13 17:09:07, #238591
Darbas http://www.phpfusion-l
t.com/mdj-com-30-uz-10
000-muzikos-preklausu-
parsiuntimu,t44455
s1Nk 2011 rugsėjo 13 17:09:35, #238590
Pažiurėk mano tema. šypsosi
ExPerT 2011 rugsėjo 13 17:09:14, #238589
Kokius?
s1Nk 2011 rugsėjo 13 16:09:34, #238588
Išparduodu telefonus.
ExPerT 2011 rugsėjo 13 16:09:18, #238587
Ieškau kas sukoduotų dizainą v7.
vytiokazz 2011 rugsėjo 13 16:09:27, #238586
beja kazkodel nerodo mano banerio nesuprantu kodel
vytiokazz 2011 rugsėjo 13 16:09:03, #238585
sio susitvarkiau aciu toj +11 gausi šypsosi
Use Google 2011 rugsėjo 13 16:09:16, #238584
Paspausk ant paveikslelio "Bankas"
vytiokazz 2011 rugsėjo 13 16:09:14, #238583
balanse yra: 0 Lt (SMS) Pasirinkto pirkimo kaina: 10.00 Lt Trūkstamos lėšos: -10 Lt Pastaba: Jeigu tik dabar atlikote mokėjimą, pabandykite perkrauti šį puslapį F5.
vytiokazz 2011 rugsėjo 13 16:09:56, #238582
Jūsų balanse yra nepakankamai lėšų atlikti šiam pirkimui: Šiuo metu Jūsų
Use Google 2011 rugsėjo 13 15:09:21, #238581
Virsuj knopke Uzsisakyk spausk...
vytiokazz 2011 rugsėjo 13 15:09:00, #238580
Tavo balansas Balansas (SMS): 0,00 Lt Balansas (banku): 10,00 Lt , kaip nusipirkti dabar reklama webe ? galit kas padet +11 garantuotas šypsosi
donciux83 2011 rugsėjo 13 15:09:02, #238579
php fusion v7, siųskis iš šio web'o "_
RoKaŠ 2011 rugsėjo 13 12:09:08, #238578
pidar bueno
Hakeriux56 2011 rugsėjo 13 12:09:15, #238577
gal kas nors žinote su kokia tvs geriausia kurti zaidimu tinklapi?
Pongis 2011 rugsėjo 13 09:09:59, #238576
Reikėjo iki banko iš ryto nueiti. Tuo pačiu papusryčiavau, galvoju toliau sočiu pilvu eiti miegoti. Ah, gyvenimas. akinanti šypsen
ŪNIX 2011 rugsėjo 13 09:09:05, #238575
Emotive,ko taip anksti atsikeliai?
Hakeriux56 2011 rugsėjo 13 09:09:26, #238574
Sveiki visi,gal butu norinciu kurti svetaine apie žaidimusmerkia akį
Wuzidi 2011 rugsėjo 13 08:09:27, #238573
Kas dave +1 pasakykit uz ka
afigenas.com 2011 rugsėjo 13 00:09:49, #238572
Darau užsakymus iš sportsdirect.com ir ebay.co.uk
s1Nk 2011 rugsėjo 12 23:09:18, #238571
ne, žodis prasideda b raide
Mobiless 2011 rugsėjo 12 23:09:33, #238570
lašo?
s1Nk 2011 rugsėjo 12 23:09:33, #238569
ašo į akį gaut nenori? :}
CyTaS 2011 rugsėjo 12 23:09:50, #238568
Gal kas turit 1 lt sms duot?
s1Nk 2011 rugsėjo 12 23:09:30, #238567
Nematau tolko siuntinėt užsiniečiams laiškus su kokiu nors lietuvišku puslapiu, puslapio turinio vistiek nieko nesupras ir bus tik momemtiniai lankytojiai
bruzgis 2011 rugsėjo 12 23:09:24, #238566
nesvarbu lietuviski ar ne. is paprasto hosto jei paleisti non stop siust iskart visus emailus, momentalei papulsi i spama
s1Nk 2011 rugsėjo 12 23:09:08, #238565
Bet pas mane lietuviški šypsosi
s1Nk 2011 rugsėjo 12 23:09:58, #238564
neprisimenu 10 ar 20k
bruzgis 2011 rugsėjo 12 23:09:17, #238563
kiek emailu? neuzilgo rasysiu skripta, kuris is mysql ima ir siuncia, bet ten virs milijono emailu...
s1Nk 2011 rugsėjo 12 22:09:58, #238562
Gal kas turi scriptuka kur iš .txt faile surašytu emailu išsiuntinėja laiškus visiems automatiškai? šypsosi
ZW 2011 rugsėjo 12 21:09:57, #238561
Ooo... taip... akinanti šypsen
Mobiless 2011 rugsėjo 12 21:09:06, #238560
va va, sakau kad biški keisti čia jus akinanti šypsen
minimukas 2011 rugsėjo 12 20:09:22, #238559
Sveiki, gal kas turit Android telefoniui Mic office ???
ExPerT 2011 rugsėjo 12 20:09:49, #238558
Gal yra patarimų kur laikyti nelegalaus turinio tinklapį? Kokį offshore hostingą naudojat? O gal LT yra koks patikimas?
E01 2011 rugsėjo 12 20:09:38, #238557
Kas žinot kokių taškų rinkimo puslapių užsenietiškų kur galima gauti prizų? Parašykit į PM
ZW 2011 rugsėjo 12 20:09:19, #238556
Ziuri slapta i Bieberio s.i.k.n.a akinanti šypsen
Puslapis 1 iš 733 < 1 2 3 4 5 6 > >>